Too Faced

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. április 23.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Intenzíven fekete, dúsító szempillaspirál homokóra alakú kefével, amely szétválasztja, öltözteti és göndöríti az összes szempillát az érzéki tökéletességért.
Egy női test görbületei ihlette, a homokóra alakú kefének az a célja, hogy az extra merev sörtékkel maximalizálja a szénfekete teljesítményt, kollagén a fő hatóanyaga. Egy rétegtől a pillák hatalmasak. Két rétegtől a szempillák még dúsabbak, íveltek és drámaiak lesznek. Három réteg segít elérni a lehetséges legintenzívebb fekete, többdimenziós szempillákat.
A Better Than Sex szempillaspirál filmrétegképző polimereket tartalmaz a kenődésmentességért, egész nap viselhető.

Too Faced Better Than Sex Mascara - utazó
Ár: 4500 Ft + posta , Eladó: SiftKarina
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. november 10.

Először nem tetszett, a sok festék túlságosan összetapasztotta a szempilláimat, viszont egy hét után már nagyon szép pillákat tudtam vele csinálni. A kicsit vettem meg, 5 hónapig tudtam használni. Valószínűleg újra fogom vásárolni a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 10.

danyadi77

2019. október 27.

Travel size méretben van, ajándék volt egy karácsonyi szetthez. Nem rossz, tudni kell vele bánni. Én alapvetően nem szeretem az ilyen nagy és ilyen típusú kefét, de ha kitanulja az ember, szép pillákat lehet vele csinálni. Szép fekete, tartós, nem potyog, de ugyanazt sok más spirál is tudja ennél kevesebbért, úgyhogy nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. október 26.

Ő a tökéletes spirál! Intenzív fekete, nem állnak össze a pilláim, nem csomósodik, hosszít, brutálisan dúsít, NAGYON TARTÓS, nem potyog le soha, még a dörzsölést is bírja. Igazi műszempilla-hatás, a kefét meg imádom. Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 26.

Eszter a panda

2019. október 19.

Nekem az utóbbi időben ez a spirál vált be a legjobban. Azt kapod, amit ígér. Dús, szénfekete, göndör pillákat már két réteg után is. Három rétegben elkezd póklábasodni. Jó sok festéket vesz fel a kefe, de nem göbösösik, valahogy jól eltalálták.
A maszatolódási-faktor se vészes, persze nála is megesik, hogy egy hosszabb nap után kissé lekenődik az alsó szemhélyra.
Csak a tartósság miatt mem adok 5 csillagot.
Ki fogom próbálni a kistesóját, a Damn Girl!-t is. Kíváncsi vagyok, az hogy szerepel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Csak a tartósság miatt mem adok 5 csillagot.

zsonody

2019. október 9.

Travel size méretben vettem meg. Igazság szerint tényleg drámai hatást lehet vele elérni, de én mégsem szerettem meg, nekem ez valahogy túl "mű" és picit csomósodik is. Illetve azt vettem észre, hogy kicsit potyog is. Nekem a Benefit spirálok jobban bejönnek, illetve a L'Oreal Lash Paradise is egy jó alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

LadyPinkSugar

2019. október 7.

Travel size méretben vettem meg és örülök neki mert így hamarabb elfogy. Szerintem borzalmas termék, nem dúsít, nem göndörít...nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

ViktoriaVrd

2019. szeptember 12.

Kezdem a jóval (travel size mértben vettem). Tényleg csodás szempillákat csinál, az egyik leggyönyörűbb hatást tudom elérni vele, de nagyon hasonló eredményt hoz egy Maybelline vagy bármelyik olcsóbb kategóriás spirál is. Csodaszép fekete, nekem abszolút nem csomósít, igéző pillákat érek el vele. Dúsít, tényleg kiemeli a tekintetemet.
VISZONT pár óra után a szemem alá potyog, és ez rettentően idegesít, igénytelen hatást kelt. Emiatt biztos nem veszem meg a teljes kiszerelést. A vízálló verziónak adnék egy esélyt viszont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

thepinkpanther

2019. szeptember 3.

Évek óta keresgélem a "tökéletes" szempillaspirált, és alig vártam, hogy ezt beszerezzem. Olvastam előtte külföldi oldalakon, h sokan panaszkodnak a csomósodására, de gondoltam egy próbát megér, mert egy Bourjois spirálomnak nagyon hasonló alakú keféje volt és évekig azt használtam, amíg azt sajnos meg nem szüntették. Az első pár használatkor semmilyen csomósodást nem tapasztaltam, de mivel elég sok festéket visz a pillákra, muszáj voltam egy ritkásabban fogazott keféjű spirállal átmenni rajtuk és és leszedni a felesleget. Szép pillákat varázsolt, bőven került rájuk festék, mégsem éreztem műnek a hatását. Egyébként alapból ódzkodom mindentől ami műszempilla hatást kelt, így ezzel is csínján bánok. Pár hét után viszont egyre több festék gyűlt össze a kefén és már felvitel előtt szedegetni kellett róla. Alapvetően kontaktlencsét hordok, majd ez augusztustól kiegészül egy kis allergiával is, így mostanra már ha előveszem a reggeli készülődéskor, félve húzom ki a tubusból és igyekszem a lehető legkevesebb mennyiségben felvinni, már amennyire ez lehetséges. Nem fogom újravenni, sajnos tovább kell kísérleteznem és/vagy visszatérnem a Benefit vagy Ysl irányába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

missy89

2019. augusztus 27.

Nem értem, hogy mi ez a nagy hype e körül a spirál körül, nekem sajnos nem jön be. Utazó méretben van meg, és egyszerűen nem tudom használni a kefét, csúnyán "összekócolja" a pilláim. A hosszító hatása jó, de ez így nekem összességében kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

dunaimano

2019. augusztus 10.

Utazó kiszerelést vettem, de nem ájultam el a hatástól. A kefe kialakítása tetszik, pont amit én szeretek, viszont nem vesz fel túl sok festéket. Így a szempilláimat inkább csak átszínezi, hosszabbítja, a dúsítást nem annyira érzem. Többször áthúzva van, hogy jobb a helyzet, de ilyenkor meg a póklábak ellen harcolok. Sokat vártam, sajnálom hogy nem vált be. Ár-érték arányban szerintem elég drága, de legalább tudom, hogy sokkal olcsóbban is vannak ennél jobb spirálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

PVP 0 0

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.