Too Faced

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. április 23.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Intenzíven fekete, dúsító szempillaspirál homokóra alakú kefével, amely szétválasztja, öltözteti és göndöríti az összes szempillát az érzéki tökéletességért.
Egy női test görbületei ihlette, a homokóra alakú kefének az a célja, hogy az extra merev sörtékkel maximalizálja a szénfekete teljesítményt, kollagén a fő hatóanyaga. Egy rétegtől a pillák hatalmasak. Két rétegtől a szempillák még dúsabbak, íveltek és drámaiak lesznek. Három réteg segít elérni a lehetséges legintenzívebb fekete, többdimenziós szempillákat.
A Better Than Sex szempillaspirál filmrétegképző polimereket tartalmaz a kenődésmentességért, egész nap viselhető.

Ár: 2500 , Eladó: dnesszi
Állapot: Új, egyszer sem próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy Foxpost

zsazsikus

2021. április 26.

UPDATE: idő közben rájöttem, hogy ez a spirál tökéletes, így megérdemli az 5 csillagot. A sok maszkviselés ellenére sem kenődik, nem potyog le a nap végére. Gyönyörű, ívelt pillákat varázsol (pedig nekem elég egyenesek a szempilláim szóval ez nálam nagy dolognak számít). Ha lenne rá valami jó akció biztos újra megvenném.

Szerintem nagyon jó spirál!
Már négy hónapja használom, és még csak most kezdem érezni, hogy fogy a festék, tehát sokáig elég. Nagyon tartós, nem kenődik, szép és ívelt pillákat varázsol, de ehhez nekem 3 réteg is kell belőle, 1 rétegben meg sem látszik... emiatt viszont elég időigényes a használata, ezért (és mert krva drága) kap csak négy csillagot.
Szerintem a kefe kialakítása is jó, néhány spirál nekem sokszor "szúrja" a szemem, ennél ezt egyáltalán nem éreztem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Szerintem nagyon jó spirál!

Szanszi

2021. április 24.

Fel kell, hogy pontozzam. Egész jó áron hozzájutottam egy nagy kiszereléshez és azt kell mondjam, hogy megszerettem.
Lehet, hogy a mini be volt egy kicsit száradva és azért nem tetszett az állaga, meg azért a hosszú nyelű kefével egészen más dolgozni. Nem is maszatolódott el, egész nap teszteltem🙃 brutal pillákat kreáltam vele.

Hát...hát...
Kis mini kiszerelésben próbáltam ki, nem vagyok tőle elájulva, pedig nagyon vártam rá. Szép pillákat lehet vele kreálni, de nem kiemelkedő a hatása. Nap végére nekem is maszatolódik, sőt. Ha napközben véletlenül hozzáérek vagy kicsit dörzsölöm egyből pereg. Aranyáron van, köszi de nekem nem jön be. Ez is csak marketingfogás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Hát...hát...

lolliheya

2021. április 16.

Egyszer volt alkalmam elhasználni egy teljes kiszerelést belőle, amely egy szett része volt.
Azt kell mondanom, azóta is minden spirált ehhez hasonlítok, számomra tökéletes pillákat varázsolt, egy rétegben is.
Legközelebbi, ami hasonlít rá, a Loreal Lash Paradise, azóta ezen vigasztalódóm, hisz ilyen gyorsan fogyó termék esetén nem akarok ennyi pénzt kiadni érte.
Természetesen öt csillagos ettől függetlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Természetesen öt csillagos ettől függetlenül.

Verena

2021. április 11.

Karácsonyi too faced sminkcsomag része volt. Szép a csomagolás, praktikus a méret. A kis kiszerelés is nagyon sokáig kitart. Egyáltalán nem tűnt száraznak/beszáradtnak a formula. A keféje szimpatikus, szép pillát csinál, viszont ha kicsit is könnyezik a szemem, mindenfelé kenődik. Emiatt már nem merem használni a tavaszi napsütéses időben. Esti alkalmakra, vagy téli borús napokra ideális. Az ára viszont ehhez képest nagyon magas. Biztos,hogy nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Panni21

2021. április 11.

Ajándékba kaptam egy minit, és bármennyire fura, inkább megkönnyebbültem mint csalódtam, mikor kipróbáltam és mégsem nyűgözött le annyira.
A kefe mérete/alakja valóban nagyon jó, viszont a festék már friss korában is száraz egy picit, olyan, mintha már nyitva lenne egy ideje. Lehet, emiatt is pereg.
Alapból szőke, nagyon dús, de csak átlagosan hosszú szempilláim vannak, az ideális szempillaspirál számomra tehát egyaránt hosszít és dúsít (kiemel) és teszi az utóbbit úgy, hogy nem csinál két vastag pillát, hanem kb egyenként festi be őket.
Ezt a fajta dúsítást ezt a spirál nagyon szépen hozza, konkrétan szálanként festi be a pilláim, nem lesz egy nagy csomó az egész ha építgetem se. Más spirál erre még így nem volt képes. Viszont a hosszítás sajnos elmarad.
Sajnos már felkenés után pereg, ilyet más spirálokkal nem tapasztaltam, tehát ez a termék hibája lesz. Az árát összességében számomra nem érné meg.
Inkább azoknak ajánlom, akik eleve hosszú szempillákkal rendelkeznek és dúsításra vágynak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

-Agi-

2021. március 10.

Tényleg szép, dús, hosszú pillákat csinál, ami kb. egy óráig tart, aztán elkezd rettenetesen kenődni, estig legalább kétszer kell helyrehoznom a pandamaci effektust, amit okoz. Párás, esős időben is jobban kenődik, mint bármi más, amit eddig próbáltam, ennyi pénzért sokkal jobbat vártam. Az elején kicsit nehéz felapplikálni, mert nagyon összetapasztja a pillákat, ahogy elkezd beszáradni, egyre jobban potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 10.

Csokiskeksz

2021. március 1.

Csodaszép, műszempilla hatású pillákat varázsol! Szétválasztja, dúsítja és hosszabbítja is a pillákat, engem egy rétegben is lenyűgözött, de két rétegben az igazi. Mini kiszerelésben vettem meg, mert elég borsos az ára, de azt mondom, megérte kipróbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Moncherrys

2021. február 16.

Ennek a spirálnak imádom a keféjét,de a festék minősége nálam 200 Ft-ot nem ér meg. 1 óra után látszódik,hogy lepotyogott,és fekete lesz tőle a szem alatti terület. Sokszor kísérleteztem vele, mert csodás pillákat eredményez ,de a tartóssága nálam egy nagy nulla. A csomagolás és a kefe miatt kap két csillagot,de nem többet,ráadásul nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

csengenagy1

2021. január 21.

Nekem nagyon bevált, szeretem ezt a terméket. A szempilláim olyanok lesznek tőle mintha műszempillát viselnék, a végeredmény tökéletes. A keféjét is imádom. Azonban, csak 4 csillagot tudok rá adni, mert az ára szerintem elég magas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

dorax

2021. január 19.

Amikor megvettem egyátalán nem értettem, miért vannak oda meg vissza ezért a spirálért az emberek. Aztán egyre többet használtam, és rájöttem hogy nagyon jó termék. Szépen beszínezi a szőkés pilláimat, tartós, nem folyik szét és nem ragad, viszonylag hamar meg is szárad. Amit a mai napig nem szeretek benne, az a keféje, szörnyen nehéz megszokni vele a spirálozást, a mai napig van, hogy a szemzugomba is bekerül egy kevés festék. Ha lecserélnék a keféjét sokkal eredményesebb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 19.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

PVP 0 0

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.