Tonymoly

Ár:   800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nezili, Módosítva: 2016. március 10.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ezzel az imádnivaló csomagolású ajakmaszkkal nem csak mókás szelfiket készíthetsz. Az ajkaid ugyanis  szuper puhák, simák és hidratáltak lesznek a sok tápláló és hidratáló összetevőtől. 15-20 percig hagyd az ajkaidon.

souzanna

2016. augusztus 28.

Legutóbbi koreai szépségápolási termékek beszerzésének alkalmával nem álltam meg, és rendeltem egy párat ebből az ajak maszkból.

A csomagolásból könnyű kiszedni, de a felhelyezése kicsit macerás, mivel nem nagyon akart a megfelelő helyen maradni. A tapasz érzete amúgy kellemes, illata is kifejezetten finom. Nem tapasztaltam kellemetlenséget, amíg a számon volt, leszámítva, hogy azért csúszkált a drága.

Az eltávolítása után nem vettem észre drasztikus változást (mondjuk nem is volt annyira kiszáradva a szám), de kellemesen hidratált és puha lett.

Nem egy nagy cucc, de azért el fogom használni azt a párat, amit megrendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Nem egy nagy cucc, de azért el fogom használni azt a párat, amit megrendeltem.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.