Tonymoly

Ár:   $8.50   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: Mower, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. április 3.

Ár:   $8.50
Kategória:   Hidratáló krémek

Éjszakai hidratáló krém az arc és nyak területére

• gazdagon hidratálja a bőrt, amíg alszol
  • banán-, méz- és kamillakivonat tartalma révén ápolja, hidratálja a bőrt
  • véd a káros környezeti hatásoktól

ManekiNeko

2018. december 8.

Csak a mintát használtam el és vegyesek az érzelmeim.
Az illata csodás, de a hatása kevésbé. Olyan az állaga, amit mindig érzel hogy ott van az arcodon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Csak a mintát használtam el és vegyesek az érzelmeim.

im

2018. április 22.

Egy mintát (sem) használtam el.
Szerintem ezzel a mintával már mindenki találkozott, aki valaha rendelt Koreából, én csak most bontottam ki. A COSRX alvókáit nagyon szerettem, főleg a rizseset, és nem titok, hogy nappali hidratálókrém helyett is kenegettem őket, de ez a banános nyaflaty… nos, nem hozta meg a kedvem a teljes mérethez. Egy könnyen kenhető, sárga krémről van szó, szintetikus banánillattal. (Szerintem sokkal műbb, mint a The Body Shop banános samponé.) Beszívódva valamiféle púderes érzetet hagyott maga után – ez nem az a tipikus tápláló érzet. Egy óra múlva zsír kezdett kiömleni az arcomon: különösen az orromon és az államon. Marcsi vs. Tonymoly – 1:0, a minta maradékát kidobtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Egy mintát (sem) használtam el.

fokid1

2018. január 27.

Más sleeping maszkot használok alapból, de annyi mintm volt már, hogy gondoltam kipróbálom hátha jobban tetszik...hát sajnos nem.
Imádom a banánt úgyhogy az illatát egyszerűen csodásnak tartom, az állaga is tetszett, sűrű és gazdag, a felkenéssel sem volt gond, de nekem nagyon nehéz érzetet nyújtot, pedig nem kentem fel vastagon, de egyértelműen éreztem, hogy ott van az arcomon, éjszaka többször is felkeltem, mert kellemetlen volt. Ami aztán meg végképp meglepett az az, hogy reggelre konkrétan egy zsírgolyóvá változott a fejem, ami tekintve hogy szárazbőröm van nagy teljesítmény. Nem kellemtlen volt a többi mintát nem is használom el inkább maradok a jól bevállt maszkomnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Ariel001

2017. október 26.

Kombinált bőrömre kerestem vmi tápláló hidratáló krémet éjszakára és nagyon tetszik! Isteni finom illata van, esténként néha soknak érzem ugyan, de mégsem nehezíti, zsírosítja a bőrömet, nem lesz több pattim, reggel pedig kisimult bőrrel ébredek. Pár mintát rendeltem belőle, ha elfogynak jöhet az utánpótlás, bár még a Mizon sleeping packja úton van felém, meglátom melyik lesz a befutó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

aranypáva

2017. július 27.

Nagyon jó kis termék, szuperül hidratált lett a bőröm reggelre. Először kcisit nehéznek éreztem, de reggelre beszívódott.
Mintát próbáltam belőle, gondoltam megrendelem, de az ára elriasztott. Akármennyire is jó, szerintem az ára azért borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

haloittbarbi

2017. április 2.

Tökéletesen hidratál, elég nehéz, sűrű állagú de nagyon hamar beszívódik. A csomagolás egyedi és 85 ml terméket kapunk körülbelül 2600 Ft-ért. Az illata egyszerűen isteni!!! Banánimádóknak kötelező :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Cu2tka-baba

2017. március 22.

Imádom. Kicsit tartottam tőle, hogy nagyon zsíros lesz így mintát szereztem be belőle. Egy minta nekem 2-3 alkalomra is elég. a hatása nagyon klassz. Újabban iszonyat érzékeny de könnyen pattanásosodó a bőröm. Használok arcpakolásokat erre, de utána gyakran érzem hogy tiszta de "üres" a bőröm. Ezt felkenve elmúlik a húzódás, az irritáció és pihe puha lesz a bőröm. Szinte azonnal beszívja. Reggelre is puha és hidratált. Nekem bejön nagyon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

ufobaby

2017. március 4.

Ez a krém vmi fantasztikus. Amúgy azt hittem, hogy túl zsíros lesz így éjszakára az én kombinált bőrömnek, de ahogy reggelre megláttam magam, az a ráncos, uncsi fej "tökre" hidratált volt. Persze fénylett a fejem ezerrel, de tényleg jól hidratál! Árban teljesen elfogadható a külföldi piacokon. Úgy vélem, hogy többször fogom használni ezt a terméket. Na, és az illata...fini....mint egy gyerekfogkrémnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Gina19

2017. február 24.

UPDATE: megvettem teljes kiszerelésben, és hmmm, arcra már nem is használom, mert semmi hatása nincs, kézkrémként szoktam bevetni, de totál átlagos.

Mizon kencémhez kaptam ilyen mintát, engem már azzal megvett kilóra, hogy banános.. :D A színe és az illata is abszolút a gyümire emlékeztet, bár az illata felkenés után picit furává válik, de ez nem okoz gondot, mert aztán nagyon hamar el is illan. A kombinált bőrömön kicsit fullasztónak érzem, viszont a hatására nem lehet panaszom, mert este felkenve reggelre nagyon hidratált lett az arcom. Egyedül az orrom melletti száraz résszel nem birkózott meg maximálisan, de amúgy élettel telibbnek, puhának éreztem a bőröm. Nappal 100%, hogy nem használnám, de nem is nappali használatra lett kitalálva.. :) A kis mintácska 3 alkalomra elég volt nekem. Nem annyira drága, szóval télen lehet hogy beruházok rá, márcsak a mókás kiszerelés miatt is.. menthetetlenül rá fogok kattanni ezekre a bohókás, színes és hatásukat tekintve is szuper koreai cuccokra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Nittuska

2016. június 9.

Nem rossz kis termék, habár csak 1 mintát használtam el..
Sajnos az én bőrömnek ez túl zsíros.. Akinek normál vagy száraz bőre van annak tuti jobban be válik :)
Kellemes banán illata van ami hamar el is múlik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Nem rossz kis termék, habár csak 1 mintát használtam el..
Kellemes banán illata van ami hamar el is múlik

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Urea, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.