KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Too Faced

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. december 17.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Intenzíven fekete, dúsító szempillaspirál homokóra alakú kefével, amely szétválasztja, öltözteti és göndöríti az összes szempillát az érzéki tökéletességért.
Egy női test görbületei ihlette, a homokóra alakú kefének az a célja, hogy az extra merev sörtékkel maximalizálja a szénfekete teljesítményt, kollagén a fő hatóanyaga. Egy rétegtől a pillák hatalmasak. Két rétegtől a szempillák még dúsabbak, íveltek és drámaiak lesznek. Három réteg segít elérni a lehetséges legintenzívebb fekete, többdimentiós szempillákat.
A Better Than Sex szempillaspirál filmrétegképző polimereket tartalmaz a kenődésmentességért, egész nap viselhető.

Ár: 7000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost

Andzsella

2018. július 17.

Sminkesként használtam igaz már beszáradt formájában. Elvileg nem lenne rossz bár a keféje kissé "trampli". Lehetett vele szép göndör szempillákat csinálni, de a szar állapota miatt összeragadt, pókláb pillákat csinált. A Solone olcsóbb szempilla spirálja sokkal jobb. Elég kis clickbait név ez a Better than sex :D

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

laraworld

2018. július 7.

A Maybelline szintjénél nálam ez se ugrik magasabbra, átlagos pillákból nem varázsol álom pillákat. Nem rossz,de én biztos nem veszem újra.

laraworld
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

zsofiab

2018. június 30.

Az itteni velemenyek es hipe-olas miatt vettem meg ezt a termeket es ezek alapjan sokkal tobbet vartam tole. Sokszor kell athuzogatnom a szempillaimon a kefet mire latvanyosan dusitja es hosszabbitja oket, raadasul ossze is ragasztja, csomosirja is oket. Szeretem amikor 2-3x atkenem oket es mar kesz is van szepen szetszedve a szalakat de megis dusit. A szine az max pontos, nincs vele semmi problemam, szep fekete. A tartossaga viszont egy ilyen aru termekert nagyon gyatra. Maszatos lesz par ora mulva a szemem alatt meg lepereg. Ha fele annyira tartos lenne mint a marka melted matte ruzsa akkor mar jol jarnank vele.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

KezdoManias

2018. június 27.

Hááát... nem jobb... Csodaszép dús, hosszú, fekete pillákat varázsol egy áthúzással, olyat, ami még nem természetellenes. A csomagolás és a kefe külön gyönyör. Viszont csak rövid távú az élmény. Nálam legalábbis eléggé maszatol, amit utána annyira nem könnyű lemosni. Hozzáteszem, sokat dörgölöm a szemem, de az EL és a clinique spirálok ezt jobban bírják. Még ha kevésbé élménydúsak is az applikáláskor.

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

Sophia15151515

2018. június 11.

Semmi extra. Drogérias spirál is nyújtja ezt.

Sophia15151515
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Semmi extra. Drogérias spirál is nyújtja ezt.

narancsvirág

2018. június 1.

Először kb két éve használtam, akkor nagyon meg voltam vele elégedve, tökéletes pillákat csinált. Most újravettem mikor külföldön voltam, de ez a darab 2 óra után annyira pereg, hogy az elviselhetetlen.. nem tudom, hogy csak ezzel a példánnyal van-e baj, vagy csak rosszul emlékszem rá, de ezek után nem venném újra.

narancsvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

blanzsi

2018. május 31.

Életem legjobb szempilla spiralja volt, ajandekba kaptam mivrl azert nem tul olcso azota is miota elfogyott number van lehet ujra beszerzem!

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

forraine.timea

2018. május 31.

Folyamatosan keresem a számomra tökéletes szempillaspirált (Dior Pump'N Volume eddig) és őt is kipróbáltam. Hihetetlenül mély fekete színe van, és tényleg csodás pillákat lehet vele varázsolni. A keféje elsőre kicsit nagynak tűnik, és meglepően nehéz is, ennek ellenére mégis nagyon jól kézre áll. Mindössze két problémám van a spirállal, emiatt az egy pont levonás. A Dior Pump'N Volume spirálhoz képest ebből minimum két réteget kell felvigyek (3 rétegnél sem csomósítja össze a pillákat, kb az az érzésem, hogy számtalan rétegig építhető és tényleg szép marad) , hogy a számomra tetsző hatást érjem el (a Diorral ez egy felvitellel megvan), így sajnos előbb is fog kifogyni. A másik, hogy kb 3 hét használat után iszonyatosan kezd peregni és pár óra alatt el is kenődik a szem alatt.

forraine.timea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

MargitSchwarz

2018. május 26.

A douglas-es vásárlásomhoz kaptam egy mini verziót ajándékba. Azt hiszem, eddig meggyőzött. Az volt eddig a bajom a szempillaspirálokkal, hogy ahhoz, hogy tényleg rendesen látszódjon, jó sok réteget fel kellett raknom, ami viszont csomósodott. Sokat kipróbáltam, az olcsótól a drágáig, de mind ezidáig nem találtam olyat, ami nekem megfelelt volna. Úgy tűnik, most ez végre jó lesz, mert nem csomósít. Gyanítom, hogy erősebb köze van ehhez a kefe kialakításának, mint magának a festéknek, de ha továbbra is bejön, és elfogy a másik spirálom, azt hiszem, ezt fogom megvenni. Egyelőre öt csillag, később updatelek, ha változna valami.

MargitSchwarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

lilitoth

2018. május 22.

Nagyon erősen pigmentált, tényleg hihetetlenül látványos, amit a szempillákkal művel. Olvastam több véleményben is, hogy hamar lepereg, illetve hogy nem olyan tartós. Nos, én ezt nem tapasztaltam. Reggel felteszem és csak az esti lemosásánál jön le, pedig napközben többször is ellenőrzöm (pláne mióta tudatosan figyeltem rá a kommentek miatt :D).

lilitoth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

PVP 0 0

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.