Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2012. április 7.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajformázók

Tömegnövelő, tartást adó hajhab, minden hajtípusra. A frizurának természetes tömeget és tartást ad.

tonic

2015. február 8.

Nekem is volt ilyen, valóban jól megemelte a hajat,pedig vékony szálú, az illata tényleg kicsit erős, a flakon nagyon sokáig elég volt,az utódja nem tudom milyen,azt nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 8.

sky

2014. január 29.

Nagyon szeretem a csomagolását, roppant praktikus. Csak alkalmanként használom, ha nagyon szeretném, hogy egész este dús maradjon a sörényem és ezt teljesíti. Kissé szárít, de mivel havonta egyszer használom, ez nem von le az értékéből. Az egyetlen, ami zavar az az illata, de nekem ez a szalon-mű, édeskés púderillat egyik tony&guy terméknél sem volt nyerő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

IdaLupino

2013. április 29.

Számomra ez több szempontból csodaszer (volt)! Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják. Nagyon kevés kellett belőle a jó hatáshoz - heti kétszeri mosással 2 évig tartott nekem egy nagy flakon, hosszú hajjal. Vagyis az ára többszörösen megtérült. Szárítás után finom puha volt tőle a hajam, és mégis volt tartása, a szárítás után remekül tartotta a formát. Ma fogyott el a flakon, ezért is akartam ide írni egy "szerelmi vallomást" búcsúként ettől a terméktől. Most kipróbáltam az utódját, a fehér flakonos volumennövelő hajhabot, és most úgy érzem, újra szerelme fogok esni :)) Toni & Guy rajongó lettem! Nekem ez(ek) az első olyan hajápolási termékek, amiktől úgy érzem, hogy otthon is szalon minőséget használhatok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 29.

szeliger

2013. április 21.

Csodaszernek éppen nem csodaszer, de elég jól használható. Nekem az illata nem tetszik annyira, de dúsítóhabként egész jól működik és a hajamat sem szárította. Az illat miatt nem venném újra, de a véleményeket olvasva látom, hogy már nem is gyártják. Nálam négy csillagot ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 21.

Carolin

2012. augusztus 2.

Nagyon praktikus a fúvófeje és jól dúsít, viszont másnapra bezsírosodott tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

lilly77

2012. július 2.

Nagyon ritkán használok hajhabot, de amikor igen, akkor kizárólag ez után nyúlok. Elég belőle két-három fújás a nedves hajtövekre, nagyon jó tartása lesz tőle a frizurának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

w

2012. május 9.

Volt ilyen hajhabom miniben, ami annyira bejött, hogy megvettem belőle a nagyot. Azóta nem tudom mit csinálok máshogy, de nem tudom elérni ugyanazt a hatást, mint a kicsivel.. Csak ragad tőle a hajam, de semmi sincs a korábbi tök jó, tömegnövelő hatásból.. Fogalmam sincs mit rontok el most.Van valami speciális használati tipp? A régi szép időkre csillagos ötöst adnék, a jelenlegi hatásra meg egyest, legyen 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 9.

miraclum

2012. május 1.

A létező egyik legjobb tömegnövelő hajhab! Tartós a hatása, nem ragad és nekem nem szárította a hajam hosszútávon sem. A vékonyszálú hajjal is teszi a dolgát. Az illata is kellemes számomra, amit sokáig megtart a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.

ljudith78

2012. április 8.

Volt ilyen hajhabom, imádtam, egyrészt a tipikus, összetéveszthetetlen Toni & Guy illat, és a rugalmas tartás miatt is. A dúsító funkcióját tökéletesen ellátta.

Update:

Mokojkának tökéletesen igaza van, én a héten vettem abból a fehér flakonos "csodából". Már az is csalódás volt, hogy a csomagolással az illat is eltűnt, de azzal még megbarátkoztam volna, de a kritikán aluli teljesítménye...A legolcsóbb fodrászkellékesnél kapható hajhab is többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 8.

Update:

mokojka

2012. április 7.

A legjobb szer volt,amit valaha használtam.Megszüntették,mint ahogy mindent,ami ér valamit.
Behoztak helyette valami újat,fehér flakonnal,ami halvány utánzata sincs ennek!
Gratulálok a gyártónak,megszabadították magukat egy törzsvásárlótól!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 7.

Behoztak helyette valami újat,fehér flakonnal,ami halvány utánzata sincs ennek!
Gratulálok a gyártónak,megszabadították magukat egy törzsvásárlótól!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PPG-5-Ceteth-20, Polysorbate 20, Triethanolamine
Fényvédők: Benzophenone-4
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: PPG-5-Ceteth-20, Polysorbate 20, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Hydroxycitronellal, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak