Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: Lari, Módosítva: 2011. október 3.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolás

Hajápoló spré a szőke hajra, mely kiemeli a haj színét, dúsít és fényt ad a hajnak.

Nejicica

2012. július 4.

Szerintem remek termék! Egyetlen bajom a fura szagával van de ez sem vészes. Fényes tőle a hajam amikor vasalásnál használtam nem éreztem azt a fura mellékszagot, és ez nem szőke hanem barna hajúaknak van kitalálva kifejezetten festettre és természetesre egyaránt. A hajam szörnyű begöndörödik mindig az időtől függetlenül de ez a termék használatával azóta is szögegyenes! Az elején picit megijedtem mert amikor befúrtam vele a hajamat pár tincs összeragadt de ez elmúlt amint megszáradt a folyadék. Rendes spray, adagolhatod ahogy akarod, szerintem nagyon jó ajánlom mindenkinek! Én újraveszem az biztos! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 4.

UnVraiAnge

2011. június 18.

Ez egy igen érdekes termék a Toni&Guy-tól ha igazán szofisztikáltan akarom kifejezni magam. Használata vasárnap reggel nem ajánlott, mert könnyen egy hatalmas nyaklevessel fog indulni a nap, ugyanis valóban olyan hangja van mint valami festékszórónak. Én több esélyt is adtam neki, hátha mégiscsak produkál valamit, de sajnos nem. A hajamat nem dúsította, csak alaposan bezsírosította. Gondoltam akkor varázslatos aranyfényt bűvészkedek szőke fürtjeimre, ám ez is füstbe ment. Az egész arcom, kezem, ruhám-a hajamon kívül- csak úgy szikrázott a napsütésben akárcsak Edward Cullené! Én fanatikus Twilight rajongóaknak, örök királylányoknak esetleg kezdő alkimistáknak ajánlanám eme készítményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 18.

superhero

2011. március 28.

Eddigi egyetlen csalódásom a Toni and Guy-tól, pedig imádom a termékeiket. Szőke hajúaknak ajánlott, elvileg szikrázó fényt ad és volumennövelő egyben. Már gyanús volt mikor vettem, hogy fémgolyó van a flakonban (mint a festékszórókban) :-( Semmi extra hatás. Annyit nem fújtam a hajamra, hogy volumennövelő legyen - mondjuk e nélkül is dús a hajam. Ami a csillogást illeti - mintha ezernyi apró aranylapocskát fújnánk a hajunkra. A frizurán annyira nem láttam fényesnek, de fújás után a levegő tele lett szálló 'aranyporral' :-) Fényben talán jobban látszik. Egy élet lesz mire elhasználom, de legalább kipróbáltam :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 28.

Hidratálók: PEG-12