Treacle Moon

Ár:   €0.95 és €2.99   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   60 ml és 350 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Ár:   €0.95 és €2.99
Kiszerelés:   60 ml és 350 ml
Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív hidratálást biztosító testápoló száraz és nagyon száraz bőrre. Ápoló textúrája értékes mandulaolajat tartalmaz és gyorsan beszívódik a bőrbe. Mágikus cseresznyés illattal.

Massacre

2018. május 16.

Annyira jó illata van, imadnám viszont valamilyen oknál fogva allergiás lettem rá (eddig semmire sem voltam soha csak erre). A tenyerem piros lett mint a paradicsom és kezdett hólyagosodni de gyorsan lemostam így nem lett gond és a testem többi részére sem került. Érdekes viszont, hogy körülbelül olyan 5. használtra lettem rá allergiás, eleinte semmilyen tüneteim nem voltak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Színezék. Lilás piros.