Trend It Up

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2019. február 15.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Double Volume & Shine körömlakk a profi ecsetnek köszönhetően tökéletes felkenhetőséget és magasfényű gél-lakk hatást ígér.

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk 060
Ár: 500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 500 Ft + szállítási díj , Eladó: Gica81
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Békés, fizetés: Előre utalás után postával küldöm.

bllvktr

Korcsoport: < 18
2020. július 18.

Nagyon szeretem oket, nekem akar egy hetet is kibir, nem szoktam se fedo se alaplakkot hasznalni, es megis szep marad. Raadasul nem is draga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 18.

Myheartmylife99

2020. július 13.

20 szín boldog tulajdonosa vagyok. :)
A színek fantasztikusak, nincs az a tipikus szédítően erős körömlakk szaguk. A márka alaplakkjával használom. Biztos tartós, én előbb lemosom, minthogy lepattogjon. Szeretem váltogatni a hangulatomhoz a színeket :D
Ha lakkozás után kezdek el mosogatni és megázik a bőröm, egyben le tudom húzni. :/
De ezt elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

20 szín boldog tulajdonosa vagyok. :)
De ezt elnézem neki.

Bozizu

2020. július 7.

Jó színekben van, olcsó és meglepően jó minőségű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Jó színekben van, olcsó és meglepően jó minőségű.

Queen16

2020. június 8.

Jók a trend it upos körömlakok,nekem eddig 2 db van belőle egy rose goldos meg egy 210 es árnyalatu zöldes kék, és szép szinük van,3 réteg valóban kell rá hogy teljesen fedjen, széles skála a színválaszték,szép színek, egyik legjobb drogériás köröm lakk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

Noncsy920829

2020. február 21.

Szeretem, de 3 réteg kell belőle, hogy eléggé fedjen, emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Szeretem, de 3 réteg kell belőle, hogy eléggé fedjen, emiatt csak 4 csillag.

account001

2019. december 29.

Egy téglás, vöröses árnyalata van meg. A száradási ideje az átlagosnál gyorsabb, de nem mondanám még gyorsnak, viszont amiért levonok, az az élettartama. Nekem 2 nap után elkezdett a körömvégről lekopni, lepattanni, így nagy csalódás volt.
Bár lehet, hogy ez a fedőlakkom hibája volt, amit most cseréltem le, szóval majd jön az update. :)

UPDATE: másik fedőlakkal sem teljesít jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

UPDATE: másik fedőlakkal sem teljesít jobban.

Colorful

2019. november 30.

Egy gyönyörű nude árnyalatban vettem meg, könnyű az ecsettel felvinni és viszonylag gyorsan szárad. Sajnos viszont 1 réteg nem eleg belőle sőt néha még a kettőt is kevésnek látom, szinten saját márkás fedőlakkot használok hozzá, de sajnos még így sem bírja 1-2 napnál tovább. Gyönyörű színekben van de sajnos túl sok sok munka van vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

Rita05

2019. november 16.

290-es árnyalatban van meg, igazi must have szín. A tartóssága nyilván lehetne picivel jobb, de ezért az árért nem várok csodát. Hónapok óta megvan és nem sűrűsödött be, még mindig könnyen felviszem, nem lesz csíkos. Ár-érték arányban teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

7ot

2019. szeptember 18.

Mindig megfogadom, hogy nem veszek több lakkot a márkától, mert hiába szépek, minden taktikával maximum 1 napot bírnak ki rajtam. Ha nem csinálok semmi különöset, akkor meg az esti hajmosás biztos elintézi. Ebből is csak vettem két színben (szerencsére csak akciós kosárból), de velük is így jártam. És erre is jellemző, hogy hamar besűrűsödik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 18.

matula

2019. augusztus 16.

A 801-es árnyalatot vettem meg, bevallom, barnábbnak hittem, inkabb szurkés-lila. A szín mondjuk érdekes. A felvitele nem is tudom, nem a legjobb. Kb. 2 napot bír ki és annyi. essence lakkok ezzel szemben fényévekkel jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Phospholipids
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0