Too Faced

Ár:   $23   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stiles, Módosítva: 2016. november 4.

Ár:   $23
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

A Better Than Sex szempillaspirál vízálló változata

Az ikonikus homokóra alakú kefe segíti a dúsító hatást, ami vastagabbá, hosszabbá és íveltebbé teszi a pillákat a legextrémebb hatásért. Egy réteg után a pillák teltek, feltűnőek és hihetetlenül hosszúak. Két réteg után még bujábbak, íveltebbek és drámaiabbak. Három réteggel pedig a lehető legintenzívebb és legdúsabb vízálló pillák érhetőek el.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

AkInImOd

2022. október 21.

2019. október 6.
Szófiában, a Sephorában megvettem a mini kiszerelést, mondván megyek kétszer is idén nyáron tengerpartra, megmutathatja mit tud! És sikerült. Az ecset formája érdekes és igen, a vége picit több festéket felvesz - de úristen milyen szép szempillákat csinál! Nem is használok azóta mást, csak ezt. Mini kiszerelésben nekem kényelmes is a használata. Van, hogy picit felkenődik a szemem alá vagy fölé, de az az én bénázásom, szerencsére ezeket könnyen le tudom szedni sminklemosóval. Nap közben nem pereg, és gyönyörű tartós. Kibírta a tengereket és az édesvizet is is - a szappanos vizet pedig még jó, hogy nem. :) A csomagolása pedig zseniálisan dekoratív. Lehet, hogy drága volt, de megérte, én biztos, hogy újra fogom venni.

2022.09.19.
Sajnos, miután a fenti kicsi körülbelül 1 év után be is száradt, meg rakoncátlankodott, inkább eltettem emlékbe. Most, hogy újra eljutottam egy Sephorába, megvettem a nagyobb kiszerelést. Lerobbanthatatlan! Bár nem csinál olyan nagy pillákat, mint a Sensai Lash Volumiser 38°C, de határozottan elégedett vagyok most is vele. Örülök, hogy újra van egy ilyenem. :)

2022.10.21.
Sajnos 2 hullócsillag érkezik... Az első mini tartósságához képest ez a nagy kiszerelés elég gyorsan lett katasztrófa. Minden alkalommal pandás leszek tőle, ami cserébe extra nehezen jön le - és azzal nem tudok mit kezdeni, hogy sajnos az arcom izzadós lett. Nem is szívesen nyúlok hozzá, mert úgyis tudom, mi lesz a vége. Ezt ennyi pénzért nonszensznek tartom.
A kicsi szuper 5-ös teljesítménye és a mostani 1-es eredményei átlagolják ki az elégedettségemet. Szomorú vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 21.

2019. október 6.

2022.09.19.

2022.10.21.

sizs

2022. április 8.

Imadoom! Messze a legjobb amit valaha probaltal. Tartos, szep hosszu pillakat csinal es dusit is! Egyenletesen, konnyen felviheto.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 8.

ronivarga2001

2021. szeptember 21.

Az egyik kedvenc spirálom, nagyon jól dúsít, egy özönvíz sem szedi le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Az egyik kedvenc spirálom, nagyon jól dúsít, egy özönvíz sem szedi le.

Vivien29

2021. április 28.

Egyik kedvenc.
Gyönyörűen szétvalsztja a pillákat, két réteg és gyönyörű hatást érsz el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Egyik kedvenc.
Gyönyörűen szétvalsztja a pillákat, két réteg és gyönyörű hatást érsz el.

GM2020

2020. május 25.

Alapvetően nagyon szeretem a fej kialakítása és az intenzív fekete színe miatt, szuperul megemeli és dúsítja a pillákat. Viszont a tartóssága nem az igazi. A nem vízálló verziót is kipróbáltam, de fél nap után elkenődött, fekete foltokat hagyott a szemhéjamon, így gondoltam a vízálló talán jobb lesz. Sjanos ez sem bír ki 8 órát, lepereg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Blackey

2020. január 9.

Nekem egyedül a kefe fej nem tetszik. Mindig félek, hogy összekenem a kész sminkem.
Ezt levonva jó kis cucc, de a Max Factor 2000 calorie vízállója még mindig valahogy jobban bejön, pedig már nem mai csirke és még mindig semmi baja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

kisbobitas

2019. december 28.

Sajnos mi nem lettünk barátok. Kicsi, sűrű, egyenes pilláim vannak és nehéz eset ami azt illeti. Reménykedtem benne, hogy talán történik a pilláimmal valami csoda, mert akárhány spirált vettem kB csak színe lett a pillámnak és poklabas lett. Csalódtam! Drága volt, nagy hype meg minden... A pillaimról lepergett, eleve kicsit csomós volt már amikor elkezdtem használni. KB olyan volt számomra mint egy olcsó fodraszkellekes spirál.
A csomagolás nagyon tetszik csak ezért nem adok 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

A csomagolás nagyon tetszik csak ezért nem adok 1 csillagot.

GyongyiCsoban

2019. december 19.

Nekem is a mini van, és ugyanazokat ( a "negatívokat" ) tudom elmondani a keféről, mint az előttem szólók, ettől függetlenül ez a spirál az egyik kedvencem, gyönyörü hosszú és dús pillákat varázsol nekem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

DorothyHK

2019. december 2.

Ahogy korábban mások is említették a mini kiszerelés szerintem sem vesz fel túl sok festéket. Nekem inkább a dúsító hatása érvényesül amitől tényleg olyan lesz a tekintetem mintha műszempillát viselnék. A kefe feje valóban túlméretezett aminek igazából előnye és hátránya is van: a felső szempillák pingálása pikk-pakk megvan, viszont az alsó szempillákhoz nehézkes úgy hozzáférni hogy ne kenődjön némi a szemem alá. Egyetlen negatívuma, hogy gyakran lekenődik a szemem alá a viselése során is, így lentre más spirált szoktam használni. Lemosása olajos lemosóval lényegesen könnyebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

matine91

2019. április 13.

Megvettem, mert agyonhypeolta mindenki. Ez a második high end spirálom, és a chanel után ebben is csalódtam. Eleinte egész jó volt, viszont nekem a nap végére nagyon lepergett a festék. Decemberben vettem, akkor annyira nem használtam, mert ott volt a Lorealom, majd miután az elfogyott, ehhez nyúltam.
Sajnos darabosan tudtam csak felvinni és nem tudtam rendesen eloszlatni a festéket sem. És mindez miatt a szemhéjamat is többször összekentem vele.
Nem egy nagy durranás szerintem, a L’Oréal spirálok sokkal többet tudnak.
Sajnálom kihajítani, mert a csomagolása csillagos tízes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Nem egy nagy durranás szerintem, a L’Oréal spirálok sokkal többet tudnak.
Sajnálom kihajítani, mert a csomagolása csillagos tízes.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Plukenetia Volubilis Seed Oil

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az ázsiai porcelánvirág olajos kivonata. Gyulladáscsökkentő, a hagyományos ázsiai orvoslás bőrirritációk gyógyítására használta. A fahéj-illatú virág kivonata fitoszterolokat, flavonokat és terpéneket tartalmaz.