Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 31.

5 illatban: #1 Bebe powder #2 Momo fruity #3 Dodo rose #4 Coco floral #5 Pompom greentea

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Vitelotte

2015. április 7.

Én elsőként a babapopsi illatút vettem meg. Szeretném majd szép sorjában mindet kipróbálni, főleg hogy begyűjtsem az összes nyuszit :D Hamar elillan az illata, de legalább érzi más is rajtam kívül. Igazából akkor is megvettem volna ha csak fonnyadt brokkoliszagú lett volna, ez a cukorfalat csomagolás már önmagában egy kincs *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin