Treacle Moon

Ár:   359 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Vanília illatú testápoló száraz bőrre

Juccimo

2019. június 2.

Tavaly télen használtam, az én száraz bőrömnek, télen nagyon kevés volt.
Először felkenve nagyon kifehéredik a bőrön, de szerencsére egész hamar beszívódik.
Az illata ennek sem volt igazán finom vaníliás, hanem inkább mű. De a tusfürdőnél jobban kedveltem.
Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Tavaly télen használtam, az én száraz bőrömnek, télen nagyon kevés volt.
Nem venném újra.

Jellybean

2018. február 26.

Az tény, hogy igazán száraz bőrrel nem tud mit kezdeni, ahhoz gyengén hidratál. Viszont az illata fenomenális, vaníliás süti, pikk pakk beszívódik és nem okoz semmiféle irritációt. Persze olyan kis egyszerű, cuki testápoló ez, semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

naokikuno

2016. június 29.

nekem is nagyon tetszett az illata, bár nem hasonlít igazi vaníliához, de kellemes
az én bőröm elég száraz, szóval nekem nem elég hidratáló, de amúgy jó testápoló

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

az én bőröm elég száraz, szóval nekem nem elég hidratáló, de amúgy jó testápoló

Barbi91

2016. június 8.

Az illata nagyon finom, vanilia pudingra emlekezteto, de a hidratalasa nem kiemelkedo...
Viszont mivel az illata nagyon tetszetos es tartos, ezert muszaj vagyok mas illatban is kiprobalni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

pacsalia

2016. május 24.

(Én a mini limitált kiadást vettem meg)
Eddig 2-szer próbáltam. Az illata kissé mű-vaníliás, kb mint a vaníliás puding, a vanília aroma, és a porból készült vanília fagyi keveréke :D Viszont még ennek ellenére is fincsi illat- szerintem.
Viszonylag hamar beszívódik, bár nem expressz módon, de elfogadhatóan gyorsan. A hidratáltság- érzés nem sokáig marad meg utána, amiből arra következtetek, hogy valójában nem hidratál igazán jól ez a krém.
Viszont arra jó, hogy a táskámban van mindig, és amikor a tenyerem már krém után kiált, akkor nyomok rá keveset, és egy ideig(1-2 óráig) jobb lesz tőle : ) Nagyszerű útitárs, kis helyen is elfér. És tetszik a pumpás doboz, nagyon jól lehet adagolni vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

(Én a mini limitált kiadást vettem meg)

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Színező anyag. (Piros)