KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Too Faced

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. december 17.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Intenzíven fekete, dúsító szempillaspirál homokóra alakú kefével, amely szétválasztja, öltözteti és göndöríti az összes szempillát az érzéki tökéletességért.
Egy női test görbületei ihlette, a homokóra alakú kefének az a célja, hogy az extra merev sörtékkel maximalizálja a szénfekete teljesítményt, kollagén a fő hatóanyaga. Egy rétegtől a pillák hatalmasak. Két rétegtől a szempillák még dúsabbak, íveltek és drámaiak lesznek. Három réteg segít elérni a lehetséges legintenzívebb fekete, többdimentiós szempillákat.
A Better Than Sex szempillaspirál filmrétegképző polimereket tartalmaz a kenődésmentességért, egész nap viselhető.

marokaciroka

2017. december 31.

Nagy a hype meg a hacacáré korulotte, de nagyobb a fustje mint a langja. Hamar beszarad, ragadnak a pillak es potyog is par óra mulva. Tenyleg szep pillakat csinal, de nincs meg a wow-effekt.

marokaciroka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Zsofesz97

2017. december 19.

Nagyon csalódott vagyok emiatt a termék miatt. Rengetegen dicsérték mindenhol, de nekem nagyon nem vált be. Bár szépen kifestette a pilláimat és dúsította is őket, meg hosszabította, de a tartóssága katasztrofális, 2-3 órán belül látható a lepotyogás a szemem alatt.

Zsofesz97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

ZiAn

2017. december 17.

Nem könnyű igazán jó spirált találni :( csomagolás igényes, kefe nehéz súlyú és szokatlan alakja ellenére mégis könnyen meg lehet szokni. Nagyon dús hatást érek el és tényleg látványos a hatás, de egy negatívum van: összeragadnak a pillák. Pozitívumként: nálam nem pereg, de ez kevés az 5 csillaghoz.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

creammaniac

2017. december 3.

Nagyon vágytam, nagyon drága, körülményes beszerezni, de megvettem és imádom! Alapvetően nincsenek problémáim a szempilláimmal, szinte bármelyik spirállal jó eredményt lehet elérni, de persze én is mindig keresem az újat, jobbat. :)

Tökéletesen elégedett vagyok ezzel a szempillaspirállal, a csomagolása csodálatos, a kefe számomra megfelelő, dúsít, szétválaszt, hosszabbít, a festék nem pereg le a nap folyamán, valamint szép fekete. Egyet nem értek csak, mi a franctól olyan nehéz a keféje? :) :) Emiatt egy picit fura használni, de meg lehet szokni.

Megvan a dupe-ként nyilvántartott L'Oréal Paradise Extatic spirálja is, de nekem a Too Faced szebb végeredményt ad.

creammaniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

frostbites

2017. november 29.

Sephoraban már csak a mini vízálló változata volt, így azonnal beraktam a kosaramba. Nagyon szép a csomagolása, imádom a vízcseppeket rajta :) Hozza a szokásos Too faced csomagolásokat. Nekem hosszú de egyenes pilláim vannak, és hiába próbálom göndöríteni nem marad úgy :( De ezzel igen, és csodálatos pillákat csinál! Szépen szét választja és megtartja, nem csinál panda maci szemeket viszont nehéz lemosni, de melyik vízálló spirált nem? Eddigi legjobb spirálom! Már alig várom, hogy beszerezzem a nagy rózsaszín tesóját ☺️

frostbites
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

kovexti

2017. november 13.

Nagyon vágytam rá. A csomagolás 5 csillagos, minőségi, ha elhasználom akkor se fogom eldobni. Szépen dúsít, hosszabbít és gyönyörű fekete, de a tartóssága nem az igazi :/ A nap végére lekopik, kenődik.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

2017. október 17.

A dupe-nak kikiáltott L'oreal Paradise Extatic spirált terveztem megvenni Olaszországban, de mindenhol csak lefosztott display-ekkel találkoztam, így megvettem ennek a mini változatát. Maximálisan meg vagyok elégedve vele, az én pillatípusomhoz (hosszú de nem túl sűrű) tökéletes, dúsít, ível, hosszabbít, és mindezt természetesen teszi, nem tapasztja össze a pillákat. A festék szerencsére nem az a híg fajta, szépen tudok dolgozni vele, nem kenődik sehova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

Tbarbiii

2017. szeptember 30.

Mikor megrendeltem kicsit elbizonytalanítottak a csökkenő értékelések és első használatra nem is voltam megelégedve a tartósságával de hamar rájöttem, hogy a nyári 40 fokot sajnos nem bírja de ősszel tökéletesnek bizonyult és a hatássa amit elér vele az ember az valami gyönyörű!

Tbarbiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

dianae

2017. szeptember 29.

Hatalmas csalódás ez a szempillaspirál, ahogy felkenem már hullik, elkenődik, semmi tartóssága nincs. Pénzkidobás volt megvenni mert csak a csomagolás minőségi, sajnos a termék nem.

dianae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

bmesi

2017. szeptember 27.

UPDATE2: Már sokadik darabnál járok, és mindig veszek egyet, amikor külföldön járok, biztos ami biztos. Próbáltam találni olcsóbb alternatívát, de nincs. Számomra semmi nem űbereli. Imádom!!

UPDATE: Azóta megvettem a teljes változatot is (pedig csóró egyetemista vagyok, de ami fontos az fontos ugye :D), egyszerűen semmi nem ér ennek a spirálnak a nyomába. Mostmár leszoktam a cselezésről is, és bár néha még mindig lepereg (nem tudok rájönni, hogy mitől), megbocsájtom neki. Kipróbáltam a dupe-nak tartott Rimmel ScandalEyes spirált is, de skacok arra ne pazaroljatok pénzt, a nyomába sem ér a BTS-nek. Amit ez a spirál tud, az varázslat. Megadom az ötödik csillagot.

Az óriási hype miatt vettem meg a kis változatát, és tény hogy egy álom amit kihoz a pillákból, de nekem mindig lepereg 2-3 óra után, ami azért elég fura egy ilyen kategóriás spilálnál... Mindenesetre a hatásáról nem tudtam lemondani, úgyhogy most kicsit cselezni szoktam, és a spirálozott pillákon átmegyek egy átlátszó szemöldök/szempillafixálóval (vagy mi az), és így nem jön le.

bmesi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

PVP 0 0

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.