KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Too Faced

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. december 17.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Intenzíven fekete, dúsító szempillaspirál homokóra alakú kefével, amely szétválasztja, öltözteti és göndöríti az összes szempillát az érzéki tökéletességért.
Egy női test görbületei ihlette, a homokóra alakú kefének az a célja, hogy az extra merev sörtékkel maximalizálja a szénfekete teljesítményt, kollagén a fő hatóanyaga. Egy rétegtől a pillák hatalmasak. Két rétegtől a szempillák még dúsabbak, íveltek és drámaiak lesznek. Három réteg segít elérni a lehetséges legintenzívebb fekete, többdimentiós szempillákat.
A Better Than Sex szempillaspirál filmrétegképző polimereket tartalmaz a kenődésmentességért, egész nap viselhető.

Ár: 7400 , Eladó: nikkike
Állapot: új, Helyszín: Kecskemét, fizetés: előre utalás után Foxpost esetleg Magyar Posta, személyes átvétel Kecskeméten
Ár: 7000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost

kovexti

2018. április 24.

Update: hamar elkezdett beszáradni, még használható éppen, de fáj a szívem érte. Emiatt 4 helyett 3 csillagra fokozom le :(
Nagyon vágytam rá. A csomagolás 5 csillagos, minőségi, ha elhasználom akkor se fogom eldobni. Szépen dúsít, hosszabbít és gyönyörű fekete, de a tartóssága nem az igazi :/ A nap végére lekopik, kenődik.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

mattmania

2018. március 20.

Eddigi legjobb szempillaspiralom! Tartós, nem kenodik és a csomagolasa persze gyönyörű kicsit meglepődtem elosszor hogy milyen nehez😀😀 nem a legolcsóbb spirál de szerintem teljesen megéri az arat! Nem veletlenul kerülnek ezek a termékek annyiba mint amennyibe, én a L’Oréal os Dupejat használtam sokáig az is nagyon jo de természetesen kozel nem kapsz ilyen szép pillakat:)

mattmania
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 20.

erynis

2018. március 19.

Szeretem is, meg nem is. Valóban brutális szempillákat csinál, nagyon látványos eredményt lehet már akár egy rétegben is elérni, de a keféjét nagyon szokni kell, és amit nem tudok megbocsájtani, hogy baromi könnyen kenődik. Ennyi pénzért ez a tartósság megbocsájthatatlan szerintem. A csomagolása nagyon szép, tetszik a nehéz feje is, de ár/érték arányban nem éri meg. Egy Lancome spirál ennél többet tud, szerintem, a dupe-jának tartott Paradise Exotic legalább ilyen brutál pillákat csinál, és tartósságban is veri.

erynis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Yeliz

2018. március 7.

Az eddigi legjobb spirál amit használtam. Biztosan újra fogom venni. Kis méretben van meg, a nagyot nem venném meg, mert még életemben nem használtam el 3 hónap alatt egyetlen spirált sem. Szépen dúsít, látványosan kiemeli a szememet, 5 csillag.

Yeliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Anna0823

2018. március 3.

Update:
Nem tudom, hogy a havas idő miatt, de iszonyatosan kenődik a szemem alá. :((( Pedig vízálló. Sajnos emiatt két csillagot levonok. Jövök update-elni, ha elkezdtem használni a nem vízállót.

Mivel a vízálló verzióról is inkább ide jönnek a vélemények, bemásolom az enyémet ide:
Szépen szétválasztja a pillákat (több rétegben is), gyönyörű hatást lehet vele elérni! :) Nem vízállót szerettem volna, mivel azt nehezebb lemosni, de travel sizeban csak ez volt a Sephorában, amikor ott jártam. A travel size nem vesz fel sok festéket. A csomagolását imádom! Legközelebb az eredetit veszem majd meg.

Eddig ez a legjobb szempillaspirál, amit használtam. :)

Anna0823
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Update:

Eddig ez a legjobb szempillaspirál, amit használtam. :)

ZiAn

2018. február 19.

Up to date:
Le kell vonnom egy csillagot. Elkenődik, nem éri meg az árát. Sokkal többet vártam. Ennyit egy olcsóbb spirál is tud.

Nem könnyű igazán jó spirált találni :( csomagolás igényes, kefe nehéz súlyú és szokatlan alakja ellenére mégis könnyen meg lehet szokni. Nagyon dús hatást érek el és tényleg látványos a hatás, de egy negatívum van: összeragadnak a pillák. Pozitívumként: nálam nem pereg, de ez kevés az 5 csillaghoz.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Up to date:

zsofiab

2018. február 5.

Én sokkal többet vártam tőle, nem is lesz annyira hosszú a szempillám és kicsit csomósít is itt-ott.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

doraorsolya

2018. február 4.

Eddigi legjobb szempillaspirálom! Fantasztikus, dús, rendezett pillákat lehet vele varázsolni, egész nap kitart, minimálisan kenődik az alsó pilláim alatt. Igazi csoda. :)

doraorsolya
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

pandahapci

2018. január 26.

Csalódás volt már az első pár használat során. Reméltem hogy ő lesz a nagy Ő, aki a hosszú szempilláim mégjobban ki tudja emelni - de sajnos megbukott. A kefe maga nagyon jólnak ígérkezett, jó a kialakítása. A festék formulájában vannak kivetnivalók. Amikor kifestem a pilláim szép, természetes hatású, de még így sem az igazi, sok más olcsóbb spirállal értem el szebb hatást. Még fél napot sem bír ki a pilláimon, a nap végére mintha nem is lett volna rajtam festék, és még pattogzik is. 2-3 hónapig használtam, utána már az első használattal sem tudtam szép felvitelt elérni, a festék valószínűleg oxidálódott. Annyi pozitívum van benne, hogy az összetevők listája szép, ezért kap 2 csillagot.

pandahapci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

marokaciroka

2017. december 31.

Nagy a hype meg a hacacáré korulotte, de nagyobb a fustje mint a langja. Hamar beszarad, ragadnak a pillak es potyog is par óra mulva. Tenyleg szep pillakat csinal, de nincs meg a wow-effekt.

marokaciroka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

PVP 0 0

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.