Treacle Moon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2016. február 21.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Testápolás

Lágyan maszírozza nedves bőrbe, öblítse le és törölje szárazra bőrét.

sailorluna

2018. augusztus 6.

viszonylag ritkán használtam, így sokáig kitartott. puha, hidratált bőröm lett tőle, lábradírnak is bevált. arcra, pattanásos felületekre nem ajánlanám, ahhoz túl nehéz az állaga. lehetne szebb az összetevő lista is. mivel nem vagyok egy nagy testradíros, ezért nem vettem újra, és most már valami szebb összetevőset választanék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Rebeka020

2018. június 12.

Nem rossz, viszont az illata jobb mint a radírozó hatása...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Nem rossz, viszont az illata jobb mint a radírozó hatása...

szea

2017. február 9.

Nekem sokkal jobban bevált, mint más bőrradírok. Kellemes az illata, és finom puha lesz utána a bőröm, nem csípi a szemem ha véletlenül belenegy, mint pl más krémek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

husee

2017. január 15.

Az illata nagyon kellemes, viszont más arctisztítók jobban beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Az illata nagyon kellemes, viszont más arctisztítók jobban beváltak.

Grumpi

2016. július 17.

Nekem pont az illatával van a bajom,nem tartom nőiesnek.Pont olyan illata van mint a gyereknek mikor cukorkát eszik,tini lányoknak tökéletes.Ár-érték arányban szuper de én a virágos,nőies illatokat szeretem.Nem veszem újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

gramonaeszter

2016. június 28.

Általános radírozásra tökéletes, annyira nem nagy szám, de nagyon jó illata van. Ha alaposabbat szeretnék, akkor én inkább a házi radírokra esküszöm. (Nálam nagyon bevált: kávézacc, olivaolaj és méz összekeverve).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

blankasara

2016. június 20.

Hogy én ezt mennyire imádtam pár éve. Valamelyik nap ismét ráakadtam a Tescoban és semmi sem változott: még mindig nagyon finom az illata és jó érzés vele bőrradírozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

plussmacika

2015. szeptember 20.

vidám illat, aranyos csomagolás, és tökéletes bőrradír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

vidám illat, aranyos csomagolás, és tökéletes bőrradír.

sophienyuszi

2015. augusztus 24.

Néhány éve fedeztem fel őket a Tesco polcain, azonnal beruháztam erre és a tusfürdőjük kókuszos változatára. Ez a testradír annyira szuper, hogy csak na! Szuper az illata, szuperek a kis és nagyobb szemcsék, hetente kétszer használtam, majdnem fél évig elég volt. A méretéhez képest az ára nagyon megtérül és csatlakozom az előttem szólókhoz: a brandépítésért és csomagolásért is jár egy plusz csillagocska a cukiságért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Khaleesi

2015. augusztus 12.

A csomagolásába, színébe és illatába azonnal beleszerettem, az ára is rendben van, tescoban 999-ert lehet kapni.
Az állaga és a szemcséi is tökéletesek. Arcra is és testre is használom, az illata is sokáig megmarad, (nem bírom hangsúlyozni, hogy mennyire nagyon nagyon jó :) ). Nagy kedvencem lett .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Petrolatum, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid, Hydrogenated Jojoba Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színező anyag. (Piros)