Treacle Moon

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   online, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: mina2020, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   online, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

A Blue Orange cég márkája, mely büszke arra, hogy nem tesztelik termékeiket állatokon, illetve nem tartalmaznak állati eredetű anyagokat. Hivatásuk, hogy olyan terméket készítsenek, melyek használatában a vásárlók örömüket lelik (illat, textúra és csomagolás).

bamaga

2021. november 2.

Imádom az illatát, annyira frissítő reggeli zuhanyzáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

Imádom az illatát, annyira frissítő reggeli zuhanyzáshoz.

hugsandcups

2021. április 28.

Imádom, csodás az illata, mindig felfrissít és felvidít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Imádom, csodás az illata, mindig felfrissít és felvidít.

tee

2021. március 3.

Minden zuhanyt feldob az illata! Sajnos nálam sem tartós az illata, de így is megéri szerintem. Sokáig nem lehetett a közeli dm-ben kapni, így mikor végre igen a párommal feltankoltunk belőle, mivel ő is imád ezzel zuhanyozni. Kedvenc tusfürdőm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

NovaWinter

2021. január 15.

Párom és én is imádom, főleg reggeli zuhanyhoz üdítő, friss, kissé kóla illata van de nagyon szeretem, kicsit drágállom de néha belefér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

necra

2020. augusztus 26.

Idén nyáron a kedvenc tusfurdom lett. Fantasztikus az illata. Az én bőröm extra száraz, így azért kell utána a hidratalas, de nagyon frissítő élmény vele a fürdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

d.anett89

2020. augusztus 26.

Nagyon nem jött be. Mintát próbáltam belőle. Számomra eléggé büdös, üzletbe is megszagoltam ott sem győzött meg. Alig vártam ,hogy elfogyjon

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

S.K

2020. augusztus 17.

A csomagolása és a színe keltette fel az érdeklődésemet. A cseresznyés nekem túl édes, nem éreztem a magaménak. Így maradt ez. Az illata jó, de nem kifejezetten magával ragadó. Viszont mégis van benne valami optimizmus (tudom hülyén hangzik ilyet írni egy tusfürdőről.) Egyébként nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

punkyorange

2020. július 2.

Isteni illatú tusfürdő, mindig örömmel nyúlok érte, odáig vagyok a vidám, neonzöld színéért is. Frissítő, egy nagyon picit mintha a bőrömet is csiklandozná (de ezt már lehet csak én képzelem oda a gyömbér illata miatt), zuhanyzás után kb. fél óráig érzem magamon, valamint a fürdő is mennyeien illatozik utána. Az én bőrömet nem szárítja (néhol olajos, másutt száraz). Olyan luxus érzetet kelt, amivel érdemes minden nap megjutalmaznunk magunkat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

DNM

2020. április 29.

Nagyon tetszik az illata, szuper érzés zuhany közben. Nekem nem tartós az illata, de ez attól van, hogy ráolajozok és a testápolóm is illatos. Ettől függetlenül az egyik kedvencem lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

pont

2020. január 24.

imádom az illatát!! aki nyitott a tipikus virágos-gyümölcsöstől eltérő illatokra, szerintem tegyen vele egy próbát.
amúgy nem tudok rá rosszat mondani, állaga jó, nem szárít, nem irritál és elég nagy mennyiség, szóval egynek simán megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Színezék. Barnás sárga.