Too Faced

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Niomi, Módosítva: 2015. július 20.

Ár:   11 000 Ft

Könnyed, olajmentes, hyaluronsavat és kókuszvizet tartalmazó folyékony alapozó

Természetes hatást kölcsönöz. Közepes fedést biztosít, de könnyen építhető, ha szükségét érezzük. Széles színskálával rendelkezik, így mindenki megtalálhatja a bőrszínéhez megfelelő árnyalatot.

Natalka

2021. január 15.

Nem tudom elmondani, mennyire utálom ezt az alapozót. Biztos az is benne van, h nagyok voltak az elvárásaim, úgy jobban koppan az ember. De amikor az 1500 forintos Miss Sporty alapozóm fényévekkel jobban teljesít, akkor azért kissé.... feszült leszek na.
Felkenem, addig oké, szépen terül, könnyű eloszlatni, bár kissé porosra szárad, alapos aláhidratálást igényel. De hát többedszeri használat után ezzel már tisztában van az ember, hidratálok is, mint egy őrült.
Viszont az, hogy felkenés után fél órával úgy beleül a ráncokba, pórusokba, minden létező hajlatba, hogy úgy nézek ki, mint ha abban az öregítős műsorban szerepelnék (20 évvel későbbi verzióban), na azt már nem. Slusszpoén hogy össze-vissza kenődik, nem tartós, és tényleg nagyon ronda látvány(t nyújtok vele). Mint vmi ZS kategóriás gyereksmink.
Nem tudom, h esetleg a bőrömmel nem jön ki jól, nem passzol a kémiánk, de én így az ötödszöri próbálkozás után feladtam gyerekek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

bicitoth

2021. január 14.

A fedése tökéletes, nem okoz pattanásokat, engem viszont NAGYON szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

A fedése tökéletes, nem okoz pattanásokat, engem viszont NAGYON szárít.

saripaisley

2020. november 6.

Kedvenc alapozóm, nekem nagyon bevált. Szuper a fedése, de természetes a hatása egyben, ha az ember megtalálja a tökéltes árnyalatot. Én különösen értékelem, hogy olajmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

Lizz07

2020. június 13.

Az eddig próbált alapozók közül ez az, amit eddig nem akartam 10 perc után levakarni, mert úgy éreztem, hogy megfulladok alatta. A fedése nekem elég, nincs nagyon mit elfedni, így ritkán használom, csak alkalmakra. Nem is fogom tudni elhasználni szegényt. :D Nem mondom azt, hogy ez egy csoda, mert a ráncocskákba beleül és kiemeli a szárazabb részeket, ha nem használok primert. Az orrfújást sem nagyon tolerálja még fixálóval sem. A színválaszték viszont jó, a nagyon fehér bőrre is akad olyan árnyalat, ami passzol és nem túl sárgás, valamint könnyű eldolgozni.
A fentiek tükrében az ára elég húzós, így nem feltétlenül érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

A fentiek tükrében az ára elég húzós, így nem feltétlenül érte meg.

MoHajnalka

2020. április 28.

Nekem picit maszkos a hatása. De csak egy picit. Kipróbáltam hidratálóval elkeverve és úgy viszont már természetesebb lett a végeredmény, viszont ha elfogy, nem venném újra.
A fedése rendben van, és építhető is, ha kell. Én tartósnak tartom, nem alakult ki foltosodás 10 óra viselés alatt sem. Viszont, mive száraz bőröm van, nagyon alá kell hidratálni, mert nekem picit szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 28.

Fruzsina92

2020. március 4.

Közepes fedése van nem olyan rossz, lehet építeni kicsit viszont nekem elkenődik nap végére hiába használom primerrel együtt...
Nekem kombinált az arcbőröm így a T-zónában nem nagyon állja meg a helyét nap végére nagyon átfénylik.
A szem alatt is sajnos beleül a kis ráncokba..
A felvitel viszont ecsettel vagy beauty szivaccsal is könnyű.
De sajnos többre számítottam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

A szem alatt is sajnos beleül a kis ráncokba..
A felvitel viszont ecsettel vagy beauty szivaccsal is könnyű.
De sajnos többre számítottam...

ivysaurus

2019. december 9.

Világéletemben problémás bőröm volt, ez az egyetlen alapozó az, amit ha felviszek megdicsérik, hogy milyen szép a bőröm. Nálam a Double Wear-re köröket ver, nem is kísérletezgetek ezekután más alapozókkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Massacre

2019. szeptember 15.

Kedvenc alapozóm lett, eltekintve attól, hogy 1 árnyalattal sötétebbet rendeltem mint amire szükségem lett volna, de vettem hozzá egy Nyx Foundation Mixert és tökéletesen működik azóta. :D Viszonylag folyékony alapozó, ezért nem olyan nehéz viselet mint pl egy Huda Faux Filter, bár nincs is akkora fedése, de nekem ez pont bejön mivel a természetes fedést kedvelem. Nem ül bele a ráncaimba, nem mozdul el (mondjuk az én száraz bőrömön az amúgyis ritka), nincs illata ami nekem mégegy plusz mivel néha rosszul tudok lenni ha egy alapozó illatosított (főleg ha ilyen nagyon natúr az illata mint pl. a Tarte alapozómnak). Összességében ajánlani tudom csak, bár szerintem száraz bőrű embereknek lehet jobban beválik, sőt árban sem olyan húzos a többi highend alapozóhoz képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

ViktoriaVrd

2019. szeptember 12.

Álom ez az alapozó. Ezelőtt a legminőségibb darabom a L'Oréal True Match volt, amit nem igazán szerettem, mert mindig beleült a pórusaimba. Ezzel ilyet nem tapasztalok. Gyönyörűen fed, nekem épp elég. Egységes, egészséges bőrképet ad, nem szárad csontmattra, de pont ettől szép szerintem. A Sephorában az eladó tökéletesen eltalálta az árnyalatomat. Imádom használni, könnyű felviini, a Real Techniques szivacsomal szoktam. Nehéz lesz nem újravenni, ha elfogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Yeliz

2019. május 8.

Nekem magában használva, primerre kenve is nagyon erős a fedése. Nagyon sűrű az állaga és olyan érzésem van, mintha maszkot viselnék. Mostanában keverni szoktam BB krémmel, de még így sem az igazi számomra.
UPDATE: a megfelelő ecsettel nagyon klasszul felvihető, és így nem is lett maszk érzetem. 5*
UPDATE: levettem egy csillagot, mert hiába púderezek utána, nekem sajnos mégis átfénylik és sok a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.