Too Faced

Ár:   $21   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikker, Módosítva: 2016. július 25.

Ár:   $21
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Innovatív formula, ami fényes, de száradás után ultra matt lesz. Telt, matt színt biztosít, mely órákig tart. Csókálló, nem csípi az ajkakat.

17 árnyalatban kapható

Ár: 200p , Eladó: russka1234
Állapot: 2x swacholt, Helyszín: Budapest, fizetés: postázva küldöm utalas után
Too Faced Melted Matte Liquified Matte Long Wear Lipstick "Evil twin"
Ár: 2490Ft , Eladó: MakeupMarket
Állapot: új, dobozában, Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalás, személyes átvétel, Foxpost, postán maradó ajánlott küldemény

Lina14

2019. november 29.

Nekem a karácsonyi limitált kiadásból van meg a Gingerbread Man emi egy égetett narancs/ terracotta szín és mézeskalács illata van. Nagyon pigmentált és gyönyörűen fed, nem szárítja agyon a számat, nem pereg, nem mozdul el és az applikátor is megfelelő adagot vesz fel. Ha nem lenne ilyen árban, biztos vennék még egy párat, de szerintem ezzel is jo sokáig elleszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

ngsrr

2019. október 9.

Youtube videoban lattam a piros arnyalatot (Lady balls), rabul ejtett, imadom az elenk retro piros ruzsokat. Ez azonban a voros ruzsok ruzsa, foton szinte vakitoan pigmentalt, de nem neonosan piros, hanem az az igazi eros kicsit melyebb voros. A letezo osszes drogeriasat probaltam mar, meg par egyebet is (pl colourpop, nyx) de ezt a voros arnyalatot egyszeruen nem lehet leutanozni. a barnas borommel es sotet hajammal bomba, szinte mindenki megjegyzi es megdicseri, kerdezgetik pontosan milyen ruzs ez, mert olyan jo ranezni, volt aki azt mondta egyszeruen nem tudja rola a szemet levenni. linkelem a videot, a legvegen szaradas utan lathato, milyen elenk es puderes matt hatasa van, egyebkent meg konnyed, nem repedezik fel egy mosolytol, es szamomra tartos is. megkapja a letezo osszes csillagot. https://youtu.be/1mhfIS2L2yM

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Eszkoo

2019. április 13.

Kettô árnyalata van meg ennek a terméknek. Szeretem de nem a kedvencem. Nagyon szárítja az ajkaimat és bár tartós mégsem annyira mint más, olcsóbb folyékony rúzsaim. Érdekes hogy a két árnyalat teljesen máshogy viselkedik. Van egy piros színűm és egy nude árnyalatúm. A piros nem száritja annyira a szám és tovább, hosszabban tart mint a másik szín.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

MaFa

2019. január 26.

A karácsonyi szett van meg nekem belőle. Szép Nude színek vannak benne, mindegyiknek más illata van és még az ízükön is érezhetőek az ízek ( pumpkin spice,sugar cookie,cinnamon bear,hot buttered rum). Nagyon tartós,nem is gondoltam volna. Evést,ivást bírják. Több órán át fent marad mozdulatlanul. Nem pereg le,nem szárít. Ami nagyon fontos még, hogy nem fog.
Update: Egész napos használatkor estére teljesen kiszárította a számat, hidratálót kellett használnom. Illetve, ha több rétegben viszem fel akkor berepedezik. Ettől függetlenül is fogom használni,mert jó az illata,tartós és gyönyörűek az árnyalatok. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

rozsaszincipellocske

2019. január 5.

Az egyik legjobb matt folyékony rúzsok a világon ez tuti biztos!!!
Mindegyik árnyalat csodálatos, imádom őket! 4-5 árnyalatom van, de szép lassan szeretném az egészet beszerezni, mert tényleg nagyon nagyon jók!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Az egyik legjobb matt folyékony rúzsok a világon ez tuti biztos!!!

zsucci93

2019. január 3.

Karácsonyra kaptam egy mini pack-et, a sweet smell of christmas-t. Egyszerűen csodálatos! :) Az egyik legjobb ajándék. Picit kiszárítja a szám, ha több napig viselem , és nem hidratálok, de a színek és a tartósság gyönyörűek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

lizavetta

2018. december 28.

Nem ismertem ezt a rúzst, aztán egy youtube-krúzolgatás során megláttam a karácsonyi limitált szériás Gingerbread girlt. Fejembe vettem, hogy kell nekem, így érkeztem egy nagyon kedves krémmániás eladóhoz, és habár a fentit nem, a karácsonyi szériából rögtön 3 másik színt is sikerült szerezni. Pár hete használom őket, a kedvenc rúzsaimmá nőtték ki magukat - matt folyékony kategóriában szerintem verhetetlenek. Illatosak, szépek, kényelmesek, tartósak, igazíthatóak, gyönyörűek felkenve, és gyakorlatilag egy drogériás rúzs áráért sikerült szert tennem ezekre a mini kiadásokra. Nagy a szerelem, mindenkinek jó szívvel ajánlom őket, ahogy előttem is írták, gyakorlatilag minden bőrtónushoz passzolnak. Tuti beszerzek még más árnyalatokat is...na meg a gingerbread girlt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Hatshepsut

2018. december 1.

A Karácsonyi szettet sikerült beszereznem és imádom! Isteni illatuk van, nagyon tartósak és szerintem az eddigi legkényelmesebb folyékony matt rúzsaim. Veri az összes agyon hypeolt rúzst!!! (Jeffree, Kat Von D, Colourpop, Kylie, Lime Crime stb.). Ár-érték arányban is megérte a szett, gyönyörű színek vannak benne, bármelyik bőrtónuson jól mutatnak! Ajánlom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

DorothyHK

2018. június 13.

Bár kevésbé tartós mint az ABH liquid lipstickek, engem teljesen rabul ejtett. A lágy formulája hihetetlen boldogsággal tölt el minden felvitelkor. Gyorsan szárad és egyszerűen imádom magát az árnyalatot (Queen B). Az applikátorával szintén nagyon egyszerű dolgozni. Felvitel után olyan érzést kelt mintha nem is lenne semmi a számon - észrevétlen csoda réteget képez. 99%ban csókálló és nem szárítja az ajkakat.

Update: megvettem a Sell Out árnyalatot is és ez sokkal tartósabb a Queen B-nél. Két étkezés után is makulátlan. Ez a szín minden helyzetben megállja a helyét - munkába és bulizni egyaránt. Biztos, hogy amint kifogy újra fogom venni!

Update II: megvettem a Bend & Snap árnyalatot. Online rendeltem és amint megpillantottam magát a rúzst, kicsit elszörnyedtem, ugyanis ránézésre elég sötét pinknek tűnik, míg online inkább bordós vörösesnek látszó swatchokat találtam. Aztán az első használatnál mégis teljesen megnyugodtam a színét illetően, sőt egyenesen rajongtam érte - frissen száradva valóban sötét rózsaszínes beütése van de ahogy egy kicsit megkopik igazi erdeigyümölcsös-bordós árnyalata lesz. A 3 eddigi árnyalatból amit próbáltam, tartósságát illetően sajnos ez teljesít a legrosszabbul. 2 óra beszélgetéstől nagy mértékben megkopott a száj sarkaknál, illetve érdemes figyelni az egyenletes felvitelre mert hajlamos foltosra száradni - ezeket a másik két árnyalatnál soha sem tapasztaltam.

Összességében, imádom mind a hármat de azt hiszem számomra a Sell Out a nyerő eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

vanesszakiss

2018. május 26.

Cool Girl árnyalatban vettem meg Firenzében, a Sephorában. Nagyon tetszik a textúrája, sokkal jobban, mint a Kylie Cosmetics folyékony matt rúzsoknak. Nem szárít, szépen kopik, és ez árnyalat nagyon szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.