KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Too Faced

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. december 17.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Intenzíven fekete, dúsító szempillaspirál homokóra alakú kefével, amely szétválasztja, öltözteti és göndöríti az összes szempillát az érzéki tökéletességért.
Egy női test görbületei ihlette, a homokóra alakú kefének az a célja, hogy az extra merev sörtékkel maximalizálja a szénfekete teljesítményt, kollagén a fő hatóanyaga. Egy rétegtől a pillák hatalmasak. Két rétegtől a szempillák még dúsabbak, íveltek és drámaiak lesznek. Három réteg segít elérni a lehetséges legintenzívebb fekete, többdimentiós szempillákat.
A Better Than Sex szempillaspirál filmrétegképző polimereket tartalmaz a kenődésmentességért, egész nap viselhető.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Augusztus óta használom, nem száradt még be, viszont kezdettől fogva az a probléma vele, hogy potyog. De még ennek ellenére is az egyik legelegjobb spirálom, gyönyörű, dús pillákat csinál. Gyenge 5-ös.

VelvetTeddy91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

pancsolos84

2018. október 6.

Nagyon szeretem. AZ enyém nem száradt ki, szépen lehet vele dolgozni és nem potyog. Hosszú pilláim vannak, amiket nagyon jól kiemel. Nálam a top 5-ben van.

pancsolos84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

pillacskak

2018. október 1.

NE VEDD MEG!
Szarrá hypeolt, de egy forintot nem ér..Szerintem nem szexelt még normálisat az, aki ezt kitalálta..
Hosszú, dús pilláim vannak, két réteget is felvittem rá + göndörítettem előtte és SEMMI.Nem emel, csomósít.. Egyszerűen borzalmas! Ennyi pénzből már veszek 2-3 alacsony kategóriájú spirált, amik jobbak ennél. Teljes pénzkidobás volt. Benefit “They’re real” is ugyanilyen csalódás :(

pillacskak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

NE VEDD MEG!

viviennev

2018. szeptember 15.

Nem rossz.. az első néhány hétben szuperul működött, dúsít, ez biztos, viszont szerintem nagyon hamar beszaradt, és egy idő után nem működött túl jól, sőt, pár órával később hajlamos lepotyogni a pillakrol.
Ennek ellenére már a másodikat használtam el belőle, bízva abban hogy az elsővel volt a gond!:):)
Tenyleg nem rossz , de volt már jobb spiralom!

viviennev
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Tenyleg nem rossz , de volt már jobb spiralom!

barbimariposa

2018. szeptember 11.

Május óta a büszke tulajdonosa vagyok,tényleg nagyon szépséges, jó termék, azonban én a Maybelline colossal volume express spirálom felé használom második rétegként.Ha önmagában használom, hajlamos összecsomósítani a pilláimat, ha nem spirálozok kellőképpen körültekintően, főleg az alsó szempillasoron vettem ezt észre.A maybelline spirálom fölé használva második rétegben azonban szuper pillákat csinál,dúsak, hosszúak is, gyönyörűek egyszerűen.
4 csillagot kap,mert szeretem,és szívesen újraveszem, ha elfogy,azonban elég drága termék, önmagában is elvárnám tőle, hogy szuperül működjön, ne csak egy drogériás spirál fölött. Egy Lancome Hypnose pl sztem sokkal jobb termék, ugyanebben az árkategóriában.

barbimariposa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

hfancs

2018. szeptember 6.

Az elején nagyon szépen dúsított és megkaptam a "wow" hatást. De 2 hét után nagyon elkezdett kiszáradni és egyre jobban csomósodik. Ehhez azért nagyon drága és vannak hasonlóan jó hatású szempillaspirálok kevesebbért is.

hfancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Belyus

2018. augusztus 16.

Nekem nem jött át. Nagyon dúsít, viszont szinte semmit sem hosszabbít, így nem volt nagy segítség a minipilláimnak. Kár, sokkal többet vártam tőle.

Belyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

patriczia

2018. július 30.

A L'Oréal Lash Paradise helyett kerestem cruelty free spirált, és mivel az ennek a dupe-ja, gondoltam kipróbálom az eredetit. A keféje szuper, gyönyörű pillákat csinál, az én szememre bőven elég egy réteg is belőle. Viszont! A tartóssága, vagyis annak a hiánya valami botrány. Pár óra után a szemem alatt tiszta fekete minden, potyog és kenődik. Ilyen ár után eléggé mást vártam volna, főleg, hogy a Lash Paradise-zal semmi hasonló problémám nem volt. Úgyhogy még mindig vadászom a tökéletes cruelty free spirált.

patriczia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Juvi

2018. július 22.

Cruelty free szempillaspiralt kerestem, es egy blogon talaltam ra. A baratomtol kaptam vegul szuletesnapomra, es imadom. Termeszetes hatasa van, konnyu lemosni. Az egyetlen hibaja, hogy a nap vegere kicsit elkenodik, de nem veszes.

Juvi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Andzsella

2018. július 17.

Sminkesként használtam igaz már beszáradt formájában. Elvileg nem lenne rossz bár a keféje kissé "trampli". Lehetett vele szép göndör szempillákat csinálni, de a szar állapota miatt összeragadt, pókláb pillákat csinált. A Solone olcsóbb szempilla spirálja sokkal jobb. Elég kis clickbait név ez a Better than sex :D

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

PVP 0 0

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.