Too Faced

Ár:   $23   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stiles, Módosítva: 2016. november 4.

Ár:   $23
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

A Better Than Sex szempillaspirál vízálló változata

Az ikonikus homokóra alakú kefe segíti a dúsító hatást, ami vastagabbá, hosszabbá és íveltebbé teszi a pillákat a legextrémebb hatásért. Egy réteg után a pillák teltek, feltűnőek és hihetetlenül hosszúak. Két réteg után még bujábbak, íveltebbek és drámaiabbak. Három réteggel pedig a lehető legintenzívebb és legdúsabb vízálló pillák érhetőek el.

AkInImOd

2019. október 6.

Szófiában, a Sephorában megvettem a mini kiszerelést, mondván megyek kétszer is idén nyáron tengerpartra, megmutathatja mit tud! És sikerült. Az ecset formája érdekes és igen, a vége picit több festéket felvesz - de úristen milyen szép szempillákat csinál! Nem is használok azóta mást, csak ezt. Mini kiszerelésben nekem kényelmes is a használata. Van, hogy picit felkenődik a szemem alá vagy fölé, de az az én bénázásom, szerencsére ezeket könnyen le tudom szedni sminklemosóval. Nap közben nem pereg, és gyönyörű tartós. Kibírta a tengereket és az édesvizet is is - a szappanos vizet pedig még jó, hogy nem. :) A csomagolása pedig zseniálisan dekoratív. Lehet, hogy drága volt, de megérte, én biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

matine91

2019. április 13.

Megvettem, mert agyonhypeolta mindenki. Ez a második high end spirálom, és a chanel után ebben is csalódtam. Eleinte egész jó volt, viszont nekem a nap végére nagyon lepergett a festék. Decemberben vettem, akkor annyira nem használtam, mert ott volt a Lorealom, majd miután az elfogyott, ehhez nyúltam.
Sajnos darabosan tudtam csak felvinni és nem tudtam rendesen eloszlatni a festéket sem. És mindez miatt a szemhéjamat is többször összekentem vele.
Nem egy nagy durranás szerintem, a L’Oréal spirálok sokkal többet tudnak.
Sajnálom kihajítani, mert a csomagolása csillagos tízes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Nem egy nagy durranás szerintem, a L’Oréal spirálok sokkal többet tudnak.
Sajnálom kihajítani, mert a csomagolása csillagos tízes.

DorothyHK

2019. március 18.

Ahogy korábban mások is említették a mini kiszerelés szerintem sem vesz fel túl sok festéket. Nekem inkább a dúsító hatása érvényesül amitől tényleg olyan lesz a tekintetem mintha műszempillát viselnék. A kefe feje valóban túlméretezett aminek igazából előnye és hátránya is van: a felső szempillák pingálása pikk-pakk megvan, viszont az alsó szempillákhoz nehézkes úgy hozzáférni hogy ne kenődjön némi a szemem alá. Egyetlen negatívuma, hogy gyakran lekenődik a szemem alá a viselése során is, így lentre más spirált szoktam használni. Lemosása olajos lemosóval lényegesen könnyebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Mancsoska

2018. november 18.

Nagyon tetszik a csomagolása, sokkal szebb, mint a nem vízálló változatának. Azt a spirált, amit ehhez gyakran hasonlítanak nagyon szeretem, ezért ki akartam próbálni az "eredetit" is. Sajnos csalódást okozott. Általában a vízálló spirálokat preferálom, mivel ezek sokkal jobban megtartják az ívét a begöndörített pilláimnak, emellett nyárra jó döntésnek tűnt ezt választani. Sajnos csalódást okozott ez a termék, mert bár nem borzalmas, sőt nagyon hosszú pillákat csinál, ennél sokkal olcsóbban is lehet ugyanilyen hatású spirált venni. Ja, és nagyon sok festéket vesz fel a keféje, nagyon le kell húzni róla ahhoz, hogy ne legyen nagyon csúnya.

Update: Valószínűleg azért, mert már kicsit beszáradt a festék, de a kedvenc szempillaspirálommá vált. Még mindig le kell huzigálni róla a felesleges festéket, de nagyon szépen szétválasztja, dúsítja és hosszabbítja a pilláimat. Természetes és kicsit extrább pillákat is ki lehet belőle hozni, az új kedvenc dolgom pedig az, hogy göndörítés után egy vékony réteget felviszek belőle, majd erre teszek nem vízálló szempillaspirált, így az íve megmarad a pilláimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Lencseee

2018. november 5.

Hát, úgy néz ki, ismét a többséggel ellentétesen működik rajtam valami:-P Az a helyzet, hogy a Loreal Paradise Extatic hatása annyira tetszett (csak sajnos hamar beszáradt...), így kerestem annak az ötletadóját, és mivel azt mondták, hogy ez a TooFaced csoda az, én befektettem rá. És valóban, a keféje ugyanolyan kiképzésű, ugyanolyan "mangaszemeket" képes csinálni két réteg spirál, nekem nem pereg, nem irritál, egész nap tart és bírja a vizet. Ja, és hónapokig bírja, és van is benne anyagmennyiség. Nekem kifejezetten bejött, szívesen újraveszem, de télre már a "rózsaszínt". Ha azt nézem, hogy a haszontalan, rossz szempillaspirálokra mennyi pénzt adtam ki feleslegesen - tekintve, hogy azok pár használat után kidobásra, elajándékozásra kerültek - akkor ez egy kifejezetten jó vétel nekem, mert mindazt megadja, amit a drogériásokból hiányolok. Sőt, kedvet kaptam, és végig fogom próbálni az egész toofaced szempillaspirál szortimentet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

Anna0823

2018. január 27.

Szépen szétválasztja a pillákat (több rétegben is), gyönyörű hatást lehet vele elérni! :) Nem vízállót szerettem volna, mivel azt nehezebb lemosni, de travel sizeben csak ez volt a Sephorában, amikor ott jártam. A travel size nem vesz fel sok festéket. A csomagolását imádom! Legközelebb az eredetit veszem majd meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

pajerzsofi

2018. január 25.

A csomagolása meseszép. De tényleg, kifejezetten jó érzés ránézni,megfogni. De sajnos akkora feje van, hogy nagyon macerás vele festni, így valahogy sosem nyúlok ezután.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

ylexe

2017. szeptember 20.

UD: Az esküvőmön ezt használtuk!! :) DE csak 4 csillagot kap, mert a saját keféje valóban túl sok festéket visz fel. Egyszer használatos spirálkefével vittük fel a festéket, és gyönyörű, szétválasztott, hosszú, dús, nem nyílegyenes pilláim lettek. Egy mikronanomillimétert sem mozdult a pityergéstől. *** Túl sok festéket visz fel, összetapadnak a pillák, és nehéz vele szépen formázni. Egy ezer forintos spirál is simán kiütötte a nyeregből eddig... Majd updatelek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Devilyn

2016. november 9.

Megvettem, mert szerettem az eredeti Better Than Sex spiráljukat, aminek az volt a hibája (számomra), hogy nem volt tartós, maszatolódott. Na ez tartós, de annyira, hogy 15 mp- alatt megszárad a pilládon, úgy hogy már több réteget nem is tudsz rá felvenni, és kb spider-leg szempilláid lesznek. Én hatalmasat csalódtam, inkább vettem volna még egyet az eredetiből :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Plukenetia Volubilis Seed Oil

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!