Tommy Hilfiger

Ár:   6490 Ft, 7340 Ft és 8860 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tiamoitalia, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. május 8.

Ár:   6490 Ft, 7340 Ft és 8860 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1996

Fejjegyek: almafa virága, feketeribizli, kamélia, mandarin

Szívjegyek: citrom, ibolya, liliom, lonc, menta, rózsa

Alapjegyek: bőr, cédrus, jázmin, magnólia, szantálfa

Tommy Hilfiger Tommy Girl EDT fújósok
Ár: 1000- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 10 ml frissen fújva, Helyszín: Pécs, fizetés: Postán maradó ajánlott levél, pluszban a vételárhoz
Ár: 5 ml / 10 ml 1.200 Ft / 1.700 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: banki utalás után postán maradóra

Pamela13

2021. július 19.

Nagyon kellemes, igazán csajos, laza, vidám, lányos illat amit a neve is ígér. Nem tolakodó de valahogy mégis figyelmet felkeltő ha valakin megérezzük, +aurája lesz tőle annak aki viseli. Tartóssága az árához képest jónak mondható. Régebben sokat használtam és szerettem, de még így 30 évemet elhagyva már kissé kellemetlennek éreztem hogy ezt fújjam magamra, főleg azután gondolkodtam el hogy nálam idősebben is éreztem. A fiatalokon is megjegyzik ha "nyanyás" illat van, szerintem ez fordítva is igaz. Való igaz, tudni kell korral viselni a parfümöket, néha nosztalgia képpen elmegy újra érte nyúlni de tartósan inkább a 20as korosztályon tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

Linett21

2021. március 4.

Számomra ez a nagybetűs NYÁRI ILLAT! Minden benne van, amit az ember lánya egy nyári parfümtől elvár: friss, üde, virágos tisztaságillat némi citrussal. Nekem főleg a citrom-lonc-menta kombináció ugrik be, ez teszi nagyon kellemessé és viselhetővé úgy, hogy közben nem érzed úgy, mintha WC-frissítőt fújtál volna magadra. Mindenképp nappali, vagy akár munkahelyi illat; ettől senki nem fog köhögni, vagy fuldokolni körülötted. A tartóssága lehetne jobb, de lássuk be, ez "csak" egy EDT. Rajtam 4-5 óra alatt eltűnik, de bármikor szívesen utánfújom. Nagyon szépen, igényesen összerakott illat, nem csoda, hogy 1996. óta töretlen a sikere, ez sosem megy ki a divatból, és bármely korosztályon jól mutat. Kötelező alapdarab!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 4.

Nikcsy91

2020. október 4.

Finom, púderes-virágos illat. Amolyan biztonségi játékos. Többen megdícsérték, amikor rajtam volt, de meg is lepődtek, mert akik ismernek, tudják, hogy a nehéz-édes illatokat szeretem. Fura, hogy ez bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 4.

ErikaErika2

2020. szeptember 22.

A repuloteren boklaszva szaglaszgattam a pafumoket mikor belebotlottam ebbe a csodaba. Szerelem volt elso szippantasra. Isteni, elsore nekem fiatal lany illat, igy azonnal megvettem a gyereknek. Aztan addig-addig probalgattam mig vettem magamnak is egyet. Nagyon ismeros illat, valami egeszen hasonlo lehetett nekem (ez biztos nem) anno, de nem tudtuk megfejteni Anyammal, hogy mi lehetett. Mindenestre az illat azonnal visszarepit eletem egyik boldogabb, gondtalan idoszakaba, a 90-es evekbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Bonnieoo7

2020. május 8.

Én ezt az illatot simán el tudom képzelni nőkön, ferfiakon egyaránt bármilyen korosztályon ( na jó 20 fölött). A komódon az ajtó mellett a kincses tálkánál a helye és bárki aki hozzám tartozik és megkívánja nyugodtan szolgálja ki magát - hisz a 100 ml elbírja! Jó sokat permetez ki egy kattintásra, s ez tetszik nekem. Az illata igazi 90-es évek, amit imádtam/imádok! Noha mégcsak most fedeztem fel magamnak ezt az ikonikus illatot, korábban sokszor éreztem már másokon, így absolute ismerős volt, pedig vakon rendeltem. 🙂 Parfümstop ezentúl, mert már túl nagy a készlet és szeretném 3-ra redukálni, ami nem lesz könnyű, de azt hiszem ő benne lehetne. Tartósság szempontjából még tesztelés alatt van, de nem rossz! 👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.

ALettah

2020. május 2.

Ha bekövetkezne a parfümmániások pokla, vagyis csak egyetlen parfümöt használhatnék az egész hátralevő életemben, akkor azt szeretném, hogy a Tommy Girl legyen az. Több, mint tíz éve rendületlenül szeretjük egymást: rocker kamaszlányként, rohanós egyetemistaként és most harminc fele a munkás hétköznapokon vagy egy elegánsabb eseményen is tökéletes ez az illat nekem. Azt szeretem benne, hogy nagyon tiszta, nagyon harmonikus, egyszerűségében elegáns, tökéletes egyensúlya a fehér virágoknak és a citrusnak, friss, de nem kifejezetten sportos, tartós, de nem fullasztó, egyszóval ez a legeslegkedvesebb, imádott illatom.
Egyetlen szippantástól jó kedvem lesz, olyan, mint fehér vásszonruhában, margarétakoszorúval a hajamban sétálni egy napsütötte, virágos réten.
Az üveg meg a doboz nem látványos, inkább masszív, de a belbecs a fontos.

UI: Szerintem a sok vélemény a Tommy Girl Cologne-nál inkább erre vonatkozik.
UI2: Jelenleg újra felfedeztem, és töretlen a szerelem :) Ez az illat kortalanul szuper! Szerintem amíg élek fújni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Az üveg meg a doboz nem látványos, inkább masszív, de a belbecs a fontos.

UI: Szerintem a sok vélemény a Tommy Girl Cologne-nál inkább erre vonatkozik.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Galaxolide, Eugenol, Synthetic Musk, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Amyl Cinnamal, Farnesol, Cinnamal, Methyl 2-Octynoate, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Lyral, Anise Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Cinnamate, Allylanisole
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.