Trend It Up

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2019. február 15.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Double Volume & Shine körömlakk a profi ecsetnek köszönhetően tökéletes felkenhetőséget és magasfényű gél-lakk hatást ígér.

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk 291
Ár: 500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki átutalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: Egyben 1500 ft , Eladó: Ziiman
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Wee

2021. június 28.

Az árához képest nagyon szuper lakk.
Essence alaplakk és fedőlakkal tökéletes és akár egy hétig is bírja.
Nem csalódtam benne, ugyanis több árnyalatban is jól teljesít.
Szép fényes, és nem pattog le.
Egy hét után hajszál repedések látszódnak rajta, de strapabíró és ha lehet ilyet mondani 'szépen' kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Az árához képest nagyon szuper lakk.
Essence alaplakk és fedőlakkal tökéletes és akár egy hétig is bírja.
Nem csalódtam benne, ugyanis több árnyalatban is jól teljesít.
Szép fényes, és nem pattog le.

dorinaben

Korcsoport: < 18
2021. június 23.

Nagyon szép, tartós, gél hatású körömlakk. Tartósságot megfelelő alappal és fedéssel lehet hosszabbítani. Több színben is megvan, meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. június 23.

cicamokusz

2021. március 9.

Tartós, két rétegben szépen fed és szép színekben kapható. Az mostanában próbált körömlakkjaimat magasan veri, olyanokat is, amiket több ezer forintért vettem nagy reményekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Black Fairy

2020. december 3.

A fedése gyönyörű, a száradási ideje remek, a színe (351) elképesztő, az ecsetet kényelmes használni, az ára baráti, és öt napot kibírt lepattogás nélkül a körmömön - aztán egy fiókkal letörtem a körmöm végét, és azt nem bírta ki a körmöm többi részén se a lakkozás...xD

UPDATE
Beszereztem a 370-es árnyalatot is, ugyanannyira elégedett vagyok vele, mint a másikkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

UPDATE

Agnes91P

2020. november 18.

A 300-as árnyalatot vettem meg (legalábbis ez áll az üveg alján), ami egy piszkos rózsaszínes/nude-os szín, és egyszerűen imádom, rúzsnak is nagyon szép lenne ez az árnyalat. Már egy rétegben is jól fed, kettővel a legjobb, a tartóssággal is meg vagyok elégedve. Nagyon olcsó, maximálisan megéri :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Alsace

2020. október 30.

270-es árnyalatban van meg (sötét bogyós-lilás). Nagyon jó minőségű, szuper ecsete van egy rétegben is tökéletesen fed. Valóban géllak kinézete van, hozza amit ígért. Szerintem tartós is, bár én használok alap+fedőlakkot, simán bírja 1 hétig! Tovább is, de utána már megunom. Ár-érték arányban verhetetlen, igazi kincs a drogériás vonalon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

anreni9

2020. október 30.

Bevallom őszintén nem találkoztam még ezzel a formulával, de a múlthéten a Dm-ben megragadta a figyelmemet a 357 Bézs árnyalatú körömlakk. Maximálisan elégedett vagyok vele, dacára annak, hogy nem egy erőteljes szín, tökéletesen elég volt két rétegben felvinni, hogy teljesen fedjen, az ecsetével szépen lehet dolgozni, nem szálasodik, nem húz csíkot, szép vele a végeredmény. Hatodik napja meg se moccan! Mindenképp veszek még ebből a termékcsaládból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 30.

svivko

2020. szeptember 29.

Ferrari piros színben vettem meg, kíváncsiságból. Hihetetlen minősége van, egy rétegben fed, és önmagában is szuper fényes és tartós. Nagyon pöpec cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

bllvktr

2020. július 18.

Nagyon szeretem oket, nekem akar egy hetet is kibir, nem szoktam se fedo se alaplakkot hasznalni, es megis szep marad. Raadasul nem is draga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 18.

Myheartmylife99

2020. július 13.

20 szín boldog tulajdonosa vagyok. :)
A színek fantasztikusak, nincs az a tipikus szédítően erős körömlakk szaguk. A márka alaplakkjával használom. Biztos tartós, én előbb lemosom, minthogy lepattogjon. Szeretem váltogatni a hangulatomhoz a színeket :D
Ha lakkozás után kezdek el mosogatni és megázik a bőröm, egyben le tudom húzni. :/
De ezt elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

20 szín boldog tulajdonosa vagyok. :)
De ezt elnézem neki.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Phospholipids
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0