Treacle Moon

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: mina2020, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

A Blue Orange cég márkája, mely büszke arra, hogy nem tesztelik termékeiket állatokon, illetve nem tartalmaznak állati eredetű anyagokat. Hivatásuk, hogy olyan terméket készítsenek, melyek használatában a vásárlók örömüket lelik (illat, textúra és csomagolás).

Alaya

2019. szeptember 11.

Az illata teljesen elvarázsolt, abszolút kedvencem a pixibag-ből. Egy pár napos nyaralásra vittem magammal, el is fogyott. Szuperül habzik, nem szárít, tartós az illata a bőrön is. Meg fogom keresni a nagy kiszerelést is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Black Fairy

2019. június 15.

Nagyon kellemes, friss illata van. Reggelente felpörgeti a készülődést, de este azért nem dob ki az ágyból. Nyáron nagyon jól esik. Szépen habzik, nem szárít, kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

Boudica

2019. június 8.

Isteni illata van! Amikor először vettem meg, nagyon nem bírtam, odaadtam másnak, hogy használja el. Aztán kb. egy évvel később megláttam, megszagoltam és bele is dobdtam a kosaramba. Azóta is imádok vele tusolni, főleg melegebb időben, mert kellemesen felfrissít és feldob ez a kicsit keserű citrusos, gyömbéres illat. Nagy kiszerelés, tehát sokáig elég, jól habzik és nem szárít. Kár, hogy a bőrön nem marad meg, de a fürdőszobában még sokáig érezni utána. Abszolút újra meg újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

Juccimo

2019. június 2.

Nagyon finom, frissítő illatú tusfürdő, inkább melegebb időben használtam. Ez is hatalmas adag, sajnos a végére könnyű ráunni.
Mint tusfürdő, teljesen korrekt termék, de mivel nem ragadott annyira meg, így nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Mandy133

2019. május 14.

Nagyon jó az illata, nálunk mindenki szereti! Nem igazán marad meg a bőrön az illat, de ettől függetlenül jó élményt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Babooca

2019. április 30.

Kövezzetek meg, de én rosszul voltam a szagától. Egy minta kiszerelést próbáltam, az egyik ismerősöm hozta Németországból, egy ott kapható szépségboxban volt. Kézmosásra használtuk el, az illatát senki sem szerette. Engem szárított, mint általában minden tusfürdő. Nem lett szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

shatzy

2019. április 16.

Párom döntött úgy, hogy a szomszéd srác unszolására benevez egy györméresre. Jó illata van, nem kifejezetten szárít, tusfürdő, azt teszi amit kell, jól habzik. Aki viszont arra számít, hogy órákkal a fürdés után, vagy akár fél órával a fürdés után még illatos lesz, hát rossz hírt kell közölnöm… az illata NEM marad meg. Ettől függetlenül szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

FReka

2019. január 2.

Tavaly használtam azt hiszem,imádtam ezt a kesernyés-savanykás igazi gyömbérillatot. Leginkább a melegben esett jól ezzel zuhanyozni,nagyon jól felfrissített az illata,maga a tusfürdő pedig nem szárította a bőröm. Ha nem lenne többliternyi tusfürdőm felhalmozódva,újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Kunigunde

2018. december 27.

Isteni illat! Imádom. Egyenlőre úgytűnik nem okoz gondot a bőrömön. az illata kólás, nyalókás, cukros. Jelenleg ez a nagy szerelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Feline

2018. október 25.

Sztem olyan illata van, mint a kólas gumicukornak. Nyáron nem volt rossz, de nem szerelem. Sajnos, nem marad meg az illat a bőrön, viszont az egész lakásban terjengett😁
A dinnyéset jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

A dinnyéset jobban szeretem.

Színezék. Barnás sárga.