Trend It Up

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2019. február 15.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Double Volume & Shine körömlakk a profi ecsetnek köszönhetően tökéletes felkenhetőséget és magasfényű gél-lakk hatást ígér.

Ár: 300 , Eladó: jackieddy
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy foxpost
Wera12

Korcsoport: < 18
2019. március 17.

Tartós, simán bírja egy hétig közben 2 hajmosással ami azért kopás ügyileg megszokta viselni a körmeimet, két rétegben nagyon szépen fed, és nagyon pigmentált, szép színekben van.

Wera12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 17.

Alexandra19

2019. március 4.

A kedvencem. Gyorsan szárad, szép fénye van, és tartós.

Alexandra19
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

A kedvencem. Gyorsan szárad, szép fénye van, és tartós.

Kokuszreszelek

2019. február 25.

Nagyon szeretem. Annyira tartós, és hamar szárad. Már egy rétegben is nagyon szépen néz ki.

Kokuszreszelek
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

JReka

2019. február 21.

Sietve kaptam le a polcról egy lakkot, szerencsémre pont ezt 343-as kakaó színűt. Azóta mindig ehhez nyúlok, már egy rétegben is szép, bírja a mosogatást, takarítást is, sőt tartósabb is mint a többi, akár 4x ennyibe kerülő drogériás lakk. Nem tudom, hogy ezzel a színnel van-e szerencsém vagy a többi is ilyen? Biztos, hogy veszek még belőle több színt is.

JReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Vivienn05

2019. január 26.

A (010-es) átlátszó árnyalatot használom belőle. Ezzel al pozom és fixálom a körmeimet fstés előtt és után is. Gyorsan megszárad, szép fényt ad a körmöknek, mióta ezt használom, sokkal tovább marad fent a körömlakk a körmeimen.

Vivienn05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Petravagyok

2019. január 24.

Szuperül pigmentáltak es hiper tartósak! Előbb nő le a körmöm, minthogy elkezdjen lepattogni. Több árnyalata is meg van már, csak ezt veszem újabban. Ajánlom!❤️

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

bogi19

2019. január 19.

Nagyon szép színekben lehet kapni, de két nap utan viselhetetlenul pattog és eleg sűrű is a lakk, így nem túl könnyű dolgozni se vele.

bogi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

hesztiii

2018. december 30.

Szépek a színei és pár napig tartós, de nem a csodalakk.

hesztiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

Szépek a színei és pár napig tartós, de nem a csodalakk.

AppleMaple

2018. december 10.

Ez a kedvenc körömlakkom! Önmagában átlagosnak mondanám, viszont 030 nude/halvány rózsaszin annyira bejött, hogy már többször is újravettem. Tudjátok amikor megláttok valamit és elkap az a feeling, hogy: "ez annyira én vagyok!" - ilyen nekem a 030 árnyalat. Egyszerűen tökéletes.
Amúgy eddig két alaplakkal próbáltam ki, ezek a Trend it up nail foundation 040 és a s-he stylezone brighten up nail whitener (001?). Előbbinek matt hatása van, alaplakknak nem annyira jó nekem, viszont matt hatású fedőlakknak megfelel. Utóbbival nagyon jól működik, szóval azzal együtt szoktam használni.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Amari

2018. november 20.

Egyre több árnyalat van meg, még nem találtam olyat, amivel ne lennék megelégedve. Önmagukban közepesen tartósak, de az Essence Gel effect fedőlakkal könnyedén kibírnak egy hetet is. Nyomdázáshoz is nagyon jók, főként a sötétebb árnyalatok.

Amari
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Phospholipids
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0