Too Faced

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. április 23.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Intenzíven fekete, dúsító szempillaspirál homokóra alakú kefével, amely szétválasztja, öltözteti és göndöríti az összes szempillát az érzéki tökéletességért.
Egy női test görbületei ihlette, a homokóra alakú kefének az a célja, hogy az extra merev sörtékkel maximalizálja a szénfekete teljesítményt, kollagén a fő hatóanyaga. Egy rétegtől a pillák hatalmasak. Két rétegtől a szempillák még dúsabbak, íveltek és drámaiak lesznek. Három réteg segít elérni a lehetséges legintenzívebb fekete, többdimenziós szempillákat.
A Better Than Sex szempillaspirál filmrétegképző polimereket tartalmaz a kenődésmentességért, egész nap viselhető.

Ár: 6800Ft , Eladó: MakeupMarket
Állapot: új, dobozában, Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalás, személyes átvétel, Foxpost, postán maradó ajánlott küldemény

Nocturama

2020. június 24.

A prágai Sephorában szereztem be az utazós méretet. Szép pillákat csinál, de rajtam nem tartós, pereg, délutánra pandamaci lettem tőle, akárhányszor használtam. Drága is, ezt a hatást - sőt jobbat - sokkal olcsóbb, drogériás termékekkel is el lehet érni. El fogom használni, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

annah

2020. június 19.

Nekem nagyon szép pillákat csinált, előtte a maybelline lash sensationalt használtam, valamiért ezzel mégis szebbnek éreztem a pilláim. Tatrósságal nem volt problémám, kibírta a napot, ha kopni kezdett sem lett tőle minden fekete. Az ára kicsit borsos, bár nekem nagyon sokáig bírta mindennapos használat mellett is, így csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

BloodEve

2020. június 14.

Hatás: hosszú, megemelt pillák, minimális dúsítással (átlagos eredmény, my lashes but better érzés)
Kezelhetőség: nagy homokóra formájú keféje van, ez a használatot megnehezíti, a kis zugban a pici pillák nem örülnek a bumfordi méretnek
Tartósság: másfél hónap után már morzsálódik. Ha primert használok, tartósabb és szebb is az eredmény, mint önmagában a spirált használva
Érzékenység: nálam nem okozott érzékenységet, de a húgomnak a kontaktlencse miatt voltak emiatt gondjai, erős gyulladást okozott
Ár-érték: átlagos drogériás színvonalon van (lásd Maybelline spirálok is tudnak ilyet), a név marketing miatt ki akarod próbálni :D egy utazósra érdemes befizetni, a nagyobb sztem nem éri meg árban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Candy21

2020. május 26.

Nagyon szép pillákat csinál teljesen csomó mentes dús hosszú igazi drámai hatást lehet vele elérni. Az eddig próbált spirál ok közül a legszebb eredményt ezzel tudtam elérni. Viszont nem elég tartós napközben pereg ami egy ilyen áru terméknél nálam elfogadhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

dinkofanni

2020. április 24.

Pozitívuma szép dús pillákat varázsol, nem csomósítja össze a pillákat illetve aki elnevezte ő megérdemelne egy pacsit, DE pereg, foltos és kenődik. Egy ennyire népszerű terméktől jobbat vártam. Csalódás volt, nem venném újra. Szerintem ma már alap egy szempillaspirálnál, hogy ne peregjen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

oliviag

2020. április 4.

Lehet, hogy a sok pozitiv vélemény hatására nagyok voltak az elvárásaim, szép pillákat varázsolt, de nekem is foltot hagyott maga után, nehezen jött le és nagyon hamar beszáradt. Ennek ellenére megkapja az öt csillagot, mert nem találtam még hozzá hasonló spirált ami ilyen szép hosszú pillákat varázsol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

Fruzsina92

2020. március 4.

Szerettem volna régen kipróbálni de sokáig gondolkoztam rajta végül megvettem. Hát nagy csalódás... Ennyi pénzért többet vártam el.
Mindenki mondta hu de szuper a legjobb szempillaspirál ja csak nem nekem.
1,5 hónap után beszárad, felvitel sem könnyebb a kefével nekem sokszor elkenődött.
Sőt munka után szinte mindig azt vettem észre elkenődik rajtam az alsó szempilláknál holott ott sose szoktam spirálozni..
Szóval hatalmas nagy csalódás... 👎🏻

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Mindenki mondta hu de szuper a legjobb szempillaspirál ja csak nem nekem.
Szóval hatalmas nagy csalódás... 👎🏻

preka

2020. február 26.

Akartam szeretni de nem jott ossze :( ennyi penzert azert nem kene peregnie. Raadasul a felso szemhejamon is foltot hagy egy ora utan, es alul is tisztara lesatirozza magat. Pedig szep, konnyu pillakat csinal. Ennel szerintem barmelyik essence spiral jobban teljesit - az en reszemrol nem eri meg a hype-ot. 3 csillag, mert tenyleg szep pillakat varazsol de nem tart ki 3 oraig sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

rosiecheecks

2020. február 21.

A hype miatt gondoltam, hogy kiprobalom. Travelsize-t vettem a cseh Sephoraban, de azt kell mondjam nagyobb a fustje mint a langja... Nem tud tobbet mint az 1000 forintos essence/miss sporty/ catrice spiralok, sot nemelyik joval magasabban teljesitett mint ez.
Egynek jo volt, de nem ujravevos nalam..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Egynek jo volt, de nem ujravevos nalam..

SchmitterBettina

2020. február 19.

Nálam 5 csillag. Szép hosszú pillákat csinál, az elején még kicsit össze tapasztotta a pilláim, de 2 hét után már nem. Nem potyog, nem kenődik.A keféje jó nagy, óvatosan kell vele bánom , mert sikerült néha össze kennem magam. Nagyon tartós, estek olajos lemosóval is többször kell átmennem rajta, hogy le tudjam szedni. A csomagolása gyönyörű. Újra venni nem biztos, hogy fogom, mert mindig kijönnek újabb és újabb termékekkel, amiket ki szeretnék próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

PVP 0 0

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.