Tonymoly

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: adri251982, az összetevőket feltöltötte: jkirike, Módosítva: 2016. március 18.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Különlegesen tiszta (Celtic Water) ásványvízzel, gyümölcs-, és zöldségkivonatokkal ápolja a bőrt. Gyorsan beszívódik, kis méretének köszönhetően bárhová magaddal viheted, és napközben is felfrissítheted a bőröd. Napközben smink fölé is használható, de strandon, vagy a reggeli rohanásban is jó szolgálatot tehet.

#1 száraz bőrre: Őszibarck, málna, alma és friss piros gyümölcsök kivonatával hidratálja és rugalmassá teszi a bőrt.

#2 zsíros bőrre: Káposzta, ananász, citrom és fehér húsú gyümölcsök és zöldségek kivonatával hatékonyan kontrollálja a túlzott faggyútermelést, és friss, üde bőrt biztosít.

Mishil96

2015. október 4.

A külseje teljesen megfogott. De nem teljesített olyan jól, mint vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

A külseje teljesen megfogott. De nem teljesített olyan jól, mint vártam.

bakos.jutta

2013. április 4.

Hát, sajnos azt kell mondjam, csinos küllem, nulla beltartalom.....Nekem a száraz bőrre való van. Smink fölé egyáltalán nem jó, leszedi a sminket, a Vichy spray nekem jobban tetszett....Szóval nem igazán tudom mire is jó...:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

V.Orsi

2013. január 6.

A csomagolás édes, nekem is "megmérgezte az agyamat", de a beltartalom nekem nem jött be! Konkrétan kipattogtam tőle, és eléggé elcseszte a bőrömet, tehát abszolút csalódtam. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

Guerlain Fangirl

2012. december 14.

Nem tagadom, ezt a cukiságot nem a tartalom, hanem a forma miatt vettem meg, de a tartalom is meggyőzött, hogy nem csináltam rossz vásárt. Nem szoktam ilyen arcfrissítő permetet használni, mert hiába ígérik az ellenkezőjét, a legtöbb, amit korábban kipróbáltam, mindig összezilálta a sminkemet, "meztelen" arcon pedig azok is hagytak maguk után valami enyhe olajos-ragadós érzést, amelyek azt állították magukról, hogy abszolút olajmentesek. Ez a kis nyuszi azonban nem hazudott, nagyon friss, matt kellemes érzést hagy az arcon. A kombinált bőrre valót (a fehér nyuszit) próbáltam ki és nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 14.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.