Tom Ford

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   19 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2014

Illatkatergória: keleties-virágos

Fej: mandarin, bergamott, rum, méz

Szív: narancsfa virága, heliotrop, nárcisz, jácint, orchidea, jázmin, magnólia, rózsa

Alap: mirtusz, velúr, szantálfa, balzsam, vanília, labdanum

KERESEM! Tom Ford Velvet Orchid
Állapot: Fujos, Helyszín: Salgotarjan, fizetés: Banki utalas

Isabell

2020. június 6.

Valami mennyei az illata. Csodás. <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

Valami mennyei az illata. Csodás. <3

emesee555

2020. június 3.

A második kedvenc TF illatom.Tartós,kellemes,egyedi.Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

A második kedvenc TF illatom.Tartós,kellemes,egyedi.Nagyon szeretem.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2020. május 25.

nem csak a tartóssága, de az a fajta kellemes leszáradása amitől számomra jelenleg nincs jobb,finomabb,lágyabb,megkapóbb illat, Lumiere volt az első de számomra ez a parfüm a befutó. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. május 25.

Sziszilady

2019. november 23.

Csodálatos, erős illat. Rajtam 98%-ig Black Opium Intense, furcsa..A maradék 2% a néha-néha megjelenő virágos illatka. Kicsit sajnos fejfájdító számomra, pedig legszívesebben őt is beszerezném üvegesben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Torpece

2019. augusztus 29.

Nagyon mély, fűszeres, mégis simogatóan bársonyos édeskés illat. Nagyon-nagyon jól van összerakva, nem tömény annak ellenére, hogy inkább édes kategóriájú illat. Második vakon választott Tom Ford illatom és ő határozottan tetszik. Hozzá képest a Black Orchid sokkal erőszakosabban tömény, nem is tetszik annyira, hogy viselni tudnám, sőt az Orchid Soleil is megbukott nálam a teszten. Még az Orchid Lumiere érdekelne nagyon ezek után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 29.

ami2015

2019. július 4.

Azóta vettem belőle 30 ml-t, ami lassan el is fogy. Nagyon megszerettem, sőt imádon, ez nyáron is jó, nagyon-nagyon finom. Ennyi dicséretet még nem kaptam parfümre, mint erre. Ő már állandó darab lesz nálam. :)

2018. szeptember 30.Őt csak most próbáltam ki, fújóst vettem belőle. A Black O.-ot néha-néha használom, de annyira nem vagyok érte oda. A Velvet viszont nagyon tetszik, főleg leszáradva valami hihetetlenül finom, virágos illat rajtam, de... lehet még meleg van hozzá, mert nem tart addig, mint én elvárnám, de lehet az is, hogy az én bőrömmel van baj. Ha tartós lesz, el kell kezdenem spórolni rá. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 4.

Timi8

2019. június 30.

Ez egy gyönyörűséges, tartalmas parfüm. Rumos-mézes, fűszeres, balzsamos. Tényleg olyan bársonyos az összhatás. A Noir Pour Femme a legkedvesebb TF illatom, de azt hiszem, szorosan ott nyomul a sarkában ez a finomság, és fel is fog tudni zárkòzni mellé. Alkalmi és/vagy őszi-téli használatra valò igazi nagyágyù. Hatòsugarára és tartòsságára (bőrön, hajpn egyaránt) nem lehet panasz. Aki kedveli a kissé nyomulòs, erős, intenzìv illatokat, ezt ne hagyja ki! Amennyire a Black Orchid nem jön be, ezt az esélytelenek nyugalmával tesztelve legalább annyira kellemes csalòdás. (B.O-t is szeretném még tesztelni, habár az már 2x is kifogott rajtam, mìg ez a V.O. azonnal megnyert magának.) Jò lenne karira ebből vagy egy liternyi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

aranybarack

2019. április 10.

Egy paraszthajszálon múlik ez az illat nálam, hogy vagy 5 vagy 1 csillag. Karakteres, erős, Tomfordos uniszex (nőiesebbnek érzem, mint az anyaillatot) virágos-fás hangulat sok rummal vagy hasonlóval. Az egyetlen szeszes illat, amiből direktben kiérzem az alkoholt, de nem feltétlen zavar. Legyen öt csillag most, alkalmakra, pl. bál, esküvő, hasonlók, szeretem... Ledominál kb. minden mást, de sokkal, ezerszer jobb rajtam, mint a Black Orchid. Lehet, hogy egyszer ez is sok lesz, mert markáns, nem idomul, egészen biztosan nem illik bárkihez. Lehet, a 2020-as énemhez sem, majd kiderül. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 10.

highnessofcreams

2018. december 15.

Nekem is van az elején egy kellemetlen mellékillata, az illatjegyeket nézve én a rumra tippelek. De gondolom kellett bele valami, amitől extra lesz és egyedi, amiben hasonlít a Black Orchidra, csak persze lágyabban. Ezt ígéri és ezt is hozza. Nekem azonban emiatt hiányzik belőle az a határozottság, amitől imádni tudom.
Eleinte mikor a Black Orchidot megvettem zavart, hogy sokan túl férfiasnak titulálják, ami nekem egyébként tetszik benne, és nem akartam a környezetemnek bántó lenni. Akkor még nem jöttem rá, miért is olyan különleges illat, de ezt kifejtettem, mikor az Orchid Soleilt véleményeztem.
Szóval Velvet Orchid, barátkoztunk, hozzá is szoktam a kezdeti rumos dologhoz, egészen megkedveltem, nagyon kellemes lett így a végére, mégsem cserélném most már le rá a Black Orchidom. A BO-ban nem volt semmi zavaró számomra az elejétől sem, benne viszont igen, és én nem vagyok megalkuvó típus :)
Azonban kétségkívül nem egy mindenkinek befogadható illat a Black Orchid, nem is illik mindenki személyiségéhez, és ez így is van jól. Sokkal emészthetőbb verzió lett ez és, ahogy elnéztem a Fragranticán, meglepően sokan tartják szépnek és csak keveseknek nem az. Mint mindig most is kifogástalan a minősége, ez tagadhatatlan. Akinek a Black Orchid sok, de egy keveseket bántó, minőségi parfümöt szeretne annak tényleg ő a befutó (és a Noir Pour Femme, csak vele volt egy rossz élményem).
Szivesen használom, amikor nem vagyok világot leigázó hangulatban és csak valami könnyedségre vágyom, de csak a Black Orchid tud mellé állni, ahhoz a magabiztossághoz, ami ehhez szükségeltetik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Hene

2018. december 11.

Kedvenc parfumom lett, es a parom is rendszeresen hasznalja!😁 kivalo oszi, teli illat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Amyl Cinnamal, Farnesol, Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Anise Alcohol, Lyral, Methyl 2-Octynoate, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Furfuracea (Treemoss) Extract, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.