Tom Tailor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: veronika21, Módosítva: 2012. február 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illatjegyei: licsi, feketeribizli, rózsa, ciklámen, bazsarózsa, pézsma, virgíniai cédrus, ámbra

Ár: 12.000 Ft+posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: 30 ml/kép, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen

Erika0823

2019. október 10.

Ez inkább fiataloknakvaól. Nagyon jó illata van , elég hosszan érezhető. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

moni92

2017. november 1.

Nagyon szerettem, mert visszafogott, kellemes illatot képvisel.

Nagyon szerettem, mert visszafogott, kellemes illatot képvisel.

Alexa890317

2016. május 25.

Imádtam ezt az illatot. Már több éve nem láttam ilyet egy boltban sem,amit nagyon sajnálok mert szívesen vásárolnék. Kellemes nyári illat. Most el tudnám képzelni magamon.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Babooca

2014. január 8.

Nagyon szerettem volna birtokolni egy ilyen parfümöt gimis koromban, de sosem gyűjtögettem rá. Idén nyáron kaptam egy kis mintát belőle. Végül odaadtam a hugicámnak, mert úgy éreztem, hogy már kinőttem ezt az illatot, sokkal komolyabbakat szeretek már használni, és ez sajnos nem is volt rajtam tartós. Húgomon finom, gyümölcsös, kissé hasonlít a Cacharel Amor Amor-jára. Húgom szereti használni. 4* a tartóssága miatt.

Egyébként nem véletlen asszociáltam az Amor Amorra, nagyon sok összetevője egyezik. Húgomon egy az egyben az az illat jön ki, már azt hittem hirtelen mikor feltette először, hogy kapott egy Amor Amort, ami egyébként az egyik kedvenc női illatom. Úgyhogy aki jó minőségű, márkás hasonló illatot keres, de Cacharelnél olcsóbban, akkor ebben megtalálhatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

boree

2013. október 15.

Az első olyan parfümöm, aminek annyira tetszett az illata, hogy el is használtam. Nem túl erős, nagyon kellemes illat. Nekem egész nap kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Juliet

2013. augusztus 30.

Még kamaszkoromban kaptam egyszer nyáron és nagyon szerettem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Még kamaszkoromban kaptam egyszer nyáron és nagyon szerettem :)

cincike

2012. július 7.

Tipikus nyár illat, egyszer ajándékba kaptam, de rögtön megszerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

Tipikus nyár illat, egyszer ajándékba kaptam, de rögtön megszerettem :)

zizi

Korcsoport: >54
2012. június 3.

Nagyon tetszik az illata nyárt idéző, de rajtam sajnos nem tart, ami nem biztos, hogy a parfüm hibája.4 csillagot azért kap mert az illat elillanása a bóröm hibája valószinü

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 3.

doee77

2012. június 1.

Kellemesen gyümölcsös, inkább kissé édes. Nekem nagyon "egynyári" illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 1.

Kellemesen gyümölcsös, inkább kissé édes. Nekem nagyon "egynyári" illat.

veronika21

2012. február 21.

Jó illata van, de szerintem nem annyira tartós. Ezért kap csak négy csillagot tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.