Too Faced

Ár:   $36   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szannamari85, Módosítva: 2018. május 16.

Ár:   $36
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Közepes fedésű alapozó, mely az Exclusive Comfort Matte Technology™ révén kényelmes, matt viseletet biztosít, maszkhatás nélkül.

• 14 órán át tartó, "fotóbarát" viselet
  • Olajkontroll
  • Barack és édes fügekrém illattal

20 árnyalatban kapható

Ár: 6500 ft , Eladó: Heine
Állapot: Két alkalommal használtam teljes arcra, egy hete rendeltem, Helyszín: Budapest, Allee környéke, fizetés: Személyesen esténként, foxpost, posta

Heine

2020. augusztus 12.

Az illata, az adagolója szuper. A krém az én ízlésemnek kicsit sűrű, igaz, nem vagyok a matt alapozókhoz szokva, sheer dewyt használtam eddig. Most sajnos muszáj volt váltani, mert rettentően zsíros lett a bőröm a rossz étrendemtől. Az biztos, hogy nem moccan, és az is, hogy jól fed (közepes, de tartós fedése van -nekem nincs szükségem erősebbre), de szerintem hamar átfénylik, 2-3 órát bírja az orr környékén.

Nagyon szép, selymes, bőr-szerű finishe van, egy barátom egyszerűen nem tudta megmondani, hogy van-e rajtam vakolat, vagy nincs. Teljes arcra azonban nem szeretem használni, mert kicsit talán természetellenesen matt, ha sokat kenek fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

lauran

2020. február 19.

Update1: 5 csillagra pontozom, nagyon is tartós. Kibírja a 12 órás strapát is. Komolyan, a bronzer, pirosító meg se moccan rajta. És mégis természetes, nem maszkos a hatás. Egy nagyon pici setting púderrel az orrom sem fénylik át nap végére. Mindent tud.

Csatlakozom, a zsíros zóna nem fénylik át vele. Tökéletesen passzoló színt találtam most télre a kreol bőrömhoz, ami nem szokott egyszerű dolog lenni. Szépen lehet applikálni, egy rétegben természetes a fedése, több rétegben nem próbáltam még, mert nem szeretem a maszkos hatást. Nagyon szépen lehet rá sminkelni. Talán picit megkopik a nap végére, legalábbis nekem ott marad fenn igazán, ahová pirosítót is teszek, a homlokomról pl. mintha lekopna. Nem teljesen, csak nem egy 10 órás termék (ecsettel szoktam applikálni). Egyelőre tetszik, főleg, hogy nem okozott pattanásokat, nem ült be a ráncokba és nem szárított, nem zsírosított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

zsucci93

2019. június 6.

Zsíros bőrre egész jó alapozó, ami a tartósságot illeti. Szépen fed, könnyű felvinni, építeni, gyönyörű matt finishre szárad. Azonban egyet kell értenem wowbagger-el abban, hogy tényleg kihangsúlyozza kicsit az orr környéki pórusokat, ami bosszantó. Bár nálam ez a legtöbb alapozóval így van, ez volt az egyik indokom arra, hogy megváltam a DW-től is. Rajtam tartja a transfer proof hatást, ha csak nem dörzsölődik valami nagyon erősen az arcomnak. Összességében nem rossz, a legvilágosabb árnyalat (swan) pont jó szín, de nem vetekszik azzal, amit a Lancome UW hoz a bőrömön. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Yeliz

2019. május 8.

Nekem az eddigi legjobb alapozóm. Sikerült az eladólány segítségével a legjobban passzoló árnyalatot megvenni. Közepesen fed, nem érzem maszkszerűnek és szerencsére nem is hangsúlyozza ki a bőrhibáimat. Nekem egész napi használattal, egyszeri púderezéssel se fénylik át, sajnos ez a Born this way-ről nem mondható el. Az illata nagyon tetszik és adagolója is. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

wowbagger

2019. május 2.

Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg, annyira drága sem volt (szerintem még most is hétszáz koronáért dobálják a csehek, annyiért nem is rossz). Hadilábon állok ezzel a cuccal. :D A színe egész jól passzol (Snow árnyalat), viszont itt meg is állt a tudománya. Bármilyen primer vagy csak simán a fényvédő felett kihangsúlyozza a pórusokat az orromon és annak környékén (oké, hogy vannak mitesszereim, de már egyáltalán nincsenek olyan sokan, mint a retinol előtt), ha megpróbálnám rétegezni, felszedi, ami alatta van. A tartósságától sem vágtam hanyatt magam: a double wear sokkal jobban bírja az egész napot, akár púderezés nélkül is. Ami nevetséges, hogy transfer free-nek hirdetik, miközben alig érek hozzá, és konkrétan leveti magát az arcomról. :D Azonban ha bekeverem a direkt erre a célra tartott catrice hd liquid alapozómmal, akkor egész korrekt. Így relatív szép marad nyolc-tíz óra után is, tényleg nem fénylik át túlságosan (ami önmagában a catrice-nél probléma egy idő után), ebben a formában építeni is lehet, és teljes fedésig is el lehet jutni. Nem lett a kedvenc high end alapom, ennél jobb a testvérmárka double wearje, de egyáltalán nem annyira használhatatlan, hogy túl kelljen adnom rajta. Nem rossz, nem rossz, de nem az igazi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

adi99

2019. április 23.

Vanilla árnyalatban rendeltem egy akcióban a cseh sephoráról. Csodás alapozó, egyszerűen imádom. Kicsit gyengébb a fedése mint egy estee lauder alapozónak de nagyon szépen fed és építhető. Kombinált bőrömre tökéletes. Nem fényesedett át 14 óra után sem és szépen tartja magát, bár lepúdereztem kicsit. :) Egy valóra vált álom ez a csoda. Legeslegnagyobb kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Lulufej

2019. április 11.

Tegnap érkezett, ezért első körben a rövidtávú tapasztalataimról írok.
Wow! :) Imádom és az összes ujjam csuriban van, hogy hosszútávon is működőképes legyen, értem ezalatt, hogy ne ragyásodjak ki, ne szárítsa ki a bőröm, meg egyéb, amire nem is gondolnék.
Nem egyszerű hozzájutni sajnos, de nem lehetetlen, viszont a postaköltségek miatt ráfizetés lehet belőle. Én a cseh Sephorából rendeltem meg végül, ahol most akciós volt. Az is igaz, hogy nagyobb a kiszerelése a legtöbb alapozóhoz képest.
A csomagolása hozza a Too faced szokásos cukorkás-kislányos vonalát. engem ez hidegen hagy, ami viszont nagyon tetszik, hogy tubusban és pumpával jön a termék. Jól lehet adagolni, nem kell vele maszatolni és gondolom mikor a végét járja, ki lehet szépen a legutolsó cseppet is nyomkodni belőle.
Már nem tudom pontosan hogy hány árnyalatban elérhető, úgy tudom nemrég hozzácsaptak még néhány színt. Ilyen értékű alapozónál mindig fázom magamtól kitalálni, hogy melyik lehet jó. Nyilván jobb, ha szakértő szem ajánl árnyalatot és ki tudod próbálni, de mivel erre nem volt lehetőség, kénytelen voltam a Findation/Temptalia Foundation Matrix/ Sephora Shade Finder oldalakat széttanulmányozni, mielőtt végleg leütöttem a 'Buy' gombot. Annyi, hogy szerintem életemben nem volt ennyire tökéletes alapozó árnyalatom. Persze ez csak a szerencsén múlott.
Legelső alkalommal egy pumpányit kentem fel RT smink szivaccsal és nem használtam sem korrektort, sem púdert. Tökéletes volt! Mint a saját arcbőröm, csak szebb és jobb. A finise csodaszép, nem teljesen matt, olyan mint egy szépen megérett barack (Innen a név? :)) Második alkalommal kipróbáltam egy pufi ecsettel és 1,5 pumpányit tettem fel. Jobban tetszik a végeredmény a smink szivaccsal, de így sincs különösebb baj vele. Korrektornak MAC Studio Fix 24-hour concealer-ét használtam és MAC Next to Nothing púderrel fixáltam. Jól működnek együtt, a púderrel már kicsit erősebb a fedés, de így sem maszkos a végeredmény.
Nagyon jó kis alapozó ez, nekem kombinált bőröm van, T-vonalban hajlamos vagyok zsírosodni. Szerintem a normál és a nem-extrém zsíros bőrűeknek is jó választás lehet. Van illata, ami egy ideig ott köröz az ember orra alatt, de elillan és nem tolakodó.
Szuper kis alapozó ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Tegnap érkezett, ezért első körben a rövidtávú tapasztalataimról írok.
Szuper kis alapozó ez!

Andeleira

2019. január 29.

OMG!!! Imádom!!!
Kedvenc alapozom lett az Estee Lauder mellett!
Nekem elegge hasonlit a ketto egymasra fedesre es tartossagra is, de talan ez egy kicsit konnyebb viselet mint a DW. Nagyon nagyon szeretem, en tavaly Pragaban szereztem be a Sephoraba, iden szeptemberben megint megyek es tuti ujra veszem !! Az illatarol ne is beszeljunk, nagyon kellemes.:)
Egyebkent a cseh sephora oldala szallit Magyarorszagra, csak szolok🤭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

OMG!!! Imádom!!!
Kedvenc alapozom lett az Estee Lauder mellett!
Egyebkent a cseh sephora oldala szallit Magyarorszagra, csak szolok🤭

Bog

2019. január 16.

Egyszerűen imádat! 100 csillagot adnék rá!!!
Kb. egy éve barátnőm volt Amerikában, és kértem, hozzon nekem ebből az alapozóból mintát. Az a minta kb. két hétre (!) elég volt, és ennyi idő alatt én menthetetlenül beleszerettem ebbe a termékbe! Akkor még nem tudtam, hogy a beszerzése milyen nehézkes is lesz! De most, közel egy év után sikerült beszereznem egy kedves Krémmániásnak köszönhetően!
Maga a tökély!
Gyönyörűen egybeolvad a bőrömmel, egyáltalán nem lehet megmondani, hogy sminket viselek, de még is fed! Nagyon szép a finishe. Én nem mondanám mattnak, hanem tényleg komfortos. Könnyen eldolgozható bármivel, én kézzel szeretem a legjobban, így lesz a legtökéletesebb, szépen elfedi a pórusokat, apró ráncoskákat. És amit nagyon imádok benne, hogy hihetlenül tartós! Az Estee Lauderrel vetekszik!
Ősszel-télen nem is fixálom púderrel. Az én kombó bőrömön sem fényesedik ki és a helyén marad.
Ár-érték arányban pedig felülmúlhatatlan, hiszen amellet, hogy minden szempontból tökéletes alapozó, ráadásul 48 ml-t kapsz a pénzedért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Egyszerűen imádat! 100 csillagot adnék rá!!!
Maga a tökély!

Hatshepsut

2018. december 1.

Imádom! Snow árnyalatban van meg, ami tökéletes a világos bőrömre. Szeretem, hogy kicsit sárgás tónusú, így egy kis életet lehet a fakó arcocskámra. Rendkívül tartós, bár érintésállónak nem mondanám. A fedése gyenge,( nekem legalábbis), de ezt elnézem neki, mert ez az egyetlen alapozó, ami egy egész napot kibír a kombinált bőrömön. Picit szárítja az orromat, főleg így a tél beköszöntével, de igyekszem mindig aláhidratálni. Ár-érték arányban zseniális, 37 euroért közel 50 ml-t kapunk. Púdertesójával is remekül működik, de más púderekkel is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Trimethyl Pentaphenyl Trisiloxane, Tribehenin, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Phenyl Methicone, Dimethicone, Hexyl Laurate, Methicone, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Diisostearate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Laureth-7, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Methicone, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Iron Oxides
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.