Murnauers

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. március 25.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek

Milendoria

2016. január 5.

Nappalra nekem sem vált be a krém, de éjszakára elég jól tette a dolgát! Elég száraz, vízhiányos a bőr az orcáimon, de ez egész szépen megpuhítja a bőrt az éjszaka alatt, és meglepően hidratált és puha arccal ébredek reggel. Ettől függetlenül fogok más krémet keresni, mert nem az igazi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

sissynyussz

2013. március 21.

Ez a krém nekem nagyon nem vált be. Bármennyit kenek az arcomra belőle, kiszárítja azt, és egyáltalán nem hidratál. Pedig szépek az összetevők. Az ára miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 21.

felicitas

2012. január 16.

Most próbáltam télen, és a száraz bőrömnek jót tesz, bár az első pár alkalommal nagyon nem akart hidratálni. Érdekes hatása volt, először húzta a bőröm és semmit nem éreztem, de eltelt 10-15 perc és puha, hidratált lett az arcom. Már kb. két hete használom és nagyon puha, bársonyos az arcom, pattikat nem okoz. Az összetevők miatt is kap pontot. Ez az eset nekem megint azt bizonyítja, hogy 1-2 hét kell a pontos véleményhez, amíg a saját bőrünkön a tényleges hatást látjuk.
Még este is pihe-puha az arcom tőle. :-)
Szép összetevők és kb. 1000 forint.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 16.

Még este is pihe-puha az arcom tőle. :-)
Szép összetevők és kb. 1000 forint.

sammy

2011. december 9.

Nem sok hatását éreztem, száraz bőrre szerintem kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 9.

Nem sok hatását éreztem, száraz bőrre szerintem kevés.

Viki000

2011. augusztus 10.

Ugyanaz a véleményem, mint Cirmoknak.

Az összetevői nagyon jók, de nem hidratál, felkenve maszkszerű hatást kelt. Nem vagyok vele megelégedve.

Ugyanakkor az éjszakai változata (nem a q 10-es, hanem a sima) elképesztően jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 10.

Ugyanaz a véleményem, mint Cirmoknak.

Ugyanakkor az éjszakai változata (nem a q 10-es, hanem a sima) elképesztően jó.

cirmok

2011. július 2.

könnyű nyári hidratálót kerestem, hát, ezzel a krémmel alaposan mellényúltam. a tégelyben könnyű állagúnak látszik, felkenve azonban fehér maszk, nehezen szívódott be, utána pedig furcsán száraznak tűnt az arcom. nulla hidratálás. A két pontot az összetevők miatt kapja, és azért, mert illat- és színezékmentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 2.

Mademoiselle Rita

2011. április 19.

Szuper nappali krém, hamar felszívódik, egy gondom volt vele, hogy 1 hónapos használat után elnehezült tőle a bőröm és nem volt képes többet befogadni belőle. Szerintem szárazabb vagy érett bőrre inkább ajánlott. Maszkjával kevésbé vagyok elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 19.

GeoNautic

2011. április 18.

Nagyon bevált, hamar felszívódik, nem hagy zsíros nyomot és tényleg hidratál. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak