Tonino Lamborghini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: yvie, az összetevőket feltöltötte: Béatrice, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 900 Ft

"Férfiasság. ERŐ. Elegancia. Szenvedély."

Ár: 3 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Katie

2019. december 25.

Gendersemleges parfümöt kerestem, és ennek a márkának a sárga kiadását ajánlották, amit meg is néztem a DM-ben és ki is próbáltam, de nem annyira tetszett. Ez ott volt mellette, úgyhogy ezt is kifújtam, és bár egyáltalán nem nevezném gendersemlegesnek, mégis azonnal beleszerettem, úgyhogy pár nappal később vissza is mentem megvenni. Nem annyira tartós, de az árához mérten szerintem teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Pocok96

2018. február 25.

Jópár éve vettem Apumnak azóta emlegeti, hogy mennyire szereti ezt az illatot. Nagyon kellemes-pasis a parfüm, de mostanában nem látom sehol! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

adrica

2017. november 29.

Bár nem vettük meg, mert épp volt elég parfümje Apának, de nekem ez tetszett a legjobban az összes közül. A párom azt mondta, ha ezek közül kellene választani, akkor neki is ez jön be a legjobban. De azért nem éreztünk hatalmas késztetést, hogy a meglévők mellett ezt is beszerezzük. Azért jár neki a 4 csillag. Volt benne valami megfoghatatlan. Inkább édes, de még se. Volt benne egy kis citrusossága amitől még is férfias és nem hajlik a cuki fiúkák irányába. Ez a kis valami tette markánsabbá, az édes vonala párhuzamosan puhította. Lehetséges befutót látok még benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

hanami21

2014. július 22.

A páromnak kerestünk illatot, és végül ennél lyukadtunk ki.
Eredetileg drágább árkategóriájú, márkás parfümben gondolkodtunk, de azok nem tetszettek. Én nem is értem, hogy a mai ffi illatok többsége miért feminin illat? Egyáltalán nem férfiasak azok az illatok! Vagy büdös, vagy túl nőies...
Nagyon örültem, amikor megtaláltuk ezt, mert mindkettőnknek ugyanúgy tetszik! Tartós, férfias illat. Jár az öt csillag neki. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

A páromnak kerestünk illatot, és végül ennél lyukadtunk ki.

Laci

2013. szeptember 29.

Újra írok róla, mert már régóta használom, nagy rajongója vagyok. Ez az az illat, amit gyakorlatilag bármikor képes lennék magamra fújni, annyira jó érzés, mikor rajtam van, édeskés, kissé citrusos, de mellette férfias, nem az a cicafiú cukorkás permet, ami ma divatos. Üde bergamottal és zöld jegyekkel nyit, kevés gyümölcsös-savas tónussal, mely roppant frissítő. De a következő pillanatban már csábít is a cédrus melegségével, valamint egy rafinált bőrös jeggyel, melytől a bőrömön szépen kinýílik és teret kap az ámbra édessége és egy púderes, enyhe tonkabab jegy is érezhető. Elejétől a végéig imádom, bármikor használható, kivéve talán a nyarat. Sok drága márka elbújhatna mögötte, ez nekem egy kincs, akciósan megéri lecsapni rá. Tartóssága rajtam kiváló. Maximum csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

kvitta.girl

2012. december 19.

Hát remélem is jó ajándék lesz,ezt a feketét kaptam rossmannba nesszeszerrel csak 2500 ft-ért! Megszagoltam a david beckamtől a playboyon át rengeteg illatot de ebbe szerettem bele,isteni férfias mégis kellemes illata van,ami a teszteren nagyon sokáig ott maradt!
Remélem örülni fog neki az ajándékozott,szerintem isteni parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Remélem örülni fog neki az ajándékozott,szerintem isteni parfüm!

Linda0222

2012. december 17.

Karácsonyra vettem a barátomnak, nagyon szereti:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Karácsonyra vettem a barátomnak, nagyon szereti:)

yvie

2012. december 11.

Nálam A PASI illat. Édeskés de nem fojtogatós, fűszeres,nagyon kellemes. Iszonyat tartós. Ára is barátságos, most akciósan 2200 Ft körül megkaphatunk 100 ml.-t fémdobozban, ami nagyon mutatós. A többi illata is nagyon jó ennek a termékcsaládnak, érdemes megszagolgatni! Végre nem egy érett férfi vagy egy tini srác illat. Imádom. Az éjjeliszekrényemen tartok egy kiürült üvegcsét, ha nincs velem a pasim szagolgatom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol