Tonymoly

Ár:   290 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2018. április 9.

Kiszerelés:   7 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

ficeglobog

2018. december 30.

Most kaptam pár mintát. A véleményeket olvasva, fenntartással próbáltam ki.
Illata enyhe, nem irritáló. Oda kellett nyomkodnom a nedves bőrömre, picit ott tartani, hogy biztosan tapadjon. Lehúzásnál teljesen jó volt. Nem maradt ragasztó rajtam. A pórusokat alaposan tisztította. Nekem tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 30.

Most kaptam pár mintát. A véleményeket olvasva, fenntartással próbáltam ki.

absinth

2017. február 10.

Rendelés mellé kaptam ajándékba. Borzasztóan büdös vegyszerszaga van, de ezt még elnézném neki, ha tenné a dolgát. Sajnos semmi hatása nem volt, nem tisztított ki egy mitesszert sem. Ha legközelebb is küldenek ilyet ajándékba, inkább kidobom, mint hogy felrakjam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Matilda

2016. július 2.

Hát sajnos nekem sem vált be. Ez az első ilyen tapasz amit próbálok. Először is nagyon fura és erős ragasztószaga van, amit nem szívesen teszek az arcbőrömre. Benedvesített bőrre kell felrakni, 10-15 percig fent hagyni és nyilván addig is ezt kell szagolgatnia az embernek. A lehúzás nem volt túl fájdalmas, viszont a ragasztó fele az orromon maradt. Volt pár rész ahol szépen kiszedte a mitesszereket, de összesen kb 10-15 darabot, ami édeskevés.
Gőzölés + egy agyagos maszk jobban tisztít, vagy egy zselatinmaszk, ráadásul ezek sokkal költséghatékonyabb megoldások.
Kár, pedig sok jót hallottam erről a márkáról és bíztam benne, de sajnos nem működik nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Villango

2016. április 1.

Döbbenten nézem az egy csillagot :) én most szedem föl az állam a földről :)
Konkrétan ahová tettem a tapaszt,az összes mitasszert kirántotta.
Nagyon durva látvány. Én még ilyet sosem láttam. Nekem az orromon nem maradt tapasz,es nem is pirosodott ki,pedig a mindennapi hámlasztástól tutira jól el van vékonyodva a bőr. Nehéz leszedni,de ha nem igy lenne,nem végezné jól a dolgát. Na meg inkabb ez mint a nyomkodás.
Nekem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 1.

Döbbenten nézem az egy csillagot :) én most szedem föl az állam a földről :)
Konkrétan ahová tettem a tapaszt,az összes mitasszert kirántotta.
Nekem újravevős.

Mundow

2016. február 18.

Kicsit más kinézete van annak a csomagolásnak amit én vettem. A lényeg azonban ugyanaz.
Valamennyire tisztítja az orromon a mitesszereket, de sajnos nem eleget.
A ragasztó viszont nagyon erős. Alig tudtam lehúzni, illetve lekaparni a tapaszt az orromról. Jelenleg nagyon piros és érzékeny az orrom.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 18.

Valamennyire tisztítja az orromon a mitesszereket, de sajnos nem eleget.
Nem veszem újra.

Antioxidánsok: Camellia Japonica Flower Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A japán kamélia virágának a kivonata. Magas A, B, E vitamin tartalmú természetes antioxidáns, bőrnyugtató és "anti-pollution" hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy védi a fibroblasztokat az oxidatív károsodásoktól, amelyeket a levegőben levő szennyezőanyagok váltanak ki, ezáltal gátolja a kollagén-lebontó folyamatokat a bőrben. Ezen kívül elősegíti számos, a bőrben természetesen előforduló antioxidáns enzim, például a szuperoxid-dizmutáz (SOD), a kataláz és a glutation-peroxidáz jelenlétét (forrás). A kivonat ezen kívül gazdag forrása a melanintermelést szabályozó, az UVB-károsodás látható jeleitől óvó galluszsavnak.