Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 31.

5 illatban: #1 Bebe powder #2 Momo fruity #3 Dodo rose #4 Coco floral #5 Pompom greentea

aszilvia

2017. április 4.

2500 Ft-ért sikerült 2 db-ot beszereznem, illetve eredetileg egy TonyMoly Panda's eye stick-kel együtt nyertem Ebay-en, de az eladó kihagyta a csomagból, így amikor ezt jeleztem neki, kértem, hogy a Panda's stick helyett küldjön inkább egy másik illatot, így kapok majd egy Dodo Rose (pink) illatot is. Az eredetileg megnyert illat a Momo fruity (narancssárga). Sosem használtam még ilyen sticket, de ennek valami iszonyat kellemes, finom kis illata van. Van benne egy csöpp citrusosság, emellett édes is tiszta illatú is egyben, olyan kis aranyos, cuki, finom illatnak nevezném. Várom már, hogy megérkezzen a Dodo Rose is. Nyilván nem egy nagyon tartós illat, de én azért rendesen érzem, amikor rajtam van. Csuklómra és fülem mögé szoktam kenni belőle, és néha többször is bekenem egy nap az említett területeket. Táskában könnyen elfér, és mivel nem hordok magamnál parfümöt, ad egy kis biztonságérzetet, hogy ha váratlanul szükséges egy kis illatot magamra tenni, akkor, hozzá tudok nyúlni. Aranyos, hasznos kis stick. Eredeti ára ebay-en 2700 Ft/db körül van. Teljes áron nem venném meg, de ez az én spórolásomnak tudható be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

Vitelotte

2015. április 7.

Én elsőként a babapopsi illatút vettem meg. Szeretném majd szép sorjában mindet kipróbálni, főleg hogy begyűjtsem az összes nyuszit :D Hamar elillan az illata, de legalább érzi más is rajtam kívül. Igazából akkor is megvettem volna ha csak fonnyadt brokkoliszagú lett volna, ez a cukorfalat csomagolás már önmagában egy kincs *-*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!