Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2018. július 19.

Kiszerelés:   1,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Magas pigmentáltságú, hosszan tartó ajakrúzs, mely intenzív színt biztosít, és nem ül bele az ajakráncokba. Kellemes vanília-kókusz-karamell aromával.

5 árnyalatban kapható

vanessza16

2021. április 8.

Csodálatos termék! Mindent tud amit egy rúzs tudhat! A színe eszméletlen (025), az illata finom. Egyáltalán nem szárít és szuper tartós. Krémes matt rúzs. Számtalan drága márkát utasít maga mögé. Az ára meg már csak ráadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

nusmanna

2021. március 24.

Két színt vettem belőle, nem szárít, tartós és mind a két szín csodálatosan szép. Kellemes vanília illat van. Nem kell néznem az ár-árték arányt mert a magas árkategóriájú társaival is simán felveszi a versenyt. Az egész brand nem gagyi, tetszik a letisztultsága, az összetevők. Az ár nálam nem szompont kozmetikumoknál, de azért pozitív, hogy röhelyesen olcsó. Én úgy megörültem, hogy hatalmas késéssel felfedeztem ezt a márkát, hogy megvettem a fél polcot és a dior és a chanel termékeim már nem is érdekelnek. Lehet, hogy csak az újdonság végett, de most nagy a szerelem köztem és a mérka között. Több figyelmet érdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 24.

feketeagnes

2020. november 5.

életem szerelme ez a rúzs!!! pont eléggé tartós, nem szárít, gyönyörű színe és jó illata van, könnyű felvinni... nem tudok rá rosszat mondani egyszerűen. százezer csillagot is megér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 5.

Mancika133

2020. október 15.

005-ös árnyalatban vásároltam meg,nagyon szép barnás mályvás színe van.Én vékonyan felkenve viszem fel,így természetes hatást kelt, hétköznapokra nekem tökéletes,tartós,matt,mégsem szárít,szépen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

ziza27

2020. április 23.

015-ös, gyönyörű, nem túl sötét mályvás szín. Könnyű felkenni, nem szárít túlságosan, de picit gyorsan kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

almakrem

2020. április 23.

Szerintem hibátlan, a drogériás árkategóriában a tökéletes vörös, nagyon megéri az árát, könnyen felvihető, eldolgozható, nem tart évekig, de egy étkezést simán kibír. Megvan a piroson kívül az Ultra wear, Nude pen matte árnyalata is, hétköznapokra gyönyörű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

rosiecheecks

2020. március 4.

Ketszer is megvettem ezt a ruzst a 15-os arnyalatban es mindketszer azt tapasztaltam hogy konnyen torik...
A szin maga termeszetes nude-os mindennapokra alkalmas szin. Tartossaga rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Laramara

2019. május 29.

A színe gyönyörű (035), de nehéz felvinni az állaga miatt, és hamar le is jön, csak a körvonala marad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

zsozefina

2019. január 3.

Mindennapi sminkemhez használom, több árnyalatban is. Számomra tökéletes, jól fed, könnyű felvinni es extra hosszantartó, még a munkanap végén is látható. Ha a jövőben valamilyen új árnyalatra vagynek, biztosan ennel a típusú rúzsnal néznem meg először, hogy elérhető-e.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

ursus

2018. november 24.

Valóban nagyon jól pigmentált és rendkívül tartós :)
Egyik nagy kedvencem, bár lehetne belőle több árnyalat. Majdnem olyan jó, mint a csepp alakú kövérebb tesója :)
Már újravettem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 24.

Valóban nagyon jól pigmentált és rendkívül tartós :)
Már újravettem :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.