Tom Tailor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beresg, Módosítva: 2014. január 30.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 500 Ft

Tom Tailor Liquid illatával

Kiszerelés: 75 ml

Ár: 2 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

katagi

2021. február 17.

Beleszerettem az illatába a drogériában. Kellemes, nőies, nem fullasztó, pont annyira erős, amennyire elvárom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Anna922

2017. december 31.

Táskába dobható könnyed illatot kerestem a hétköznapokra. Örülök, hogy megtaláltam ezt a terméket, szerintem nagyon nőies és elegáns illat, mégis fiatalos, nincsen fullasztó "pacsuli" utóhatása. A tartóssága nyilván nem vetekszik egy EDP-vel, de nem is ezt várom egy fújós dezodortól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

kisizé

2016. október 14.

Akciósan vettem én is, mivel ez csak egy dezodor spray. Éppen emiatt nem is kell komoly tartósságot várni tőle, nem igazán az, de még így is érezhető kb. fél napig, ami nem rossz. Nagyon szeretem az illatát, nem tudom mihez hasonlítani, nőies, de mégsem az a fullasztóan édes, szerintem üdének mondható. Szeretem, ennyi pénzért nagyon megérte :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

noxibaba

2014. április 9.

Nagyon jó áron vettem. Igazából kellett egy parfüm, amit a mindennapokra, munkába járáskor használhatok. Úgy voltam vele, hogy rózsaszín, így rossz nem lehet. Igazam lett. Tetszik, kellemes illat, tavaszra tökéletesen megfelel. Igaz, annyira nem tartós, de megteszi. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

agotanna

2014. március 20.

Illat nagyon finom,szeretem,de sajnos nem tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 20.

Illat nagyon finom,szeretem,de sajnos nem tartós

Emike

2014. február 10.

Nem ismertem korábban ezt az illatot, mikor megvettem ezt a kiszerelést belőle, de elég olcsó volt, így kipróbáltam.
Nem nagyon tudok illatot beazonosítani, erre azt mondanám h fiatalos, csajos illata van, tipikus városban szaladgálós illatnak tudom elképzelni. Tartósnak sajnos nem mondanám, azért egyszer-kétszer kell még fújni belőle egy nap h érezni lehessen az illatát, de attól függetlenül én szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.