Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: Kleo.., Módosítva: 2012. április 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

Pumpás spray vad tengerparti frizura kialakításhoz, göndör vagy hullámos hajtípushoz. Látványos, kócos, de mégis könnyed frizurát biztosít. Ez a dúsító hatású spray segít a hullámok és a göndör fürtök szétválasztásában.

barkuska

2014. február 19.

Nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Nekem bevált :)

szidury

2013. június 5.

Jó termék, csak sajnos eléggé szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

Jó termék, csak sajnos eléggé szárít.

Heli

2013. március 18.

Elkelt... :)

2012. április 29.
Nagyot csalódtam ebben a spray-ben. Sikerült egy utolsó utáni flakont szereznem belőle (kivonták ugye a forgalomból). Csak jó véleményeket olvastam róla, hát nekem nem vált be. Vattacukorhoz hasonlóan ragad az egész hajam. Próbáltam vizes hajra fújni, megszárítottra, göndörítés előtt közvetlenül... mindenhogy sz*r. A Baleás 7-800 Ft-os spray többet ér, mint ez 3-4000-ért :((((

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Elkelt... :)

2012. április 29.

fanna13

2011. július 6.

nekem is ez az egyetlen ami használ, de mostanában nem kapok sehol. tudnátok segíteni hol lehet venni, köszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 6.

cressida

2011. április 6.

A legjobb temék göndör hajra, a sok-sok termék közül, amit használtam.
A hajam nem ragad tőle, kevés kell belőle és tartós a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 6.

A legjobb temék göndör hajra, a sok-sok termék közül, amit használtam.
A hajam nem ragad tőle, kevés kell belőle és tartós a hatása.

fagnes1985

2011. március 21.

Amíg nem kezdtem el használni a Tigit, ez volt a favorit. Nekem erősen hullámos hajam van, de a Tigi termékei jobban kiemelik a hullámaimat, mint a Tony&Guy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 21.

superhero

2011. március 13.

A legjobb termék göndör hajúak számára. Legyen szó akár természetes, akár mesterséges göndörségből, ezzel a termékkel remek hatást lehet elérni. Nedves és száraz hajra is kitűnően alkalmazható. Nem kell belőle sok (ha sokat fújunk, a hajhabhoz hasonlóan hajlamos keményebbre száradni a hajon). Ha a mennyiségre odafigyelünk akkor ez a lehető legjobb termék, mely tényleg vadító göndörségű tincseket hoz létre. Javaslatra próbáltam ki és több éve használom. Nagyon kellemes illata van (az egész termékcsaládnak) és annyira de annyira kiemeli a tincsek göndörségét, hogy minden göndör hajónak ki kellene próbálnia. Nekem természetesen göndör a hajam, és ha ezt használva szárítom meg, olyan, mintha becsavartam volna. Létezik egy krém állagú párja is, az is nagyon jó, bár nekem a spray jobban bejött. Akár a kettő együtt is kombinálható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 13.

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.