Trend It Up

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. március 27.

Kiszerelés:   13,5 g

"9 egymással harmonizáló és kombinálható színt tartalmaz, amelyekkel visszafogott nappali és izgalmas esti sminket is készíthet. A matt és csillogó árnyalatok leheletnyi ragyogást kölcsönöznek szemsminkjének."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Stenico

2020. július 28.

050 - Egy bizonyos szín miatt vettem meg, ami a kedvenc Lancome palettámból már igen régen kifogyott. Aztán lassan elkezdtem teszteni a többit is és nagyon meg vagyok elégedve. A csomagolás tényleg igen masszív és nagy, kicsit macerás is bepasszítani az amúgy is zsúfolt sminkes dobozba. A színek tartósak, jól pigmentáltak, a sötétbarnát még szemöldökre is bevetettem. Pár hét alatt alapdarabbá tornázta fel magát. Szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

Myheartmylife99

2020. július 17.

A 030as csillogós (őszi színekkel) és a 040es matt (rózsaszín árnyalatokat tartalmazó) palettám van meg. Mindkettőt nagyon szeretem. Kis ecsettel könnyű felvinni, a porolás minimális, nagyon erősen pigmentált. Alappal és anélkül is tartós, de egyből befog mindent ha hozzáérek, így ruhára is képes átragadni. Erre érdemes figyelni, főleg a csillogósnál. A csomagolás az anyagához képest meglepően masszív. Leejtéskor sem tört el, illetve benne a szemhéjpúderek sem repedtek meg. Illatuk nincs szerencsére, felesleges is lenne ilyen termékekhez. Szóval szuperek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

Saranhuone

2020. február 15.

Nekem egy harmadikféle van meg (03 van rajta), nem a képen lévő és nem is az eladó példány, hanem az amelyik a bal alsó sarokban egy lila csillámos feketét (YAY), utána méregzöldeskéket, majd egy csillámos nagyonsötétszürkét tartalmaz. Eddig ezt a fajtát nem is láttam, csak azt ami itt is kint van de abban nem voltak olyan színek, amit tetszettek volna. Beestem viszont a múltkor a dm-be és és ugye kiárusítják a trend it up állványt, na ebből a palettából az utolsó darab ott figyelt kemény 1500 ft-ért. A teszterek letapizása után fénysebességgel hoztam haza :D tartalmaz kb. minden olyan színt ami a meglévő 2 palettámon nincs, alapra felvive tartós, nagyon szépen fénylik, nem mászkál, ujjal feltapogatva nekem nem is porol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Szilvikriszti

2020. január 19.

Az élénk paletta nagyon intenzíven pigmentált. Én csak a piros szín miatt vettem meg, nyári szerelem szín és ebben a palettában volt meg az álom árnyalat. Hogy a többi színnel mit kezdek az jó kérdés. Nem áll jól a kék és a zöld olyan vagyok vele, mint az idősebb tanárnénik, akiknek ilyen színű volt a szemceruzája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

Anheszenamon

2020. január 19.

Nekem a színes verzió van meg és nagyon pigmentált az összes szín. Az árához képest nagyon jó minőséget kapunk, és aki nem szeretne túl sokat áldozni színes palettára, annak kiváló választás lehet. Azért vettem meg, mert több olyan színt is tartalmaz ami nem volt eddig a kollekciómban, pedig van jónéhány palettám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

Carmilla

2019. augusztus 6.

Az élénkebb színű palettát szereztem be féláron. Az eddig leírtak tekintetében gondtalanul próbáltam felvinni elsőre a sötétebb kék színt, és megdöbbenésemre, igen drámai panda lettem, így úgy gondolom, hogy a leírtakkal ellentétben ez egy igen jól pigmentált paletta. A többi színt is kipróbáltam azóta, hasonló eredménnyel. Napközben is egészen jól bírta, számomra ezen az áron verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Lina14

2019. május 18.

a képen látható árnyalat van meg. nem olyan pigmentált, de ez kezdőknek akár jól is jöhet, ugyanis kisatírozni és építeni remekül lehet. nem igazán hullik és egész tartós. amivel nekem gondom volt, hogy nem azok a színek felvív mint a palettában, sokkal hidegebb tónusúak, és csillámosak is, ami miatt az eredeti célom, hogy mindennapra legyen egy alap palettám, kudarba fulladt. ne vészes, de vannak ennél sokkal jobbak is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

Gidea

2019. április 30.

Szép színek vannak benne, de nem igazán pigmentált. Azért építgetni lehet, de nem nagy eresztés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Hexyldecanol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.