Tonymoly

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: picur666, az összetevőket feltöltötte: Katica13-D, Módosítva: 2015. április 23.

Kategória:   Hidratáló krémek

Éjszakai arckrém pakolás. Hidratál és táplál. Esti arctisztítás után vastagabb rétegben ajánlott felvinni.

JuditTTT

2016. november 7.

Minta alapján felesleges véleményt alkotni valamiről sztem. Kb. egy éve használom, egyéb sleeping packek mellett, heti 2 alkalommal max., ahogy azt a gyártó javasolja. Igen, kicsit ragadós érzetet hagy, aztán lassan beszívja a bőr, főleg, ha beütögeted. Nem kell spórolni vele, hanem rendesen fel kell kenni belőle 2-3 pumpálásnyi adagot, majd szépen bedolgozni. Az illatanyag nekem sem tetszik benne, de nem okoz se pattanást, se allergiát. Használhatod hámlasztás után is, nem lesz belőle gond. Szépen hidratál, az én bőrömön ez működik a legjobban, még a 3x többe kerülő sleeping packek se egységesítik ennyire az arcomat, sőt még a szem alatti karikákkal is szépen el tud bánni. Nekem mindig van belőle a polcomon. Sokáig elég és hosszútávon hozza, amit ígér. Ha egy darab alkalommal próbáltad, semmi hosszútávú hatást nem tapasztalhattál. Szóval ne hallgass az itt minta alapján hurrogókra, mert ez egy elég jó termék. Az összetevői nem a legbájosabbak, de vállalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Beni1234

2016. október 20.

Szerintem bizony nagyon jó! Nekem hamar beszívódik, és táplál is. Kicsit a gyulladások ellen is használ, már többször újravettem, persze csak a minta csomagokat, de szeretem, és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 20.

tara95

2016. október 11.

Kis mintám van és 1 használat után nem szoktam írni de ez a krém...hát megszoktam egy színvonalat az ázsiai vonalon és botor módon magamra kentem mikor van benne alkohol, hátha. Elég is volt, bezsírosította az arcom miközben vízhiányos maradt. Kuka.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
mujerconfused

2016. június 22.

Nem egy nagy valami, egy mintám volt belőle, de semmi különösebb hatást nem tapasztaltam, ellenben nem szívta be rendesen a bőröm és egy ragadós réteg maradt utána. Biztosan nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

NadjaBlue

2016. január 17.

Elhasználtam belőle néhány mintát, de nem fogom megvenni a teljes kiszerelést. Reggelre valamennyire érezhető volt a hidratáló hatása, de semmi eget rengető, ráadásul az összetevői sem a legjobbak. De legalább nem okozott pattanásokat vagy irritációt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Csucsi08

2015. október 12.

Csak termékmintát kaptam, de nem igazán vagyok elragadtatva. Ha vékonyan kenem fel, akkor egy óráig tényleg simának érződik a bőröm, de érzem, hogy van rajtam valami. Ha pedig vastagon, mint ahogyan a leírás is mondja, akkor pikk-pakk irtó zsíros érzetű a bőröm és folyton törölném lefele magamról. Lehet, hogy fel kell tenni és egyből aludni :D
Na mindegy, teljes kiszerelést biztosan nem fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

Na mindegy, teljes kiszerelést biztosan nem fogok venni.

seunghyunie

2015. szeptember 15.

Rendelés mellé kaptam belőle mintát, azon meg ugye nincs inci. Hát mondom egye fene, kipróbálom. Olyan puha babaarcot csinál, hogy az csak na. Így rendeltem nagyot is. Heti 1-2x használom, és ahhoz képest, hogy viszonylag érzékeny a bőröm sok mindenre, ettől semmi baja nincs, se patti, se más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Katie

2015. augusztus 5.

Mintát kaptam belőle, gondoltam, kipróbálom, hátha jó valamire, de csalódnom kellett. Ez a termék a szó szoros értelmében semmit sem csinál, mintha fel se tettem volna az arcomra. Az összetevőlista is elég ronda, úgyhogy erre bizony egy nagy karó jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Ildie

2015. augusztus 2.

Magamtól meg nem venném az összetevők miatt...
A mintámat elhasználtam, de csak mererősített abban, hogy nem kell ezt megvennem.
Ragad, nyálkás, undi órák múlva is. Nem éreztem hude nagy hidratálást. Nálam a babapopsi arc sem jött elő.
Totál nulla, de legalább nem rontott a helyzeten. Teljesen felesleges...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Magamtól meg nem venném az összetevők miatt...
Totál nulla, de legalább nem rontott a helyzeten. Teljesen felesleges...

zsofifi95

2015. május 23.

Én nagyon szeretem. Igaz tényleg nem gyönyörűek az összetevői, de amíg nem okoz galibát a bőrömön, addig meg vagyok vele elégedve. Vékony rétegben kenem fel, az orcáim azonnal beszívják, reggelre a homlokomon és az államon egy kicsit zsíros, de egy arcmosással eltűnik. Nem használom minden nap, nem is szabad, csak 2-3 naponta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 23.

Antioxidánsok: Arbutin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Betaine, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Trehalose

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Csipkeharaszt féle kivonata. Kevés információ érhető el arról, hogy mire is jó ez az összetevő, de a TruthInAging egy tajvani tanulmányra utal, ami szerint a csipkeharaszt kivonatnak rákellenes aktivitása van, egy kóreai tanulmány szerint pedig véd az UV sugárzás okozta károktól és segíti a bőr regenerálódását.