Best of Beauty 2019

Too Cool For School

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. május 5.

Ár:   $16
Kiszerelés:   9,5 g

• többféleképpen használható árnyékolópúder
  • arc különböző területein a színek különböző kombinációi használhatóak
  • a három szín összekeverve az arc árnyékolására javasolt
  • természetes hatású a bőrön

Funnyface

2016. május 7.

Muszáj volt megrendelnem, nem hagyhattam ki, pedig nem vagyok egy kontúrozó bajnok. De hát, én is emberből vagyok, és hatással van rám, ha sok helyről hallok egy termékről. Végül az erősebb álcsontom finomítására használom, mindhárom színet összekeverve. Természetes a színe, felvíve nem narancssárga vagy piros, és teljesen matt. Jól eldolgozható, a bőrömnek megfelelő árnyalatot ki tudom keverni a háromból. Tényleg tökéletes termék az arcvonások finomítására, és árnyékolásra hétköznapokra is. Beleolvad a bőrképbe. Csomagolása is minőségi, tetszett, hogy egy kis darab selyempapírba becsomagolva tették a dobozába. Apróságok, amik sokat számíthatnak. A márka termékei ötletesek, de volt amivel megjártam, ez viszont tényleg igazolja a hype-ot, ami övezi. Van highlighter párja is, de az nem annyira jól sikerült termék, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.