Toni & Guy

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cinnamon, Módosítva: 2016. május 16.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

Segít helyreállítani és revitalizálni a fénytelen, sérült hajat.

Ár: 1000 , Eladó: AnGabi92
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Westend/Mammut, Budakalász vagy postán maradóval +850 Ft-ért

Lityko22

2021. március 17.

A balzsamjával együtt használtam régebben a terméket. Jelenleg egy szintén TONI &GUY sampon-balzsam kombót használok (dúsítő-volumen növelőt), de vissza fogok térni erre. Nagyon beváltak. Nagyon vékonyszálú, kevés hajam van. A termék használatát követően egészséges, fényes és dús hatású a hajam. Tényleg ad neki volument, ritkábban mosom a hajam - nem lesz gyorsan zsíros a töve sem. Az illata valóban kellemes. Érdemes megvárni a leárazását vagy akcióban venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

laregina

2021. január 2.

Nagyon jo illata van, de atlagos samponnak mondanam. Jol habzik, szepen tisztit de szalkas marad a hajam mosas utan a balzsammal egyutt hasznalva is. Az en szoke hajamnak tobbre van szuksege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Szilvus87

2020. szeptember 28.

Korábban próbáltam már a termékcsalád másik samponjait is, nekem ez vált be leginkább a gyorsan zsírosodó, közben mégis töredezésre hajlamos hajamon. Az első flakont valami nagyon nagy akcióban sikerült kifognom, jó volt, de úgy gondoltam, hogy teljes áron azért sok. Elkezdtem kísérletezni mással...végül nagyon hamar visszatértem ehhez a termékhez, most már alap darab nálam. Könnyen felhabzik, nem kell belőle nagy mennyiség, nem nehezíti el a hajat, az illata kellemes. Szóval kicsit drágább mint az átlag, de megéri. Azért a wow élmény, amit ezért az árért vártam volna még nincs meg, ezért -1 csillag.
Egy használati tipp: én előmosok egy másik samponnal (pl Elseve, Pantene...), csak, hogy a víz jobban átjárja és megágyazzon a következő mosásnak, ami már Tonival történik. Így jól habzik és elegendő belőle egy diónyi mennyiség/ mosás. Ja és mióta ezt használom, nyertem plusz 1-2 napot két hajmosás között.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Rudelf

2020. május 18.

Nagyon nagy szerelem számomra ez a sampon-balzsam kombó, most a karantén alatt gondoltam elhasználom a régi megmaradt samponokat spórolásképpen, hát ég és föld bármi más ehhez képest, amivel próbálkoztam. Nagyon szép puha, fényes lesz tőle a haj, negyedannyira sem töredezik és lassabban is zsírosodik. 10000*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

LxndrHrvth

2018. november 26.

Ez a sampon és a balzsamja az, amire azt mondtam, mindig ezt szeretném használni. Derékig érő, sok és vastag szálú hajam van, hetente egyszer mosom vele és nem lesz zsíros, viszont szép a fénye és egészséges kinézetű. Imádom az illatát is. Nem olcsó, viszont megéri, mert kenterbe veri a többi márka termékeit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

silence

2018. november 8.

Nagyon szeretem a Toni & Guy termékeket, amiket eddig próbáltam, azok maximálisan beváltak, ezért gondoltam, kipróbálom ezt a sérült hajra való sampont is. Mivel évtizedek óta szőkére festett, száraz és töredezésre hajlamos hajam van, így a Toni & Guy helyreállító, regeneráló pakolással együtt vettem meg, gondoltam, együtt maximális hatást biztosítanak. Vagy nekem voltak túl nagy elvárásaim, vagy egyébként sem olyan csodaszer, de nem dobtam túl nagy hátast ettől a kombinációtól. Jó - jó, de nem az, amit ebben az árkategóriában vártam. Pozitívuma mindenképp, hogy nagyon kevés elég belőle, könnyedén szét lehet oszlatni a hajon, szuperül felhabzik és kellemes illata van! Viszont a hatása, amit ad, nem jobb mint más, olcsóbb árkategóriás (pl. Elseve vagy Fructis) samponnak, ami sajnos az én extrán igénybevett hajamnak kevés, ettől többet vártam ezért a pénzért. Ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Dinus9413

2017. október 31.

Én egyszer azt hallottam, vagy olvastam, ha megtaláljuk a számunkra a legmegfelelőbb sampont, akkor ne kísérletezzünk tovább! Ez meg történt velem. Három éve használom ezt a terméket, kisebb megszakításokkal, de mindig vissza tértem ehhez, mert egyszerűen csodákat művel a hajammal. Imádom! Derékig erő hajamra is elég egy-egy nagyon pici mennyiség belőle, hogy teljes habfelhő borítsa a hajam! A végeredmény, iszonyatosan puha és fényes haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

cstimi93

2017. október 23.

Régebben használtam,de nem igazán emlékeztem, hogy hogy viszonyult hozzá a hajam, ezért gondoltam teszek egy próbát a balzsammal...annyira kapkodtam hogy csak otthon vettem észre hogy sampont vettem.Nagyon érzékeny a fejbőröm és sajnos a hidegebb időben eléggé korpásodik is. Szerencsére ettől a sampontól semmi baja nincs a hajamnak,sőt balzsamot nem is használtam a legutóbbi hajmosásnál,csak utána olajat.Nagyon szép a hajam tőle és tényleg nagy előnye hogy egyáltalán nem irritálja a fejbőrömet és nem korpásodik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

szucsnikky

2017. április 22.

Nekem egyáltalán nem vált be, elég könnyen zsírosodó hajam van, de azért általában 1-2 napot kibír. Hát ezzel a samponnal hajmosás után sem éreztem teljesen tisztának a hajam, ragacsos érzete volt, a tövei pedig már kb aznap bezsírosodtak. A hajpakolását viszont szeretem, de csak úgy, ha egy szilikonmentes samponnal kombinálom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

e0106

2017. március 26.

Gyorsan kellett sampont vennem és a közelben nem lehetett kapni azt amit használok, ez volt hasonló árkategóriában, gondoltam egy próbát megér. Csalódás volt, semmivel nem volt jobb, mint egy harmad ennyibe kerülő sampon. A hajam állaga a szénakazalhoz hasonlított hajmosás után. A kellemes illata miatt nem 1*, ez az egyetlen pozitívuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.