Tom Ford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. július 1.

Illatcsalád: virágos - fás-pézsma

Összetevők: pink bors, írisz, vetiver, jázmin, mósusz, benzoin, velúrbőr

Tom Ford Violet Blonde EDP 1ml
Ár: 800 , Eladó: peppi
Állapot: Új, 1 alkalommal próbált, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Üvegében 🌸 Tom Ford Violet Blonde EDP
Ár: 6000 , Eladó: Csokri
Állapot: 100/9-10 ml, Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen vagy Balatonfüred , fizetés: Személyesen posta foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Piscinke

2020. december 5.

Tartottam tőle, hogy lesz benne olyan "áporodott" jelleg, mint az ELDO Putain-ben, de szerencsére nincs. Brutál gyönyörű, elegáns, nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 5.

GNóri

2020. június 4.

Az írisz és a velúrbőr megvett kilóra, így izgatottan vártam a vakvásárlásomat. A Tom Ford illatokkal úgy vagyok, hogy vagy bitang jók rajtam, vagy semmi extra: sajnos ő most az utóbbi kategóriába esik. A bőrömön krémes-ibolyás, sajnos a velúrbőr (amit a legjobban vártam) alig érezhető. Ez egy szép, decens, virágos illat. Klasszikus hatású, kicsit a nyolcvanas-kilencvenes évek virágos illataira emlékeztet. Sajnos nem az, amit vártam, nem dobog tőle hevesebben a szívem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

eannamaria

2019. október 16.

Előre is elnézést kérek minden kedves TF rajongótól !
Az eddig általam próbált , ( ami azt illeti , a Mammut felhozatala nem olyan rossz) , és a legnépszerűbb TF illatok számomra elviselhetetlenek , harsányak , hivalkodóak , tolakodóak , naggggyonparfümök , az arcomba másznak , mint azok az emberek , akik belebetegszenek , ha nem rájuk figyelnek.
Minőséggel , tartóssággal , alapanyaggal nincs probléma , de a kevesebb több lenne , szerintem.

Ês akkor itt ez a gyöngyszem , a kakukktojás , a kivétel , ami erősíti a szabályt , remélem lesz is még ilyen !
Gyönyörű , puha , ultranőies , valóban érett illat , bár én nem kötném korosztályhoz .
Írisz , ibolya , a velúrjegyzet mesés , a benzoin csodásan orrbamászó , pici buja jázmin , tökéletes összhang , rajtam krémes luxusillat.
Két fújás alkot kis-közepes hatótávolságú aurát , ami nekem elég is , különlegesebb alkalmakra , amikor éppen nem szeretnék teljesen észrevétlen maradni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Előre is elnézést kérek minden kedves TF rajongótól !

Verona5

2018. október 14.

lgen, most havana74 véleményével kell egyetértenem. Nálam ez most az egyik új kedvenc és az érzete a V.W. Boudoir-éval egyező :) Tényleg a "fürdőszoba-hálószoba útvonal"-ra termett egy darab. Mivel a TF árfekvése az egekben, ezt a csodát meg már nem gyártják, nagyon spórolok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 14.

havana74

2018. augusztus 1.

Ma jutottam hozzá egy üveges mintához ebből az illatból. Kb. 6-7 évvel ezelőtt volt egy kedves parfümöm, az Alexander McQueen My Queen-je. Őszi-téli időszakban elhordtam belőle kétszer 100 ml-t. Egy igazán karakteres ibolyás-mandulás, kicsit sem szolíd illat (volt). Azóta sajnos Ő is eltűnt. Egy üres üvegem még maradt emlékül.
Kifújáskor ez a Tom Ford ezt az illatot hozta vissza nekem, de ugyanakkor megvan benne az a bujaság, amit eddig csak a Vivienne Westwood Boudoir-jában éreztem. Ha frissen jössz a zuhany alól és ezzel befújod magad, 2 perc után olyan illatod lesz, mintha már egy intenzív testmozgással egybekötött páros ágytornán lennél túl, olyan jóillatú, feronomokban gazdag verejtékkel megáldva.
Ennek tudatában házon kívülre nem fújjuk ezt az illatot. Megmarad fürdőszoba-hálószoba útvonal mentén.
Semmi nyanyás nincs benne. Ha kapnék ilyet, szìvesen elfogadnám. :-) Saját finanszírozásban magas árfekvésű és korlátolt felhasználású parfüm, így megvenni üvegesen nem fogom.
Maga nemében 5 csillag. Aki nem hiszi, járjon utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Maga nemében 5 csillag. Aki nem hiszi, járjon utána.

Doridori

2016. december 1.

Szerintem is első szippantásra kicsit "öregesnek", vagy inkább kissé régimódinak tűnhet, de bőrön kipróbálva később nagyon nőiessé, puhává válik, tényleg egy szép illat lesz belőle. Igazi nagybetűs NŐIES, olyan "mármindenttudokaférfiakrólésacsábításról" illat : ) Nem az éretlen lányok, nők illata. Mindenképpen az "okos", magabiztos nő illata ez. Ilyen illatot képzelek el a 40-es, 50-es évek klasszikus szépségű hollywood-i színésznőinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 1.

andrea91

2015. november 4.

És igen, létezik olyan TF illat amelyik szép! Na mármost... Az érdektelenségtől a szenvedélyes gyűlöletig, hányingerig sokféle dolgot kiváltottak belolem TF illatok. Ez az egyetlen amelyik tetszik, és amit hordhatónak tartok. Átgondolt, krémes, lágy. Elso percben talan kicsit öregesnek hathat, de ez nagyon hamar lecsendesik, és egy nagyon krémes illattá alakul, amely képes egyseget alkotni a viselőjével, simulékony, alakul. 35 felett tudom elképzelni, szerintem nincs az az alkalom, körülmény, ruha, partner, stb. ami ezen változtat, fiatalabbakon szerintem értelmetlennek hat. Így én sem használom, talán majd egyszer:) a hatósugara hamar csökken, de bőrközeliként sokaig tart, én ezt kedvelem benne, nem erőszakos. Szép illat, de nekem nem elég különleges, kicsit túlárazott, de TF illatok közül szerintem messze a legviselhetőbb, legnőiesebb. Vagy talán az egyetlen ami nőies.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Doll66

2015. május 10.

Marcel Proust, meg az ő sütije jut eszembe, ahogy a TF mintácskáim tesztelem, erről konkrétan a Húsvét hétfő délutánja, már locsolkodás után, de még hajmosás előtt. Nem annyira borzalom, minta Sahara,de jóval olcsóbban sokkal kellemesebb mainstream illatokhoz lehet jutni.Vagy a bőrömmel van baj, vagy az ízlésemmel.Vagy mindkettővel. De legalább erre nem fogok pénzt költeni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 10.

boghyca

2015. március 23.

Hmm nagyon finom és igényes egy illat. Bár én nagyon fiatalkának érzem magam hozzá, de ha elkapnék egy illő alkalmat és megfelelő ruhát öltenék, akkor tutira nyerő lenne. Rajtam nagyon tartós először totál fejbe vágott de később puha krémes illattá szelídült. Nekem még kell jó pár év, hogy viselni tudjam, de rajta van a listámon, addig őrzigetem illatolom a kis mintámat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Eugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Geraniol, Hexyl Cinnamal
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)