Toni & Guy

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mypinkworld, Módosítva: 2012. február 2.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

Hővédő Hajpermet
Segít megvédeni a hajat a vasalás, szárítás okozta károsodástól és töredezéstől, miközben puhává és simává varázsolja azt.

erospiros

2019. június 2.

Néhány éve vásároltam először, amikor elkezdtem rendszeresen vasalni a hajamat. Nagyon jól védte a hajamat és nem is tette ragacsossá, ráadásul valami brutál jó illata van. Aztán hirtelen eltűnt a boltokból, pedig nagyon szerettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

darbarad

2019. április 8.

Évekig ő volt a csodafegyverem, aztán egyszer csak nem árulták sehol. Emlékszem, anno még a Tony&Guy Márkaboltba/Fodrászatba is bementem a Bajcsy-n, hogy náluk esetleg még van-e, de semmi. Azóta se találtam ilyen jó hővédő spray-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

silence

2018. november 8.

Pont azt adja, amit ígér: hővédelem a hajszárítás és vasalás során, puha, sima és fénylő haj! Maximálisan elégedett vagyok és bármikor szívesen újravásárolom! Csillagos 5-ös! ⭐️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Jece

2018. május 30.

Megvettem mert akciós volt (egyébként nagyon sokallom az árát) és mivel heti 2x vasalom az amúgy is töredezésre hajlamos, szőke hajamat, ezért úgy gondoltam jó döntés lesz. Az illatát imádtam, ellenben nagyon ragadósnak találtam az állagát a hajamon. Elhasználtam, de igazából nem sokat segített a töredezettség megelőzésében vagy a haj védelmében. Biztosan nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Vikkiii

2017. december 2.

Nagyon szeretem, kicsit drága, de nek találtam ilyen jót alacsonyabb árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

hdori23

2017. október 2.

Évekig használtam, Az illatát szerettem és nagyon puha volt tőle a hajam. Ritkán vasalom és használok hajszárítót de nekem a használata mellett is sokat sérült a hajam.Nem mondom hogy rossz de kicsit nekem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Dudu195

2017. május 16.

Használok mindenféle olajat és hajvégápolót is és kb 3 hónapja vagy kivasalva vagy göndörítve hordom a hajam. Azóta használom is bőségesen hajszárítás előtt ezt a kis csodát. A legmelegebb fokozaton szárítom a hajam és 200 fokon szoktam gödöríteni, múlt héten a fodrásznak leesett az álla, hogy mennyire nem látszik mit művelek a hajammal. Lehet hogy a sok csodaszer együttes ereje miatt van ez, mindenesetre egész biztosan újraveszem majd mert nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Sara12

2017. március 25.

Most értem az első flakon végére és én is kerestem újra mindenhol, de nem sikerült még találnom. Nagyon jó illatot hagy maga után és megkönnyíti a fésülködést is.
Hajszárítás és hajvasalás előtt mindig fújok belőle a hajamra és átfésülöm. Mielőtt nem használtam, rettenetesen töredezett volt a hajam vége, ez mostanra talán már minimalizálódott. Szóval azt nem mondanám, hogy csodaszer, mert így is töredezik amellett, hogy a hajvasalást/hajgöndörítést kb havi egyre fogtam vissza.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Luiselotte

2017. február 13.

Nagyon ritkán vasalom csak a hajamat, de akkor előtte ezt fújom rá. Védi a hőtől , tartást ad és az illata is mennyei.Nyáron strandra is ezt szoktam vinni, praktikus a kis flakon és a trigger spray :)
Egy flakon nekem 1 évig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Egy flakon nekem 1 évig elég.

Barbarian

2016. augusztus 24.

Megvettem , megszerettem ,- illata csodás, azonnal kifésülhető vele a vizes haj, a szóró feje minőségi , nem spriccel, hanem egyenletesen szórja be a hajat, sima - elfogyott, úgy gondoltam kipróbálok más hővédőt is. Hát rosszul tettem.De így legalább van viszonyítási alapom , a szükséges tapasztalat ugye :) Régebben használtam Syosst majd tony &guy , Schwarzkopf van most, száraz a hajam nem puha nem fényes a festetlen hajam.Tehát kivalló hővédő. Többihez képest ez professzionális. Azonnal visszatérek erre.Sokáig elég Aki hővédőn gondolkozik, csak ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Hidratálók: Dimethiconol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.