Tom Ford

Ár:   61 990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 9.

Ár:   61 990 Ft

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: orientalis

Fejjegyek: bergamot, sárgarépa mag

Szívjegyek: rózsa, jázmin, narancsvirág, fehér virágok, török rózsa

Alapjegyek: labdanum, benzoin, vanília

florcsiii

2020. március 20.

Van több Tom Ford parfümöm is, de szerintem magasan ez a legjobb rajtam mind közül! A csomagolása, tipikus TF, fehér üvegcse, ezüst dobozzal. Az illat rajtam szuper tartós és szuper kellemes, bár azt hozzá kell tenni, hogy az illat kicsit "egyszerű", de mondjuk engem ez nem zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

Asianlover

2019. december 13.

Èdes- vanìliàs, picit citrusos benzoin bomba. Először Elie Saab Le Parfum Royal illata jutott ròla eszembe (bàr az sokkal jobban tetszik a kategòriàban), aztàn ahogy kinyìlik Shalimar Souffle irànyba megy a citrusok miatt. Összessègèben semmikèppen sem èri meg izgatottan vàrakozni a hazai megjelenèsère.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Antioxidánsok: Tocopherol