Treacle Moon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   350 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 6.

Lelőhely:   Müller, DM, Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A finom almáspite illatú testápoló kimondottan száraz bőrre lett kifejlesztve, könnyen eldolgozható, hamar beszívódik és tartósan táplálja, kényezteti  gyengédségre éhes bőrünket.

kicsirita

2016. október 15.

Imádom az illatát, gyorsan beszívódik, kellemes a használata. Az illata ennivaló. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

floweryn

2016. március 3.

Elsö pillanatban valóban almáspite illata van, de felkenés után megváltozik. A férjem mindig vaníliásnak érzi rajtam. Àllagra jó, és szépen ápol is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 3.

egifeny

2016. február 18.

nekem ez a krem is-is. a kicsi van meg, cuki :) jobban hidratal mint a gyomberes v malnas tarsa! az illata... neha tetszik, edes-sutis, de ennel joval gyakrabban jut rola eszembe egy frissen sult OLAJOS fank! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 18.

EvaCs

2016. február 16.

Krémmániás csere útján jutottam hozzá, az első alkalommal csak a kézfejemet kentem be és félóra után szagolgattam hogy mitől olyan finom sütemény illatú a kezem.. Vaníliás cukor illat, aztán eszembe jutott hogy kipróbáltam.. A pumpás megoldás nagyon tetszik, az esti fürdés után használom így nem zavar be az illata a parfümjeimmel. Páromnak is tetszik az illata ami plusz. A nagyobb van meg ami szerintem egy jó darabig kitart, örülök neki. Eddig már többször szemeztem a treacle moon termékekkel, azt hiszem lesz folytatás.. Aki szereti az édes cukros illatokat próbálja ki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 16.

aguatic

2016. január 7.

Megszagolom es osszefut a nyal a szamba, almas pitet akarok enni.
Borre kenve kb egy oran at erzodik, utana mar csak halvany vanilia erezheto.
Hidratalo kepessege teljesen atlagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Megszagolom es osszefut a nyal a szamba, almas pitet akarok enni.
Borre kenve kb egy oran at erzodik, utana mar csak halvany vanilia erezheto.
Hidratalo kepessege teljesen atlagos.

nikolett

2016. január 7.

Nekem is a kicsi van meg, de én szeretem, puhává teszi a bőröm és nem is viszket a száraz részeknél. Az illatát is érzem addig, míg meg nem szárad és ennyi elég nekem, szóval nálam ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

OCsilla

2015. december 15.

Nekem nagyon bejött kézkrémként. Sokszor kenegetem a kezem, így praktikus a pumpás kiszerelés. Pont jó mennyiség jön ki egyszerre. Szeretem az illatát is, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

kincsö

2015. december 15.

Elsö benyomàs :hù de fini ...aztàn a felkenès pillanatàban ez eltűnik. Àtmegy egy hihetetlenül mű illatba. Azt hiszem vaniliäs cukorba :) Az az illat ,amit leir a csomagolàs, az addig tart míg megszagolom :/ Nàlam egy gyenge kettest èr !!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 15.

szivecske

2015. december 15.

Nos. Az előttem szólónak tökéletesen igaza van abban, hogy felkenéskor tényleg isteni illatot áraszt, majd átmegy egy totál művi illatvilágba, végül megint kellemes lesz, de alig érezhető, úgy kell szaglászni a karomat, hogy érezzek bármit is... hálisten én is csak a kicsit vettem meg, de nem volt jó választás... a tusfürdője sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

krémparádé

2015. október 29.

60 milis pumálósom van, már a cuki csomagolás is beszippantott. Mikor felkenem, röpke másodpercekig frissen sült fahajas almáspite illata van, utána besavanyodik, mintáltalában rajtam legtöbb TM testápoló, aztán megint fél óra múlva már cukros-vaníliás-édes, sőt, nagyon édes! Télire ez a kis kiszerelés egynek elmegy, de egy nagyot évek alatt sem tudnék elhansználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.