Trend It Up

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2019. február 15.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Double Volume & Shine körömlakk a profi ecsetnek köszönhetően tökéletes felkenhetőséget és magasfényű gél-lakk hatást ígér.

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk 350
Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj , Helyszín: Budapest, fizetés: --
Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk 178
Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen átvétel, előre utalás, utánvét

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

explicitcherry

2022. szeptember 27.

Több árnyalat is megvan ebből a változatból, én nagyon szeretem őket. Tartósak, bár a mosogatást, hajmosást annyira nem bírja, ott elég hamar elkezd nálam kopni. :( Van, amelyiket 2 rétegben kell felkennem, de ettől függetlenül én megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 27.

kokusz_kaloz

2022. szeptember 3.

355 árnyalat, csodálatosan szép, viszont 2, inkább 3 réteg kell, és borzalmasan hamar, 1-2 nap alatt kopni kezd. Plusz mindig valahogy elmaszatolódik, ez nyilván lehet az én hibám, de 5-8 perc száradást szoktam hagyni, azért akkor már nem illene kenődni. (1 rétegnél is). Másnap is lakk-szaga van, ami gagyivá teszi. Pedig tényleg nagyon szép árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 3.

tátombák

2022. augusztus 22.

A 366-os taupe árnyalat van meg, a színe az üvegben nagyon szép barnásszürke, felkenve enyhén lilás. 2, de inkább 3 réteg kell belőle a biztos fedésért, a tartóssága 2-3 nap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 22.

Makocska

2022. május 27.

702-es színt vettem meg, gyönyörűen fed már egy rétegben is, nem csíkos, nem folyik, egyszóval szuper.
Pozitív csalódás volt :)

Update: 107-es (menta) egyszerűen borzalom. Alig fed, csíkos lesz, pluszba foltos is. Nem tudom, mi történt, esetleg minőségromlás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 27.

Pozitív csalódás volt :)

csylvie

2021. szeptember 27.

Az árához képest kiválóan teljesíti azt, amit ígér. Levendula lila színben vásároltam meg, veszek még belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Wee

2021. június 28.

Az árához képest nagyon szuper lakk.
Essence alaplakk és fedőlakkal tökéletes és akár egy hétig is bírja.
Nem csalódtam benne, ugyanis több árnyalatban is jól teljesít.
Szép fényes, és nem pattog le.
Egy hét után hajszál repedések látszódnak rajta, de strapabíró és ha lehet ilyet mondani 'szépen' kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Az árához képest nagyon szuper lakk.
Essence alaplakk és fedőlakkal tökéletes és akár egy hétig is bírja.
Nem csalódtam benne, ugyanis több árnyalatban is jól teljesít.
Szép fényes, és nem pattog le.

dorinaben

2021. június 23.

Nagyon szép, tartós, gél hatású körömlakk. Tartósságot megfelelő alappal és fedéssel lehet hosszabbítani. Több színben is megvan, meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 23.

cicamokusz

2021. március 9.

Tartós, két rétegben szépen fed és szép színekben kapható. Az mostanában próbált körömlakkjaimat magasan veri, olyanokat is, amiket több ezer forintért vettem nagy reményekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

Black Fairy

2020. december 3.

A fedése gyönyörű, a száradási ideje remek, a színe (351) elképesztő, az ecsetet kényelmes használni, az ára baráti, és öt napot kibírt lepattogás nélkül a körmömön - aztán egy fiókkal letörtem a körmöm végét, és azt nem bírta ki a körmöm többi részén se a lakkozás...xD

UPDATE
Beszereztem a 370-es árnyalatot is, ugyanannyira elégedett vagyok vele, mint a másikkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

UPDATE

Agnes91P

2020. november 18.

A 300-as árnyalatot vettem meg (legalábbis ez áll az üveg alján), ami egy piszkos rózsaszínes/nude-os szín, és egyszerűen imádom, rúzsnak is nagyon szép lenne ez az árnyalat. Már egy rétegben is jól fed, kettővel a legjobb, a tartóssággal is meg vagyok elégedve. Nagyon olcsó, maximálisan megéri :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Phospholipids
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0