KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Bársonyos, semleges színű púder, mely felszívja a felesleges faggyút, mattít, finomítja a bőrképet és fixálja a sminket. Vegán termék.

SimonO

2018. december 5.

Elsősorban a tükör miatt vásároltam meg. Púder szivacsra szinte alig kerül termék, így ecsettel viszem fel a terméket az arcra. Van jobb kőpúderem ennél, de táskába dobálós púdernek megteszi.

SimonO
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

Drazsi

2018. november 7.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon jó döntés volt. Szépen mattít, tartós. Nagyon jó ez a kompakt kiszerelés. A kistükör szuper benne. BB krém fölé használom. Ennyi pènzt bőven megér, lassan fogy.

Drazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Amadea

2018. augusztus 13.

A sok pozitív vélemény hatására szereztem be, de nem vagyok maradéktalanul elégedett.
A kis puffnitól egy használat után elbúcsúztam, irtózatosan applikálta fel a púdert, nemhogy kiemelte a bőrhibákat, hanem látszatra megduplázta őket. Bevittem a munkahelyre - jellemzően hazaindulás előtt szoktam lepúderezni az arcom, miután befújtam fényvédős permettel, hogy ne csillogjon a bőröm - egy noname kis kabuki ecsetet, azzal klasszisokkal jobb lett a helyzet. Sajnos mostanra megkeményedett a púder, vagy nem tudom, mi történt vele, mert nagyon keveset (inkább semmit) nem vesz fel belőle az ecsetke.
Maga a csomagolás masszív, van benne anyag, főleg egy ilyen árú termékhez képest.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

fairynorah

2018. július 25.

kellemes kis kompakt. Teljesen normál bőröm van, nincsenek nagy igényeim púderek terén, napközben szoktam mattításra használni, mert a fényvédő azért valamelyest átfénylik egy idő után az arcomon, főleg nagy melegben- szóval erre tökéletes. Jó nagy tükör van benne, a szivacsa is teljesen használható, nem papírvékony fajta.
Ami nem a termék hibája,hogy kifogtam egy már belenyúlt darabot, pedig gyorsan bele is kukkantottama boltban, látszólag le volt fóliázva a púder felett...alányúltak,persze, a ž©ŪÕ*&Ů anyját az ilyennek am. Agybaj! Dm, Rossmann...mindig mindenbe bele van nyúlva, lassan már inkább rendelek webshopból ,mert szörnyen felháborít, hogy nem képesek semmit leragasztani. Én meg fizetek egy teszter minőségért. :(
Up: elhasználtam, de végül annyira nem tetszett,hogy újravegyem, kissé poros hatású (főleg most hogy egy másikat használok tűnik fel a különbség) -1*

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

csizi

2018. július 6.

Eddig nem mertem kipróbálni színtelen púdert, olyan furcsa volt, hogy fehér, féltem, hogy milyen lesz az arcomon. Illetve ennek a márkának sem próbáltam még termékét, de most gondoltam az itteni jó vélemények alapján, hogy teszek egy próbát. Nem bántam meg, sőt, teljesen le vagyok nyűgözve. Ez a púder egy csoda! Még sosem találtam olyat, ami ne fényesedett volna át már a délelőtt folyamán. De ez tényleg betartja amit ígér! Ezentúl csak ezt fogom használni, imádom, hogy szép természetes a fejem, nincs rajt eltérő színű vakolat :) és mégsem csillog még estére sem!
(Egyébként a Paula's Choice Shine Stopper Instant Matte Finish-el sikerült ilyen hatást elérnem, de mivel az nagyon gyorsan fogy mindennapi használat mellett, így le kellett mondanom róla..)

csizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

ANDREAA

2018. július 4.

A legjobb mattító púder, amit valaha próbáltam! Mióta kijött, már a 3.darabot használom, kicsit, mintha gyorsan fogyna, de ha azt nézem, hogy minden nap ezt nyúzom, akkor ahhoz képest teljesen rendben van. Alapozón vagy egy kis korrektoron is működik! Nagyon szeretem!

ANDREAA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

Theresia

2018. április 16.

2018. február 15.:
Szépen mattít, nincs poros hatása, nem fényesedik át napközben sem az arcom. Nagyon tetszik a csomagolása, elég masszív, nem úgy, mint az előző púdereimnek (Essence, Catrice), amik nálam mindig széttörtek. Jó, hogy van benne tükör is, a puffnit én mondjuk nem használom belőle, hanem ecsettel viszem fel.
Árban is teljesen korrekt, arra leszek kíváncsi, hogy mennyi ideig lesz elég. Kb. egy hónapja vettem, napi szinten használom (én a teljes arcomon átszaladok vele), és tegnap reggel láttam meg egy kb. 1 mm-es helyen a csomagolás alját. Nem azt mondom, van még benne bőven, de kíváncsi leszek, hogy meddig tart ki. A korábbi púdereimet is így használtam, és szerintem tovább bírták. Egyelőre 4 csillag, ha nagyon gyorsan elfogyna a maradék része, akkor marad a 4, ha még kitart egy ideig, megkapja az 5-öt.

2018. április 16.:
Egy hónappal ezelőtt utaztam vele, vonattal mentünk, nem dobáltam a táskát vagy ilyesmi, és összetörött maga a termék, pedig még volt benne (bár nyilván látszott a csomagolás alja, ahogy fent is írtam). Nem vettem újra, nem is fogom, marad a 4*.

Theresia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

2018. február 15.:

2018. április 16.:

sieszter

2018. március 31.

Jól mattít, nem poros, nem fehéríti az arcomat. Ecsettel használom. A kompaktja nagyon szuper, masszív, jól zár és nem fog szétperegni, mint az essence. Igényes darab, valszeg újraveszem, ha elfogy.

sieszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.

Hencs

2018. január 25.

A régi púderem extra sötét lett nekem, valamiért ezen a télen nagyon kifehéredtem, mindenből szinte a legvilágosabb kell. Eredetileg a színes változatért mentem, de megláttam a színtelen púdert és mellette döntöttem(jól tettem). Nem lesz az arcon fehér, egyenletes az arcbőrön és az enyhe tél sem okoz neki kihívást, egész nap tart, pedig hajlamos vagyok a kifényesedésre. A tükörért plusz pont.

Hencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

hadri

2018. január 4.

Fél áron sikerült beszereznem Joy napok alkalmával, azóta is imádom. Szépen mattít, nincs rizsporos hatása. Ha elfogy biztosan újra veszem, teljes áron is nagyon megéri. A kiszerelése is szuper, jó ötlet, hogy tettek bele tükröt, így utazáshoz vagy táskába bedobós púdernek is ideális.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.