Tosowoong

Ár:   $11   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nba, Módosítva: 2015. október 6.

Ár:   $11
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hipoallergén, enzimes lemosó por

szaboszilvia28

2018. november 29.

A Jolse véletlenül ezt küldte a megrendelt termék helyett, nem tudtam mi is ez.
Már többször használtam, és nagyon szuper cucc!
Ez meglepett!
Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

A Jolse véletlenül ezt küldte a megrendelt termék helyett, nem tudtam mi is ez.
Már többször használtam, és nagyon szuper cucc!
Ez meglepett!
Érdemes kipróbálni!

Zsuu75

2018. augusztus 24.

Ez egy szuper termék. Félve rendeltem meg, mert egyetlen vélemény volt róla eddig, amin én is nagyon csodálkozok ! Nagyon jól tisztít, finom puha utána a bôröm, biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

cattitude

2018. február 25.

őrület, hogy erről az arctisztítóról még nem írt senki...
nagyon kíváncsi voltam erre a termékre, még egy enzimes lemosót sem próbáltam (kivéve a Lush Kalamazoot, de az nem tudom, mennyire enzimes), plusz ez a por állag is izgalmasnak tűnt, elég olcsó is volt, szóval megvettem.
eleinte féltem, hogy kevés lesz a 70 gramm, de nagyon keveset kell belőle használni. kicsit olyan, mintha mosóporral mosnék arcot, ami valljuk be, bizarr. szépen felhabzik kézben és szivacson is. minden koszt és maradék sminket eltávolít, és kíméletes, ezzel nem csikorog az arcom mosás után. mivel alacsony a ph-értéke, mindenféle savaknak is jól meg lehet ágyazni vele. utazáshoz pláne praktikus, mert nem folyadék, plusz a csomagolása is viszonylag hülyebiztos.
engem meggyőzött, azt hiszem, amíg gyártják, mindig lesz a polcomon :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

őrület, hogy erről az arctisztítóról még nem írt senki...
engem meggyőzött, azt hiszem, amíg gyártják, mindig lesz a polcomon :3

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.