Tonymoly

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: peto.kittus, Módosítva: 2015. november 18.

Ásványi anyagokat tartalmazó sminkfixáló spray

• azonnal nedvességgel látja el a vízhiányos bőrt
  • gazdagon hidratál
  • védi a bőrt a szennyződésekkel és a porral szemben
  • oxigénben gazad gleccservizet tartalmaz, melytöl ragyogó és egészséges lesz a bőr

peto.kittus

2015. november 6.

Kicsit csalódott vagyok, mert nem ezt vártam a Tonymolytól, de kifejtem..
Mivel imádom a korai sminkeket és kozmetikumokat így nem volt kérdés, hogy megrendelem mikor megtaláltam az ebay-en.
Összetevői szépnek mondhatók, árát picit drágáltam, de mondom ha jó lesz ez megér ennyit, meg megér egy próbát.
Először is, sokat kell fújni belőle (gyorsan fogy) ha tényleg egésznapos tartós sminket szeretnék. Ha épp csak átfújom vele az arcom mindehol nem tart sokáig, de ha többet fújok úgy erősebb a hatása, de viszont ha többet fújok.. folyik..ami a szemfestéket és a szempillaspirált megmozdítja, így ott óvatosan kell fújni és elfelejtehetd a pislogást még megszárad. (Én legyezem magam mint egy őrült, hogy gyorsan megszáradjon)
De hogy pozitívat is írjak ami a 4 csillagot éri nálam, az az, hogy abszolút nem bántja a bőröm, nem nehezíti el, nem tömít el még a sminken felül, nem olyan mint a többi sminkfixáló, hogy olyan mint ha hajlakkot fújtál volna az arcodba. Illata szinte nincs is, még ha sokat fújsz attól sem fulladsz meg. És a legjobb, hogy koreai kozmetikumokkal együtt használva érzem, hogy szellőzik a bőröm és nem zsírosodik ki a T vonalam! :)
Annak ellenére, hogy (nekem) sok kell belőle az elvárt eredményhez én ajánlom mindenkinek! :) Nekem kombinált a bőröm, zsíros a T-vonalam, pattanásra hajlamos a homlokom és az állam és ez mellé száraz az arcom, és ezekkel együtt sem okoz gondot, sőőőt, ezeket a hibákat szépen megszünteti. :) (kivéve sajnos a piros gennyes puklikat.. :( :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Kicsit csalódott vagyok, mert nem ezt vártam a Tonymolytól, de kifejtem..

Antioxidánsok: Citrus Unshiu (Satsuma Mandarin) Peel Extract, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Beta-Glucan
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

A Satsuma mandarin héjából nyert kivonat. β-cryptoxanthint és β-karotint tartalmaz, ezenkívül flavonoidokat és más értékes anyagokat. Az eddigi kutatások alapján hatékonyan gátolja a tirozináz aktivitását (bőr hiperpigmentációjáért felelős enzim), ezáltal halványítja a sötét foltokat és a hiperpigmentációt. Ezenkívül tartalmaz antioxidáns alkotóelemeket is, amelyek hasznosak lehetnek a bőr számára az UV-sugárzás káros hatásaival szembeni védelemben.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.