Tom Ford

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   19 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2014

Illatkatergória: keleties-virágos

Fej: mandarin, bergamott, rum, méz

Szív: narancsfa virága, heliotrop, nárcisz, jácint, orchidea, jázmin, magnólia, rózsa

Alap: mirtusz, velúr, szantálfa, balzsam, vanília, labdanum

Üvegében Tom Ford Velvet Orchid
Ár: 12000 Ft /szállítással , Eladó: a12smuk
Állapot: Használt , Helyszín: Vas megye , fizetés: Utalás után Foxpost, postán maradó ajánlott levél, -
Tom Ford Velvet Orchid/üvegében
Ár: 13ezer Ft + foxpost , Eladó: Nina29
Állapot: 100ml/kép, Helyszín: --, fizetés: --

Nashuaaa

2021. július 30.

Meleg, gazdag és beburkolós illat, mély, édes és bársonyos illat. Őszi, téli napokra, estékre tudom elképzelni, Valahogy mégsem annyira karakteres vagy kimagaslóan jó, hozzám illő, hogy bérelt helye legyen a millió másik parfümöm között. Rajtam sem nem karakteres, sem nem különleges, egy finom és erős édes illat, ami nem tolakodó és nem harsány, és persze ez már magában is pozitívum, viszont az ára miatt többet reméltem tőle. Azt vettem észre, hogy nem szívesen nyúlok érte, vannak kedveltebb illataim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

Krisztocska

2021. április 21.

Csodálatos, gazdag, fényűző illat. Változékony, legjobban a leszáradásban lévő szantált szeretem, vagyis szeretném. Sajnos addig - értékelhető módon - szinte el sem jut, mert tartóssága egy könnyű lepkepukival egyenlő. Bánatomra a szilázsa is. Ebben az árfekvésben többet várok. Sokkal többet. Ha tartós lenne, 25 csillagot is szívesen adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 21.

Vancsi

2021. január 5.

Finom, de egy nagggyon nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 5.

Finom, de egy nagggyon nem tartós.

momo

2021. január 1.

35-40-es elegáns hölgyek illata, nekem az "anyu" parfümöm lesz. Nem csábításra, hanem nyugis ölelések kísérőjének termett. Tartós, pedig a Noir Pour Femme után nagyon féltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 1.

Isabell

2020. június 23.

Valami mennyei az illata. Brutál tartós, és elképesztően jó. Szerelem parfüm! 💕

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Valami mennyei az illata. Brutál tartós, és elképesztően jó. Szerelem parfüm! 💕

emesee555

2020. június 3.

A második kedvenc TF illatom.Tartós,kellemes,egyedi.Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

A második kedvenc TF illatom.Tartós,kellemes,egyedi.Nagyon szeretem.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2020. május 25.

nem csak a tartóssága, de az a fajta kellemes leszáradása amitől számomra jelenleg nincs jobb,finomabb,lágyabb,megkapóbb illat, Lumiere volt az első de számomra ez a parfüm a befutó. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. május 25.

Sziszilady

2019. november 23.

Csodálatos, erős illat. Rajtam 98%-ig Black Opium Intense, furcsa..A maradék 2% a néha-néha megjelenő virágos illatka. Kicsit sajnos fejfájdító számomra, pedig legszívesebben őt is beszerezném üvegesben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Torpece

2019. augusztus 29.

Nagyon mély, fűszeres, mégis simogatóan bársonyos édeskés illat. Nagyon-nagyon jól van összerakva, nem tömény annak ellenére, hogy inkább édes kategóriájú illat. Második vakon választott Tom Ford illatom és ő határozottan tetszik. Hozzá képest a Black Orchid sokkal erőszakosabban tömény, nem is tetszik annyira, hogy viselni tudnám, sőt az Orchid Soleil is megbukott nálam a teszten. Még az Orchid Lumiere érdekelne nagyon ezek után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 29.

ami2015

2019. július 4.

Azóta vettem belőle 30 ml-t, ami lassan el is fogy. Nagyon megszerettem, sőt imádon, ez nyáron is jó, nagyon-nagyon finom. Ennyi dicséretet még nem kaptam parfümre, mint erre. Ő már állandó darab lesz nálam. :)

2018. szeptember 30.Őt csak most próbáltam ki, fújóst vettem belőle. A Black O.-ot néha-néha használom, de annyira nem vagyok érte oda. A Velvet viszont nagyon tetszik, főleg leszáradva valami hihetetlenül finom, virágos illat rajtam, de... lehet még meleg van hozzá, mert nem tart addig, mint én elvárnám, de lehet az is, hogy az én bőrömmel van baj. Ha tartós lesz, el kell kezdenem spórolni rá. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Amyl Cinnamal, Farnesol, Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Anise Alcohol, Lyral, Methyl 2-Octynoate, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Furfuracea (Treemoss) Extract, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.