Too Faced

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SpinnerCat, Módosítva: 2019. július 18.

Ár:   $25
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

24 órás hatást ígérő, dúsító szempillaspirál.

Too Faced Damn Girl! 24 Hour Extreme Volume Mascara (mini)
Ár: 3000+posta , Eladó: Rekalf6
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Gárdony, fizetés: banki átutalás, postaval küldöm
Ár: 3500 Ft , Eladó: izsuzsi
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Örs v. tere vagy utalás után postán maradó

Massacre

2021. április 14.

Update: jóideje használom, adtam neki egy másik esélyt. Úgy látom, ahogy elkezdi használni az ember, egyre kevesebb festéket vesz fel, megtanultam vele bánni és gyönyörű, hosszú szempillákat csinál! :) Kicsit össze tud ragadni, de egyébként meg vagyok vele elégedve.

Egy jó ideje a Too Faced Better Than Sex mascarat használom, már többször újravettem és a kedvencem is lett. Ezért mertem kipróbálni ezt a szempillaspirált, hátha még annál is jobban teljesít, de sajnos csalódtam. Nekem túlságosan is csomósodik, nem hosszabbítja igazán a szempilláimat, kicsit maszatos is a nap végére. Lehet adok neki mégegy esélyt.. Mindenesetre örülök hogy csak mini kiszerelésben vásároltam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

SimonHajni

2020. december 2.

Nagyon szép ez a spriál, és a keféje nagyon hasonlít a better than sex-re de valahogy mégsem az igazi. ennél, ennyiért sokkal jobbakat is lehet kapni, sőt!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Regi23

2020. november 1.

Először a mini kiszerelést vettem, de azóta megrendeltem a normál méretet is, annyira tetszett. Ez az első igazán highend szempillaspirál, amit próbálok, de teljesen elégedett vagyok vele. Eddig a Nyx worth the hype spirálja volt a nagy kedvencem, de ez még azt is felülmúlja. Elsőre kicsit nagynak tűnt a keféje, sokat maszatoltam vele, szóval bele kellett jönnöm a használatába. Pár nap után viszont mar nagyon hosszú es dús pillákat csinált, nem maszatolódott, nem kenődött el, pedig egyszer 14 órán keresztül volt rajtam, és ez után is olyan volt mintha kb most kentem volna fel. Régebben sajnáltam a pénzt highend szempillaspirálokra, mivel a spirálok azért hamar kifogynak, vagy beszáradnak, ezért úgy voltam vele, hogy inkább olcsóbb kategóriásakat veszek, de most rájöttem hogy ez a spirál tényleg megéri az árát, mert sokkal többet ad mint egy drugstore spirál, biztosan ujra fogom venni még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

Eszter a panda

2020. október 27.

Nagyon szép pillákat csinál, de nekem pandásodik és ez ilyen árkategóriában szerintem már nem oké. 3 csillag, mert az első 1-2 órában tényleg nagyon szép a hatás.
A nagy kefét meg kell szokni, én a mai napig kikenem magam vele, de ha az ember ezzel együtt tud élni, akkor szép lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Lencseee

2020. augusztus 3.

egy kisebb kiszerelest vettem, hogy ne kelljen postaktg-et fizetni a cultbeautyn. nagyon nem vagyok kibekulve a bumszli kefejevel, nehez felvinni normalisan, tul sok termeket vesz fel en konkretan egy masik felhasznalo barat kefeju mar kifogyott spirallal kaparom le rola a festeket, es ugy hasznalom el. az arat semmifelekeppen sem eri meg, nem egy betterthansex mascara. szamomra ez is a semmineltobb kategorias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

selmeczireka

2020. február 18.

Ez egy nagyon jó spirál. Nagyon picit maszatol estére, 8-10 óra viselés után, de nullához közelít. Eléggé megijedtem tőle, meg ultra nagy keféje van, össze is kentem vele magam az elején többször, bár nem vészesen. Szóval gyakorolni kellett. Miniben vásároltam meg, de már másodjára, egy kedves Krémmániás jóvoltából. Ami miatt levonok egy csillagot, az az ára és hogy nehezebben beszerezhető, mert ha itt nem bukkan fel, akkor külföldről kell rendelni. Még csak az első darabot nyúzom, de annyira bejött, hogy vettem belőle gyorsan egy másik minit is. :) Szóval ajánlom, bárcsak olcsóbb lenne, bár nem sajnálom magamtól a high-end kencéket sem, node azért 9-10 ezer egy spirálért kissé túlzó, még ha jó is. Szóval négyes. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Qwerty1234

2020. január 21.

Update: De még is van egy kis panda hatás :D

Szép, sűrű szempillákat csinál. Nem kell többször áthúznom a pilláim, elsőnek megkapom a kívánt eredményt. A kefe ami zavaró nekem, nagyobb mint a többi talán. Nincsen panda hatás! Szép, tartós! Nagyon jó kis spirál, ajánlom Mindnekinek! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Update: De még is van egy kis panda hatás :D

SpinnerCat

2019. november 19.

Sephorából jött velem haza. Better Than Sex-et akartam, de mivel a Damn Girl! akkor jött ki újdonságként, az eladó rábeszélt, hogy szerinte jobb ez. Nagyon tetszik, nagy, de természetes pillákat csinál, kicsit rá kell érezni a kefe mérete miatt (emiatt változó lehet a teljesítménye). Viszont eddig ez volt az egyetlen spirálom, amit elégnek éreztem egyedül, más spirállal való rétegzés nélkül is. Azért a Better Than Sex-et is ki kell próbálnom egyszer, de a Damn Girl! egy jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

lexyweaver

2019. november 10.

A kicsit vettem meg, eddig nagyon tetszik. Szép, hosszú pillákat csinál, bár nem mindig sikerül neki szépen elválasztani a szálakat (ezt betudom annak, hogy még nagyon sok festék van benne). Nagy szemeim vannak, így a hatalmas kefe nem zavar. A Better Than Sex-et (az is travel size volt) majdnem fél évig tudtam használni, remélem ez is kitart majd addig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

PVP 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)