Treaclemoon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   online, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2024. március 18.

Lelőhely:   online, drogériák

• Bőrgyógyászok által tesztelt
  • Mindennapos használatra

wildrose

2023. december 30.

Csodás színű és frissítő illatú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, bár egy picit szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. december 30.

Greeka

2023. november 28.

Nekem ez egy nagyon nyári tüsfürdő. Nagyon friss és vibráló az illata. A tisztítási képessége szerintem nem erős, a legerősebb tulajdonsága a nagyon különleges kellemes illata. Nyáron a gyors tusolásokhoz szerintem szupejó, amikor az ember csak gyorsan felfrissíti magát. Sajnos az én bőrömön nem marad meg az illata, de amíg a zuhany alatt vagyok addig oké :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 28.

annaprd

2023. július 5.

Imádom az illatát, rendkívül frissítő. Bár nekem lehet kicsit habosabb, de imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 5.

d_dorka

2023. január 9.

A kedvenc tusfürdőm, imádom az illatát. Nekem az állaga (közepesen folyós) és a habzásai is tökéletes, az én bőrömet nem szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 9.

Lepeke

2023. január 6.

Nem csak reggel, este is nagyon jó. Jó az állaga, nem szárít, és az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 6.

Esztella

2022. július 14.

Akciós volt, és még 10%-os kedvezményem is, így eljött velem. Imádom az illatát, bár nem marad rajtam úgy mint az Yves Rocher. Jól habzik, kevés elég belőle. Pont annyira szárít, mint bármely más tusfürdő. Az ára nekem nagyon borsos, így nem tudom folyamatosan venni, de alkalmanként megajándékozom magam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 14.

cziczamicza

2022. július 7.

Akciós volt, ezért nem tudtam otthagyni a drogéria polcán. Kiadós adag, de nagyon folyós, közepesen jól habzik. Az illata miatt vásároltam meg végül, érzékeny bőrű vagyok, de nem szárít. Nagyon kólás-gyömbéres, sokáig érezni még a fürdőszobában, a bőrömön nem (de ez nem is hiányzik). Fontos, hogy vegán termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 7.

Fehereszti

2022. március 1.

Imádom ezt a tusfürdőt! Szuper édesen fanyar, savanyúcukorkás intenzív gyömbér illat, hangulatos csomagolás. Jól habzik, állaga kellemes és jó kis intenzív illatot hagy maga után. Nagyon szeretem ezt a márkát, és örülök, hogy erre is lecsaptam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 1.

Sisszy

2022. január 28.

Az illata nagyon friss és erőteljes, egyérteműen lehet rajta érezni a gyömbért, viszont sajna nem tart sokáig. Viszonylag többet kell használni belőle, mert nem habzik túlságosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 28.

Ennie86

2021. december 22.

Csodaszép, vidám csomagolás, isteni illat! 🙂 Imádom hab, és tusfürdőnek is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 22.

Csodaszép, vidám csomagolás, isteni illat! 🙂 Imádom hab, és tusfürdőnek is.

Antioxidánsok: Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

A gyömbér gumójának a kivonata. A CosIng besorolása szerint maszkoló (kellemetlen illatot, ízt semlegesítő), tonizáló és bőrjavító összetevő, valamint illatanyag. Az összetevő a gingerol nevű biológiailag aktív komponenst tartalmazza, amely erős antioxidáns és gyulladásgátló tulajdonságokkal rendelkezik. Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás). Paula Begoun szerint a gyömbérkivonat a gyömbér olajjal ennenben nem irritálja az érzékeny bőrt.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Színezék. Barnás sárga.