Treacle Moon

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikolett, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Dezodorok

Rózsa illatú testpermet

ReiShiltenphie

2018. június 8.

A tipikus 2 hetes csoda. A boltban elvarázsolt, és minél többet használtam annál inkább eltávolodtam tőle. A negyedét nagy nehezen elhasználtam, azóta légfrissítőként használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

ildinyo

2016. augusztus 7.

Kedves, kellemes, vidám, édes rózsaillat. A tusfürdő mellett a testápolót is megvettem (mert az is van, 1290.- a 350ml), nagyon jó illatúak. Tartós, nem tolakodó, könnyed és friss, nekem Paul Smith - Rose illata van. Ár-érték arányban szuper, biztos, hogy újraveszem mindegyiket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

koalace

(!)
2016. július 18.

Csillagos ötös!!! Mennyeien kecses, kifinomult illat! Még akkor is, ha egy testpermet esetében kellően hülyén hangzik!:) Tud vki esetleg hasonló illatú parfümöt? Köszönöm előre is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Odil

2016. július 18.

Az a (kis?)lányos, ártatlan, tiszta, friss rózsa, ami olyan szép egy világos, könnyed ruhácskával és hajfonattal. Nehéz értelmeznem, de kétségkívül csodaszép (nagyjából ugyanaz, mint a Chloé rózsácskái, vagy Yves Rocher-ék Moment de Bonheur-e). A tartóssága kb. két óra, végig minőségi benyomást kelt, nem változik meg az illata. A szöveg rajta pedig egy elborzasztó/vicces percet adott az életemhez/ vett el belőle, nehéz eldönteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Monchochi

2016. július 5.

Nyáron nálam csakis a testpermetek jöhetnek szóba, valahogy képtelen vagyok elviselni magamon a töményebb parfümöket. Legutóbbi Mülleres látogatásom alkalmával találkoztunk én és Ő, a maga csodás, csalogató rózsaszín csomagolásával. Kissé szkeptikus voltam...hiszen rózsa. Egyből egy nagymami szagú, büdös kölni szag ugrott be, de ennek ellenére megillatoltam, és óriási csalódás, persze pozitív értelemben. Nagyon finom, nem az a hihetetlenül tömény, büdös rózsaszag, hanem én felfedezni vélek benne némi citrusosságot is.
Az illata órákig érződik, plusz én hűtőben tárolom.
Az ára nagyon baráti: 200 ml közel 800 forintért? Ajándék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Az illata órákig érződik, plusz én hűtőben tárolom.
Az ára nagyon baráti: 200 ml közel 800 forintért? Ajándék. :)

nikolett

2016. június 27.

Ez nyilván nagy kedvencem lett testpermet-mániásként, nem is álltam meg, hogy feltegyem ide is. Az illata szuper!!! Kétóránként újrafújom, ezáltal gyorsan fogy, de ez el van nézve neki. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

anetta.filip

2016. június 24.

Tsodálatos!
Nagyon fini illata van bőrön, először a tusfürdőjéből vettem szagmintát, hogy meg merjem-e venni, ott valahogyan nem jöttem rá, hogy ez rózsaillat. Mindenesetre megvettem, és gyanítom hogy nagy kedvenc lesz.
Az illata kb 1-2 órán keresztül érezhető a bőrön, négy fújást fújtam a mancsaimra, és egy darabig figyeltem kinek van ilyen jó illata a környezetemben:D,
de ez a testpermet volt az!:))
Nem várt hatás volt ez ettől a terméktől!
Nem tudom miért csak most vettem észre a polcokon, de szerintem meg fogom próbálni a vaníliás testpermetét is ennek a gyártónak, mert olyat is láttam.:-)
Müllerben vettem én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 24.

Tsodálatos!
de ez a testpermet volt az!:))
Nem várt hatás volt ez ettől a terméktől!
Müllerben vettem én is.

lavender

2016. május 14.

A Müllerben vettem 795 Ft-ért. Nagyon kellemes illata van, engem a Gucci Envy me illatára emlékeztet, testpermet létére egész tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.