Too Faced

Ár:   $19   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2017. február 27.

Ár:   $19
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Selymes szájfény, melynek illata és íze mint a frissen szedett őszibarack. E-vitaminnal, barack- és kókuszolajjal a puha és hidratált ajkakért.

8 árnyalatban elérhető

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lexyweaver

2019. június 22.

Vásárláshoz kaptam ajándékba egy ilyen mini szájfényt. Az illata számomra túl mű, de ez csak a felkenéskor érezhető. Tetszik a színe (pure peach), de sajnos összegyűlik egy helyre és fehér csíkos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

Lunalaluna

2019. május 18.

Pure peach árnyalatot rendeltem meg, tökéletes szín, viszont csúszkál sajnos. 5 csillagot azért adtam neki, mert gyönyörű az árnyalat, mostanában párszor melléfogtam és tetszik az illata. Sajnos allergiás lettem rá :((( Néha merem csak feltenni max. 1 alkalomra. Fogalmam sincs melyik összetevő a ludas, de csúnyán elbánt velem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 18.

Yeliz

2019. május 8.

Az egyik kedvencem lett, halvány színével, finom illatával és nem is ragad túlzottan és a csomagolása is szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Reni39946

2017. május 10.

A Natural Love palettával kaptam egy mini szájfényt Pure Peach árnyalatban. Nem szeretem a barackot, de a gyümölcs illatát igen, így a szájfény illata is tetszik. Kellemes viselni, nem ragad. Nagyon enyhén színez és nem az a kilóméterekről is látszó fényességet adó cucc, inkább szinte hidratálónak mondanám, nagyon enyhe, természetes fénye van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate