Treacle Moon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kyra, az összetevőket feltöltötte: vlilla0522, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Málna illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nuseekaah

2019. július 25.

Nagyon szeretem, nem szárítja a bőrőm es isteni az illata. Hozzá a málnás testvajat használom. Együtt a kettő nagyon utős :)
Plusz csillag amiért Cruelty-free :)❤

Update:
Egy idő után elkezdte irritálni a bőrőm, most SLS és parabén mentes tusfürdöt használok. -1

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Plusz csillag amiért Cruelty-free :)❤

Update:

BlackVelvet

2019. január 11.

Tetszik az illata, nekem nem tömény. Zuhanyzás után sajnos nem érzem a bőrömön, egyéb szempontból sem nyújt semmi extrát. Hogy szárítja-e a bőröm, azt nem tudom, mert évek óta borzasztó száraz, akármit használok.
Sokáig elég és cruelty free, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Sokáig elég és cruelty free, ezért 4 csillag.

cseri88

2018. szeptember 2.

Nagyon bírom és nagyon sokáig elég. Megéri az árát. Nyáron különösen szeretem és azt is szeretem, hogy CF. Nekem nem szárította a bőröm, bevált. Ha nyári pamper kell, ez van soron, amíg meg nem unom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

sailorluna

2018. augusztus 3.

régen nagyon szerettem a treacle moon tusfürdőket, kilóra megvettek ezekkel az illatokkal és a csomagolással. mindennapos használattal szárítottak, és az összetevőik sem túl szépek. nagyon finom az illatuk, már ha valaki szereti a tömény, édes dolgokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

jatekny

2018. április 15.

Nagyon finom illata van,edzés után jutalmazom vele magam :)
tusolás után nem érzem magamon sajnos az illatát.
ápló hatása nincs,de nem is szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

Nagyon finom illata van,edzés után jutalmazom vele magam :)
tusolás után nem érzem magamon sajnos az illatát.
ápló hatása nincs,de nem is szárít

Martu0508

2018. április 1.

A kòkuszos társához hasonlòan ennek is nagyon szeretem az illatát. Kicsit szárìtja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Vanille

2017. október 11.

Életemben nem szagoltam még ilyen émelyítően édes tusfürdőt. Szerencsére tusolás után alig volt érezhető a bőrömön, de nagyon viszkettem tőle.
Örülök, hogy csak egy barátnős, ottalvós este alkalmával próbáltam ki, biztos, hogy messzire el fogom kerülni a továbbiakban.
A két csillag csak azért jár, mert Cruelty-free.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

A két csillag csak azért jár, mert Cruelty-free.

hlilko

2017. szeptember 24.

Nagyon finom illata van, de nekem nagyon kiszárítja a bőrömet, pedig használok testápolót is. Sajnálom, mert amúgy nagyon tetszik az illata és a textúrája is pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

mafalda

2017. február 20.

Nagy nehezen sikerült beszereznem... a hirtelen öröm a zuhanyzás során ill. utána alábbhagyott. Finom, de sajnos csak üvegből a bőrömön nyoma sincs az illatának, sőt még a fürdőben sem érzem az illatát. A bőrömet viszont nem szárítja de ez az egy pozitívuma, jah és ahol én vettem ott 1700-ba kerül.😢
Update. Többszöri használat után egyre intenzívebben érzem az illatát, ugyhogy most nagy az öröm!!😆🙆😻

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

chemistryandwine

2017. január 13.

Nagyon szerettem, eddig még csak egy flakon fogyott el, gondolkodom, hogy milyen illatban vegyem újra, de sosem tudok dönteni, mindegyik annyira szuper. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.