Treacle Moon

Ár:   625 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

"Száraz kezek ápolására barackolajjal és E-vitaminnal. Az összes csillag közül a legnagyobb mögött egy csoda-cseresznye-világ található... cukorszarvú lények élnek itt, akiknek gyönyörű mesékkel van tele a fejük. terészetesen tudjuk, hogy a valódi szépség belülről fakad...ettől függetlenül isteni készítményeink simgatni fogják a bőröd és a lelked."

Bőrkímélő jellegét dermatológiai vizsgálatok támasztják alá. Vegán. Szilikon- és a parabénmentes.

DianaS

2019. december 5.

Ajándékba kaptam, átlagosan jól hidratál, nagyon cuki erős, édes, piros gyümölcsös, illata van de érzékeny bőrre inkább nem ajánlanám. Ezért se tervezek a márkától vásárolni de örülök, hogy kipróbálhattam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

Kingucii

2019. szeptember 17.

Imádom ezt a kézkrémet, az illata eszméletlenül finom(egyébként a tusija mindig van itthon, függő vagyok)
Tartós is!
Kis táskabedobós kézkrémem.
Az egy negatívum benne, hogy iszonyúan nehéz beszerezni.
700-800 Ft körül van az ára.
Rossmannban vettem, de Müllerben is láttam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Tartós is!
Kis táskabedobós kézkrémem.
Az egy negatívum benne, hogy iszonyúan nehéz beszerezni.
700-800 Ft körül van az ára.
Rossmannban vettem, de Müllerben is láttam már.

AppleMaple

2019. február 23.

Ez még a málnásnál is jobb. Tökéletes kiszerelés, illat és hatás. Csak ajánlani tudom. Nagyon könnyen beszivődik és nincs ragacsos érzet utána. 10/10 újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Petya31

2019. január 20.

Nagyon szeretem, enyhe illata van, és jól ápol 😊🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 20.

Nagyon szeretem, enyhe illata van, és jól ápol 😊🤗

alea

2019. január 11.

Ajándékba kaptam, szeretem használni, de magamnak nem biztos, hogy megvenném. Isteni parfümös illata van, ami hosszú ideig tart. Könnyen beszívódik a bőrbe, nem hagy zsíros réteget. A hatásával kapcsolatban nem vettem észre semmi különösebbet, én az illata miatt kenegetem vele a kezeimet. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

stripedpanda

2018. december 26.

Ez a kézkrém valami csoda, még a nagyon rondán kiszáradt kezeimet is rendbe hozta egy használattal, el sem akartam hinni. Az illata nagyon jó és tartós, kézmosás után is érződik, ahogyan a hatása is. A csomagolása pedig külön tetszik, annyira kis pici, bárhol elfér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Metty

2018. december 16.

Jó az illata, és nagyon cuki a csomagolása, hidratálja is a kezemet, de semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

Vattacukor1990

2018. december 2.

Az ilyen gyümölcsös-édeskés illatú termékek vásárlása nálam sokszor csak hirtelen fellángolásból történik. Amikor meglátom, azt érzem, hogy úristen, nekem kell egy ilyen, ám hosszú távon, rendszeres használat mellett kicsit soknak érzem az illatukat Ehhez a krémhez is így jutottam hozzá.
Isteni cseresznyés illata van, amit nagyon sokáig érezni. Teszi a dolgát, szépen hidratál, praktikus a csomagolása. De ahogy írtam, folyamatos használat mellett kicsit soknak érzem az illata miatt, így nem rendszeresen használom. Állandó használatra én jobban szeretem a semlegesen illatokat. Emiatt nem pontozom le, mert az intenzív illat csupán ízlés kérdése, amúgy problémám nincs a termékkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

BlazonIsle

2018. október 23.

Legjobb kézkrém a világon. Isteni az illata, nagyon jól és hosszan hidratál, nincs az a kicserepesedett állapot, amit két nap alatt helyre ne hozna és a legfontosabb, maradéktalanul beszívja a bőröm. Nincs filmréteg, nincs zsíros érzet krémezés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

bius4

2018. október 12.

Ajándékba kaptam, még nem használtam el, de nagy kedvencem lett. Mindig ott van a táskámban, az illata isteni és tényleg nagyon jól hidratál. Amint elfogy, biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.