Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2018. július 19.

Kiszerelés:   1,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Magas pigmentáltságú, hosszan tartó ajakrúzs, mely intenzív színt biztosít, és nem ül bele az ajakráncokba. Kellemes vanília-kókusz-karamell aromával.

5 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Kaktusz19

2021. december 12.

Gyönyörű a színe tartós és szuper matt. Akinek könnyen szárad az ajka érdemes alá primerezni vagy hidratálni. Nekem 050,020 és 015-ös színűek vannak meg. Nagyon gyakran használom őket, egy mindig a táskámban van, hogy ha gyorsan kicsit elegánsabb külsőt szeretnék ezt egyszerűen fel lehet kenni. Az sem elhanyagolható, hogy rendkívül jó az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

adriennroka

2021. június 22.

Szep a szine, viszont nekem sajnos az osszes Trend it uo ruzs kb fel ora utan darabokban jon le a szamrol. Kar erte, mert nagyon sok szep szint talalok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

candices

2021. április 23.

A 015-ös árnyalatot vettem meg, szintén féláron. A színe gyönyörű, az állaga is, a fej kialakítása. Másnap vettem még egyet, mert akkora a szerelem :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Akara

2021. április 17.

A kasszánál voltak kirakva 645 Ft-ért, szóval impulzusvásárlás gyanánt a szalagra tettem egyet, még a színt is csak érintőlegesen csekkoltam. Teljesen bevált, szép a színe, passzol hozzám. Csak sajnos most kevesebbet lehet viselni a maszk miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

vanessza16

2021. április 8.

Csodálatos termék! Mindent tud amit egy rúzs tudhat! A színe eszméletlen (025), az illata finom. Egyáltalán nem szárít és szuper tartós. Krémes matt rúzs. Számtalan drága márkát utasít maga mögé. Az ára meg már csak ráadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

nusmanna

2021. március 24.

Két színt vettem belőle, nem szárít, tartós és mind a két szín csodálatosan szép. Kellemes vanília illat van. Nem kell néznem az ár-árték arányt mert a magas árkategóriájú társaival is simán felveszi a versenyt. Az egész brand nem gagyi, tetszik a letisztultsága, az összetevők. Az ár nálam nem szompont kozmetikumoknál, de azért pozitív, hogy röhelyesen olcsó. Én úgy megörültem, hogy hatalmas késéssel felfedeztem ezt a márkát, hogy megvettem a fél polcot és a dior és a chanel termékeim már nem is érdekelnek. Lehet, hogy csak az újdonság végett, de most nagy a szerelem köztem és a mérka között. Több figyelmet érdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 24.

feketeagnes

2020. november 5.

életem szerelme ez a rúzs!!! pont eléggé tartós, nem szárít, gyönyörű színe és jó illata van, könnyű felvinni... nem tudok rá rosszat mondani egyszerűen. százezer csillagot is megér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 5.

Mancika133

2020. október 15.

005-ös árnyalatban vásároltam meg,nagyon szép barnás mályvás színe van.Én vékonyan felkenve viszem fel,így természetes hatást kelt, hétköznapokra nekem tökéletes,tartós,matt,mégsem szárít,szépen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 15.

ziza27

2020. április 23.

015-ös, gyönyörű, nem túl sötét mályvás szín. Könnyű felkenni, nem szárít túlságosan, de picit gyorsan kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

almakrem

2020. április 23.

Szerintem hibátlan, a drogériás árkategóriában a tökéletes vörös, nagyon megéri az árát, könnyen felvihető, eldolgozható, nem tart évekig, de egy étkezést simán kibír. Megvan a piroson kívül az Ultra wear, Nude pen matte árnyalata is, hétköznapokra gyönyörű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.