Too Faced

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,45 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stiles, Módosítva: 2016. november 4.

Ár:   $20
Kiszerelés:   0,45 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

A Sketch Marker folyékony szemhéjtus, melyet a japán ecsettollak ihlettek. A festéke olyan, mint a művész legjobb tintája, kiemelkedően sima, élénk, vízálló és tökéletes a szem kihúzására. A rugalmas hegye lehetővé teszi a könnyed ecsetvonásokat, akár mindennapi, akár drámai szemekről legyen szó. A finom pasztelektől a feltűnő pop art árnyalatokig számtalan színben elérhető. Viseld egyiküket magában, vagy párosíts kettőt dupla tusvonalként.

12 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

SzL

2019. november 1.

Candy Pink árnyalat van meg nekem ami egy pinkes rózsaszínes, enyhe halvány narancs beütéssel. Inkább világos rózsaszínnek mondanám.
Filces tus, ergo ha valaki nem ehhez van szokva annak elsőre nehéz lehet kezelni. De összességében nagyon szép tusvonalat is lehet húzni vele.
Óvatosan kell használni és ezt sem lehet sokszor áthúzni mert akkor berepedezik.
A tartóssága nem tökéletes, de pár órát kibír. De azért pl a buli végére megkopik a szine, és valamennyire tűnik el belőle. Lemosni is pillanatok alatt lelehet.
Leakciózva vettem, a teljes árat szerintem nem érné meg mivel azért a filces tusok hamar kifogynak.
Nem egy hétköznapra való darab, inkább csak 1-1 alkalommal használom. De ha valaki szeretné néha feldobni a sminkjét annak ajánlom az ilyen kis szines tusokat.
Sajnos,tényleg nagyon hamar kifogyott/beszáradt.? Nem is tudom melyik történt. Így ennyi pénzért neméri meg. Olcsóbb alternatívát érdemes keresni szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

doraorsolya

2019. október 26.

Kritikán aluli tus, nem csoda, hogy nem gyártják már többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Kritikán aluli tus, nem csoda, hogy nem gyártják már többet.

puddin66

2019. január 15.

Én a sima black árnyalatban kaptam meg egy szettben. Hát bőven alul teljesítette az elvárásaimat. A színe jóval halványabb, mint szeretném, többszöri felvitel után sem erősödött meg a fekete szín. Nagyjából egy óra alatt amíg a rejtett szemhéjamon volt kb le is kopott az egész és rohadtul csúnyán elmosódott. Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

MargitSchwarz

2018. május 26.

A smokey emarald árnyalatot választottam, mert szerettem volna egy színeset, viszont a kedvenc szemhéjtusomból nem gyártottak, csak feketét meg barnát, ezért gondoltam megnézek egy másik márkát. Ez egy igazi mélyzöld árnyalat, véletlenül sem túl sötét, nem látszik feketének, és nem is túl világos, hogy beleolvadjon a sminkbe. Egy dolog zavar, hogy az ecsetes tushoz vagyok szokva, és ezért ezzel hihetetlenül ügyetlenül bánok még. Ez viszont nem a gyártó hibája, a filces tusok közt nagyon is jó minőség, csak meg kell szokni, hogy máshogy kell vele bánni. A pigmentáltságára semmi panasz nem lehet, viszont egy icipici kopást látok a nap végére, de ezt szerintem csak én veszem észre magamon. Egyelőre még lehet, hogy ez a gyakorlatlanságom hibája, tesztelem még. Egyelőre elégedett vagyok, de egy kicsit túlárazottnak érzem. Határozottan jobb, mint egy középkategóriás drogériás tus, de ha a kedvenc bourjois tusomból gyártanának ilyen színt, azt venném inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.