Best of Beauty 2019

Treacle Moon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   225 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nejicica, Módosítva: 2012. augusztus 31.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Jóleső illata, kellemes állaga kényeztetés a bőrnek. Kis tisztítószemcséi letisztítják a bőr elhalt hámrétegét és meggátolja a miteszerek, pattanások kialakulást a mélyreható formulái miatt. A bőr ápolt és puha lesz.

Massacre

2018. június 11.

Ajándékba kaptam tehát valószínű elhasználom, de nem vagyok oda érte. Ha magamnak vásárolnék valószínű valami olyan terméket vennék aminek természetesebbek az összetevői. Nagyon finom az illata, igazi kellemes vanília, sűrű, közepes szemcsékkel ellátva, bár nekem semmi húha hatás nincs utána, nem látok különbséget azok a napok között amikor használom és amikor nem. Főleg a karom a problémás terület, valamennyire segít rajta de nem teljesen. Biztos nem veszem újra, valami természetesebbet szeretnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Tesa

2017. április 11.

Hihetetlen, hogy ide még nem írtam, pedig már megvolt a Krémmánia profilom, amikor ezt használtam, és imádtam is. :)

Az érzékeny bőrömet pont annyira radírozta, amennyire kell, nem volt fájdalmas, ugyanakkor hatékony volt. Bár az édes illatokat nem preferálom, ez olyan kis süti illat volt, nagyon nagyon szerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

lucintaa

2016. szeptember 23.

Nem rossz. :)
Viszont valamiért ebben a vanília illata kicsit tolakodó számomra, de mindent hoz, amit egy bőrradírnak tudnia kell.
Annyira nem nyert meg, el fogom szeretettel használni, de nálam nem az a "hu, ez igen!" kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Nem rossz. :)

Kinga95

2015. december 25.

Szuper illata van, imádom. A szemcsék pont megfelelő méretűek. A bőröm nagyon jó puha lesz a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 25.

ZazaBeautyBlog

2015. december 8.

Imádom az illatát,amint beleszagoltam,egyből a kosaramban landolt. Nem bántam meg,hogy megvettem,mivel a bőrömön is tetszett az illat. (Sajnos sok terméknél a tubusban fincsi vanília,kókusz,vagy csoki illat nem tetszik magamon.)
Sűrű állagú,nekem ezért sokáig elég volt.
Viszont azért adok csak 4 csillagot,mert ami a lényege,a radírozás,nekem annyira nem jött be,nem találtam elég intenzívnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Sűrű állagú,nekem ezért sokáig elég volt.

mujerconfused

2015. szeptember 13.

Csak a hihetetlenül finom vaníliaillat miatt két csillag, túl sűrű, nehéz felkenni és nem hidratál túl jól. Elég drága is, feleennyiért voltak jobb baleás és rossmannos radírjaim is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

helgus96

2015. június 21.

Hogy lehet valaminek ennyire tökéletesen fantasztikus illata?! Imádom, olyan, mintha vanilia pudinggal kenegetném magam, azt se bánom, hogy nem tartós Hogy bőrradírozó mivoltjáról is beszéljek, nagyon jól puhítja a bőrt, szépen radíroz, könnyen lemosható.
Hát lányok, (fiúk), engem totálisan levett a lábamról, persze, hogy 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 21.

Hát lányok, (fiúk), engem totálisan levett a lábamról, persze, hogy 5*!

fodornoncsi

2015. június 18.

Valami istenien nagyon nagyoon finom illata van ennek, amikor megvettem napokig csak szagolgattam! Ha semmi hatasa sem lenne, en azt sem bannam! :D De ennek ellenere, meglepoen jol teljesit, a borom puha lesz tole, jol radiroz, es egesz sokaig erzem magamon a vanilia illatat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 18.

bugosgizi

2015. április 26.

Erről a termékről is csak azt tudom elmondani mint a tusfürdő verziójáról. Szeretem mert nagyon jó hatása van a bőrre és az illata is mennyei. A bőrömet jól radírozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

tittus

2014. február 28.

Update: Ha valaki beleszeretett az illatába, mint én, annak nagyon tudom ajánlani a Mülleres Aveo vaníliás testápolóját, mert ugyanilyen illata van, és elég sokáig lehet érezni is!! :)

Ez az illat most szerelem nálam...vaníliásfagyi! <3 Ezzel is meg vagyok elégedve, mint a kókuszossal, nekem elég a radírozó képessége, és a bőrömet sem szárítja (egy héten kb. 1-2-szer használom csak). Rajtam egy picit megmarad az illata is, nyamm...muszáj lesz beszerezni a tusfürdőt is! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Petrolatum, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid, Hydrogenated Jojoba Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színező anyag. (Piros)