Treacle Moon

Ár:   €1.95   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. október 25.

Ár:   €1.95
Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Kézkrémek

Az ápolt kezekért és körmökért: a 'the raspberry kiss' kézápoló balzsam mandulaolajjal és sárkánygyümölccsel ápolja a kiszáradt bőrt, és erősíti azt. Bőrgyógyászatilag tesztelt, szilikon- és parabénmentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

N7502

2021. október 11.

Ezt még annyira sem szerettem, mint a meggyes változatát.. Az illata borzasztó, a hatása 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 11.

Isla

2021. június 30.

Nekem ez eddig a kedvenc treaclemoon kézkrémem: savanykás illat és kellemes állag - más mint a többiek egy kaptafa, picit fullasztó aromája. Nyárra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

kzmdra

2021. április 10.

Az illata fenomenális. Gyorsan beszívódik, de a hatása sajnos nem tartós. Elkenegetem és valószínűleg a nyári időszakra újra is fogom venni, de télre sajnos nagyon kevés lesz. A csomagolása nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

wildrose

2020. március 19.

Csodálatos málnás illatú, könnyű állagú kézkrém, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, és szépen táplálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 19.

BRebi

2020. február 5.

Eddig nem használtam kézkrémeket, ezt is ajándékba kaptam. A csomagolása, illetve az illata azonnal megfogott. Az állaga könnyű, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

bianap

2020. január 20.

Jó hogy kis helyen is elfér, így napközben mindig nálam lehet. Az illata nagyon finom (mint a málnás Maoam), jól hidratál, nem ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

racheldawes

2019. május 22.

Ez a kézkrém az első termékem a márkától. Először a mályvacukros változatot szerettem volna megvenni, de a boltban ennek sokkal jobban tetszett az illata, nem volt annyira "mű", mint az előbbinek. Könnyen beszívódik, ami számomra a legfőbb szempontot jelenti a kézkrémek terén. Hidratáló hatásával is meg vagyok elégedve, a nyár közeledtével nekem nem kell ennél több. A külseje pedig tényleg nagyon cuki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Wera12

Korcsoport: < 18
2019. május 17.

A csomagolása cuki és praktikus, főleg utazáshoz vagy táskában. A hidratáló hatása sem rossz, az illatával úgy vagyok, hogy eleinte nagyon tetszett, de mostmár egyre kevésbé, sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 17.

Takaro

2019. április 4.

Rettenetesen jo illata van. En utazos testapolonak hasznalom. Csak azert nem 5*, mert nagyon draga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Evelyn31

2019. április 2.

Cuki,praktikus igazi alapdarab a táskában. :) Nagyon tetszik az illata,a krém állaga,a gyors felszívódás, az én kezeimre tökéletes a hidratálása. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology