Best of Beauty 2019

Treacle Moon

Ár:   €1.95   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. október 25.

Ár:   €1.95
Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Kézkrémek

Az ápolt kezekért és körmökért: a 'the raspberry kiss' kézápoló balzsam mandulaolajjal és sárkánygyümölccsel ápolja a kiszáradt bőrt, és erősíti azt. Bőrgyógyászatilag tesztelt, szilikon- és parabénmentes.

racheldawes

2019. május 22.

Ez a kézkrém az első termékem a márkától. Először a mályvacukros változatot szerettem volna megvenni, de a boltban ennek sokkal jobban tetszett az illata, nem volt annyira "mű", mint az előbbinek. Könnyen beszívódik, ami számomra a legfőbb szempontot jelenti a kézkrémek terén. Hidratáló hatásával is meg vagyok elégedve, a nyár közeledtével nekem nem kell ennél több. A külseje pedig tényleg nagyon cuki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Wera12

Korcsoport: < 18
2019. május 17.

A csomagolása cuki és praktikus, főleg utazáshoz vagy táskában. A hidratáló hatása sem rossz, az illatával úgy vagyok, hogy eleinte nagyon tetszett, de mostmár egyre kevésbé, sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 17.

Takaro

2019. április 4.

Rettenetesen jo illata van. En utazos testapolonak hasznalom. Csak azert nem 5*, mert nagyon draga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Evelyn31

2019. április 2.

Cuki,praktikus igazi alapdarab a táskában. :) Nagyon tetszik az illata,a krém állaga,a gyors felszívódás, az én kezeimre tökéletes a hidratálása. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Birgo

2019. január 31.

Egyszerűen imádom, nagyon szeretem az illatát, a kókuszosat is próbáltam, nagyon jól hidratál, hamar felszívódik így nem hagy ragacsos érzést. Mindenképp újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

nkriszti98

2019. január 23.

Imádom az illatát, valami isteni. Szerintem kellőképpen hidratál, gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet, és plusz pont, hogy szilikon- és parabénmentes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

AppleMaple

2018. december 6.

Úgy örülök, hogy rátaláltam! Igazán utálom a krémeket és az idióta ragacsos érzetet amit hagynak maguk után, ezért ritkán is veszek/használok ... szerencsére nem is nagyon érzem szükségüket. Legtöbbször szkeptikusan is állok hozzájuk, hogy ááá, biztos rossz lesz - de ez nem az. Tökéletes kiszerelés, illat és hatás. Csak ajánlani tudom. Nagyon könnyen beszivődik és nincs ragacsos érzet utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

rekucccc

2018. december 6.

Olyan száraz a kezem, hogy szinte semmilyen kézkrém nem segít rajta, 10-15 percenként kell kenegetnem, de ez teljesen jó volt, már el is fogyott, ez egész jól hidratálta még az én kezem is, az illata pedig isteni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

gyorfiagica

2018. december 6.

Alapvetoen telen nagyon szaraz a kezem, de amiota ez a kis csodat hasznalom nem annyira veszes. Nekem nagyon hamar beszivodik(bar lehet csak azert mert annyira szaraz a kezem), altalaban 2szer hasznalom naponta, reggel es este. Az illata nagyon finom es a csomagolasa nagyon praktikus siman belefer a taskamba es nem kell ezon aggodnom, hogy belefolyik. Csak ajanlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

tothvivien1993

2018. november 14.

Nagyon jó illata van és jól néz ki, illetve praktikus is a csomagolása. Nekem kicsit lassabban szívódik be, mint amit kényelmesnek tartanék, de nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology