Too Faced

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. április 23.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Intenzíven fekete, dúsító szempillaspirál homokóra alakú kefével, amely szétválasztja, öltözteti és göndöríti az összes szempillát az érzéki tökéletességért.
Egy női test görbületei ihlette, a homokóra alakú kefének az a célja, hogy az extra merev sörtékkel maximalizálja a szénfekete teljesítményt, kollagén a fő hatóanyaga. Egy rétegtől a pillák hatalmasak. Két rétegtől a szempillák még dúsabbak, íveltek és drámaiak lesznek. Három réteg segít elérni a lehetséges legintenzívebb fekete, többdimenziós szempillákat.
A Better Than Sex szempillaspirál filmrétegképző polimereket tartalmaz a kenődésmentességért, egész nap viselhető.

4900 ft - Too Faced Better Than Sex Mascara
Ár: 4900 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Miskolc, fizetés: személyes átvétel, postán maradó, Foxpost
Too Faced Better Than Sex Mascara (Foglalva!)
Ár: 6000 , Eladó: hartkitti
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost

Doryca007

2022. augusztus 5.

Egy mini kiszerelésben sikerült hozzájutni, de amennyire izgatottan várom, hogy megszerezhessem, akkora csalódást is okozott. Nem tudom, hogy az én példányokkal volt-e csak gond, de kb semmit nem csinált a pillaimmal. És tartós sem volt az a lofuttynyi hatás. Lehet még a vizallonaknadok egy esélyt, de ez off.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 5.

javi

2022. július 6.

Nem értem azt az óriási hype-t, ami anno körülötte volt. Valóban dúsít, jó fekete és szépen ível, de könnyen össze is tapasztja a pillákat. A tartósságával vagyok a legkevésbé elégedett, pár óra után már szürkén elkenődik a szemem alatt (úgy, hogy az alsó pillasorra nem is teszek), és apró pöttyökben potyog.
Nem egy rossz szempillaspirál, de nem is a legjobb, ennyi pénzért szerintem nem éri meg. Nekem ehhez képest pl. a Revolution The Mascara Revolution szempillaspirál sokkal jobban bevált, és annak az ára is kedvezőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 6.

accy44

2022. június 22.

Már többe kerül, kb 10k. Az tény, hogy nagyon dúsít és hosszabbító hatása van, ha az ember több rétegben keni. Nekem emellett azért összetapasztotta a pilláim, csomósan ült rajta ami nem annyira elegáns. Ami még negatívum, az az, hogy nagyon potyog, pár óra után már kenődik a szemem mellett, illetve fekete kis szemcsés lesz a szemem körül, ezért az árért tartósabb spirálokat is kapni. Nálam nem érdemelte ki azt a hype-ot ami övezi sajnos, nem venném újra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 22.

eszti87

2022. május 26.

A legeslegjobb spirál, amit valaha is próbáltam! Kellően fekete, nem tapasztja össze a szálakat. Annyira szépen ível és dúsít, nagyon látványos a különbség. Több másik spirállal együtt használtam, és eleinte próbáltam vele spórolni és inkább (különleges) alkalmakra feltenni, de a többi spirálom elkezdett lejjebb értékelődni, belenéztem a tükörbe és meh…:/ úgy éreztem, mintha ki se lennék spirálozva, pedig alapjáraton is elég íveltek és hangsúlyosak a szempilláim. Egyszerűen fantasztikus ez a spirál, teljesen megérős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 26.

csutiancsi

2022. május 8.

Barátnőm tanácsára rendeltem meg a terméket, tény hogy nagyon szépen lehet vele ívelni, jó a kefének a kialakítása is, viszont egy idő után lekenődik és fekete lesz a szemem alatt. Hálisten csak travel size rendeltem, bár ehhez képest elég sok van benne is, a többi utazó mérettel szemben ez 4,8 g!!! Én ASOS-ról rendeltem egy 20%os akció keretén belül.
Emiatt az elkenődés miatt én a vízálló verzióját fogom legközelebb kipróbálni és nagy kiszerelésbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 8.

zsuffy

2022. április 13.

Csalódás volt ez a spirál, számomra használhatatlan. Túl sok festéket vesz fel a keféje, összecsomósodnak tőle a pillák és nagyon pereg is. Nem éri meg az árát, sajnálom, hogy pénz adtam ki rá. Az egyetlen pozitívuma a csomagolás, az nagyon igényes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 13.

BB001

2022. április 11.

Sajnos akárhányszor próbàlkoztam vele kb 3 használat után mindig nött egy árpa a szememre, úgyhogy elengedtem. Más spirállal ilyen még soha nem fordult elö. Drága mulatság volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

nrebek

2022. március 1.

Először megijedtem az óriási keféjétől, de mégis nagyon egyszerű használni. Egy erőteljesebb végeredményt kell elképzelni, igazán hangsúlyos pillákat eredményez.
Nem pereg, de annyi kivetnivalóm van benne, hogy ha pára éri, nekem lefolyik. Ha egy teljes nap hosszat viselem, muszáj rendszeresen ellenőriznem, hogy a helyén van-e még. Szóval a keféje tényleg profi, de a tartósságával ár-érték arányban nem vagyok megelégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 1.

hartkitti

2022. február 1.

Nem szeretem a nagy keféjét, de nagyon szép szempillákat csinál, viszont néha össze is ragadnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 1.

annasara82

2021. november 11.

Kedvencem, a legjobb szempillaspirál, amit valaha kipróbáltam! Gyönyörű pillákat varázsol, amik kicsit összeragadnak, de a jó mozdulattal gyönyörű lesz, és sokáig kitart, nem maszatolódik el és nem potyog! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 11.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

PVP 0 0

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.