Tom Ford

Ár:   $110   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sky, Módosítva: 2018. március 2.

Ár:   $110

Bronzosító-highlighter-pirosító kompakt krémszerű púder formulával, mely könnyedén felvihető a bőrre és lágy, egyenletes finish-t eredményez.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

florcsiii

2019. május 10.

Nekem is a Soleil Afterglow van meg, én direkt ezt szerettem volna, a hideg tónusú bőrömhöz sokkal jobban illik, mind a Nude Glow, amiben minden meleg színű. Először is a külső: óriási fehér láda, arany szegéllyel, mágnes zárral - egyszerű, de nagyszerű. A belsejében a három anyag jól el van különítve egymástól, esélytelen az "átjárás". Nekem a pirosító a kedvencem, pont az én színem - hideg fukszia rózsaszín, nem extrém pigmentált, de gyönyörűen építhető. A highlighter valóban a legkevésbé pigmentált, de az is építhető és a végeredmény sosem diszkógömb. A bronzosítót nem használtam túl sokszor, arról nem is tudok igazi véleményt mondani, de a minősége annak is kiváló.
Én először a highlighter-pirosító duót akartam megvenni, mert a bronzosítót nem használom ki annyira, de abból 4 gramm ~24.000 Ft, ebből 20 gramm ~32.000 Ft. Szóval az ára szerintem hajmeresztő, de így megérte. :D
Összességében egy nagyon jó kis kompakt, utazáshoz tökéletes, szívesen nyúlok érte, külön dísz az asztalomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

sky

2018. április 3.

Karácsonyra megleptek vele, egy ideje forgatom, mostmár merek véleményt is írni róla.

A soleil afterglow színű/nevű darabot kaptam (akkor mikor vették, sajnos a nude discounted volt, most ismét lehet kapni...)

Külcsín: Ez a compact nem kompakt - azaz bazi nagy... ki szereti, ki nem.
A csomagolás nehéz, elegáns, gyüjteménybe való, szerintem nagyon szép lett.

Beltartalom: krémes porok, erős pigmentáltság és közepes tartósság általánosan, porzása minimális.

A highlighter: egy nagyon finom, vizes hatású darab, enyhe, semmi diszkófényes, színe: pinkes-lilás hideg spektrumon mozog, ennek a leggyenguszabb a pigmentáltsága - de sztem ez a "hülyebiztos megoldás" hogy senki se érkezzen világító kriptonitként dolgozni;

A pirosító: egy kifejezetten hideg fukszia színű lilás-pinkes darab, nem a kedvencem, de ez csak egyéni preferencia - a barackos árnyalatokat jobban kedvelem. (szerintem ez sötét bőrű hölgyeken jobban mutat, nekem csak ippeg meg szabad érintetni vele a bucim és lesöpörni a maradékot, és úgyis egész nap "pirosodom" és kész a english rose makeup;)

A bronzer: meleg, narancsos bronzer, ami ettől függetlenül nem tesz répasárga színűvé, de csak vékonyan szabad bánni vele, erősen pigmentált.

Összességében nem ér annyit, amennyiért vesztegetik.
De egy helyen van 3 alapkellék, utazáshoz ideális, nagy tükör, masszív csomagolás, bírja a strapát...
Nekem tetszett, lehet jövőre egy nude verzióra benvezek én is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Külcsín: Ez a compact nem kompakt - azaz bazi nagy... ki szereti, ki nem.
A csomagolás nehéz, elegáns, gyüjteménybe való, szerintem nagyon szép lett.

Összességében nem ér annyit, amennyiért vesztegetik.
Nekem tetszett, lehet jövőre egy nude verzióra benvezek én is.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.