Too Faced

Ár:   $32   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rockroka, Módosítva: 2017. július 11.

Ár:   $32
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Selymes, könnyed púder, mely megnöveli az alapozó élettartamát, miközben ragyogóvá teszi az arcodat, mintha csak „így születtél volna”.

Ár: 4000 Ft postán maradóval , Eladó: KezdoManias
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Postán, átutalással
zsonody

2019. július 18.

Eredetileg a Laura Mercier púdert akartam megvenni, mivel nagyon tetszett a travel size verzió, de netes vélemények és az összetevők miatt végül emellett döntöttem. Nem bántam meg. Talán kissé "finomabb" fedésű, mint a L. M., de nagyon szépen mutat szem alatt és az egész arcon is. A sminket szerintem jól fixálja, nyári időszakban tovább fennmarad a BB krém vagy alapozó a használata mellett. Felvitelkor mattít valamennyire, de mivel nem ez az elsődleges funkciója, egy idő után természetesen átfénylik kombinált és zsíron bőrön - erre a problémára nekem eddig a NYX HD Finishing púder vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Anna-

2019. március 8.

Szerintem tökéletes kis mindennapi púder. Szemem alá is ezt használom, illetve az egész arcomra is. Nem akadályozza meg egész nap az olajosodást, de nem is számítottam erre. Egy idő után szerintem nincs olyan púder ami ne hagyná kicsit áttörni az olajat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.