Treacle Moon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kyra, az összetevőket feltöltötte: felicia, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Kókusz illattal.

pulikaa

2018. december 25.

Borzasztóan szerettem, a felirat is már mosolyra késztetett a csomagoláson, hát még az illata! :)) nem túl durva a radirozó hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

canimbenim

2017. július 19.

Csinos kis csomagolása miatt vettem észre,meg szagoltam,mondom nekem ez kell. Enni való az illata. És meglepően jó,kellemesek benne a szemcsék,nem karcol,de azért érezni h teszi a dolgát. Csak egy a baj vele,h ilyen zsíros érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Zsofii88

2017. március 12.

Amint megszagoltam tudtam hogy nekem ez kell! Fantasztikus kókusz illata van.A hatása elég gyenge,nagyon picik a radírozó szemcsék és kb semmit se ér,de egy nehéz nap után átdörzsölni magam ezzel a kókuszos csodával,csak az illat kedvéért is megéri ! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

kocka1989

2016. szeptember 27.

A gyömbéres tusfürdőhöz hasonlóan a kókuszos radír illata is mennyei. A különbség, hogy ennek az illata sokáig megmarad a bőrön. Nagyon szeretem és nagyon jól leradírozza a bőröm. Eddigi legjobb választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Chloeandhercat

2016. szeptember 15.

Az illata szuper, viszont a hatása nem tart túl sokáig sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Az illata szuper, viszont a hatása nem tart túl sokáig sajnos.

korita07

2016. augusztus 13.

A Tesco-ban vettem kb 1000 Ft volt az ára és már másodszorra vettem meg. Nagyon jól leradírozza a bőrt és utána érzem is, hogy puhább lett a bőröm. Sosem voltam nagy kókusz rajongó az illatok terén, de ez valahogy mégis megnyert magának. Tudom ajánlani, megéri az árát és sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

helgus96

2015. november 8.

Vaniliás társát talán egy halovány fél fokkal jobban szerettem az illata miatt, de ez is szuper! Tökéletesek bent a radírozó szemcsék, könnyen kenhető és nagyon puha lesz használata után a bőr. Nekem nagyon sokáig elég, heti 1x használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

merchajnalka

2015. augusztus 30.

A jelenlegi kedvencem, amit soha le nem cserélek! ;) Habár nem vagyok egy kókuszfan, valahogy a kencékben imádom nagyon. Fantasztikus illata van. Nagyon tetszik, hogy kisebb és nagyobb szemcsék is vannak benne, számomra tökéletesen megoldja a bőrradírozási feladatot. Mondjuk dörzsis kesztyűt szoktam húzni, amik nekiindulok radírozni, szóval az még ad hozzá pluszt. Isteni finom puhaságú és selymes lesz tőle a bőröm.
Ez a tipikusan angolos családias-barátos együtt alkotós kencekészítése - akárcsak a Freeman pakolások esetében - nagyon szerethetővé tette számomra ezt a márkát. Tetszik a minimál dizájn, szeretem olvasgatni a sztorit az üvegcsén újra és újra. Elvarázsol. A többi illat annyira nem vonz, de ez megmaradó és újravevős a kencepolcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

b0rzi

2015. július 30.

imádtam annak idején :)
csodálatos illat, fancy kiszerelés
és nem emlékszem, hogy problémám lett volna a radírozóképességével. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

imádtam annak idején :)
csodálatos illat, fancy kiszerelés
és nem emlékszem, hogy problémám lett volna a radírozóképességével. :D

Endless

2015. április 23.

Az illata valami isteni finom, mintha egy finom fagylalt vagy süti lenne amibe azonnal egy hatalmasat kell harapni. A csomagolás is nagyon tetszik, de dugig van tartósítószerrel és a megfelelő hatás eléréséhez rengeteget kell belőle használnom. Azóta rájöttem a sima tengeri só sokkal jobban radíroz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Petrolatum, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid, Hydrogenated Jojoba Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.