Treacle Moon

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. november 28.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Különösen édes, mályvacukor illatú krémtusfürdő, mely kényezeteti a bőrt és óv a kiszáradástól.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Teokleia

2019. augusztus 24.

Véletlenül jutottam hozzá, csodás, gejlül édes krémes illat, rögtön beleszerettem. Jól habzik, nem szárít, sokáig elég, abszolút megérős vásár. Újra venném ha találnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Jelizz

2019. február 3.

Leakciozva vettem meg izgatottan, bagyon nagyon finom cukros mar mar vattacukros illata van <3 tenyleg aki imadja az edes illatokat annak kotelezo! Nem szarit , jol habzik , viszont nem marad meg sokaig a boron sajnos ,kar .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

kockasfulu

2017. november 24.

Nagyon intenzív, édes illata van. Nekem bejön, de biztos van, akit ez zavarna, vásárlás előtt mindenképpen érdemes megszagolni.
Mivel sűrű, ár/érték arányban korrekt, sokáig kitart. Bőrrel való kíméletessége enyhén átlag fölött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

nemethanna196

2017. február 20.

Eszméletlenül édes, nagyon finom illata van. Hogy tudjatok viszonyítani, úgy írhatnám körül, hogy nem olyan mű, mint a limitált vattacukros Balea volt nyáron, de nem is olyan semmilyen, mint az aktuális mályvacukros Balea tusi. Sokaknak biztos émelyítően hat már ez is, de aki szereti a mézes-mázas dolgokat, annál tuti kedvenc lesz. Én legszívesebben megenném az egészet.
A minősége ugyanolyan, mint a múltkoriban próbált gyömbéres Treacle Moon tusfürdőnek, a finis picit talán túl tömény és krémes, de kellemesen habzik és hidratálja a bőrt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Jenniii92

2016. december 30.

Utálom a pillecukrot, de valamiért mégis megszagoltam ezt a tusfürdőt, és nem bántam meg, szerelem volt első szaglásra. :D Csak álltam a polc előtt és szagolgattam, nem tudtam otthagyni. Annyira jó illata van, hogy legszívesebben beleharapnék, amikor viszem fel. :D Nagyon jól habzik, tartós az illata. Az új kedvenc tusfürdőm. :) Mindenképpen újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

rea3

2016. november 26.

Mennyei az illata ennek a tusfürdőnek, egy finom édes csoda. Nagyon jól habzik, nuku irritáció, kiadós mennyiség, ennivalóan finom illat. Ő és a vanilla momentes változata teljesen levett a lábamról <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 26.

Színezék. Lilás piros.