Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Bársonyos, semleges színű púder, mely felszívja a felesleges faggyút, mattít, finomítja a bőrképet és fixálja a sminket. Vegán termék.

cshrs

2021. november 3.

Mint ahogy látom már többen is írták, hogy használhatatlan, pedig azt hittem csak én fogtam ki egy rossz példányt. Akármennyit kapargatom a tetejét, alig akar bármit is felvenni az ecset. Még sose jártam így, de sajnos ki kell dobnom, pedig a csomagolás és a tükör is nagyon tetszik és hasznos:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

cattitude

2021. november 1.

olcsó, nagy adag, szépen fixál, nem lesz tőle lisztbe fejelt színe az arcomnak, visszafogottan mattít, viszont ecsettel és blenderrel lehetetlen felvenni, csak a hozzá adott puffnival tudom használni, ami elég rossz, így csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 1.

Akvamarin42

2021. szeptember 24.

Én is hasonlóan jártam ezzel a púderrel, mint pár előttem szóló. Már amikor hazahoztam ķőkemény volt, nem vette fel az ecset. Így én fa pálcikával szoktam kapargatni így használható, de azért ez így macerás. Egyébként jó púder lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

picibalang

2021. június 6.

Nagyon mérges vagyok, hogy ezért akár egy forintot is kiadtam, tényleg teljesen használhatatlan. Semmit nem vesz fel az ecset, kicsit az előző hozzászólóhoz hasonlóan én is megkapartam a felszínt,(amin már most egy zsíros réteg képződött) de konkrétan semmi nem történik... Ezt továbbadni se tudom, mert tényleg a kukában a helye. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

dsstr1

2021. június 1.

Nem tudom, hogy én fogtam ki selejtet vagy alapból ilyen, de használhatatlan. Konkrétan kőkemény, semmit nem vesz fel se az ecset, se a szivacs. Ujjal is belenyúltam, de semmi. Lekapartam a felső réteget hátha, de úgy sem lehet használni. Ment a kukába. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

DancsiTheUnicorn

2021. május 28.

Életem első púdere, így nincs sok tapasztalatom, de örülök, hogy erre esett a választásom. Ugyan nem tökéletes - pl. az elején szentségeltem nagyokat, mert se a saját kis pamacsával, se púderecsettel nem tudtam kiimádkozni semennyit a cuccból, majd itt a kommentek között láttam, hogy ez kőpúder (fogalmam se volt, ez mit is takar pontosan), majd utána olvastam, hogy picit meg kell kapargatni. Emiatt picit körülményes(ebb) a használata, bár engem nem zavar. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert arra használom, hogy lemattítsam a fényvédőmet, amit azért nagyjából 2-4 óránként újra szoktam kenni, így ezt is. Azt hiszem, kb két hónapja vettem, szerintem kicsit több, mint a fele van még benne, most láttam meg a dobozka alját, bár nem használom minden nap, szerintem ennyi pénzért ez jó arány, sokáig elég.
Mások már írták előttem, de én is kiemelném, hogy strapabíró a dobozkája, nekem nagyon tetszik, a kis tükör és a pamacs is jól használható.
Szerintem jó termék, nem porzik világgá, szép összképet eredményez. Összességében elégedett vagyok vele, de nem biztos, hogy maradok ennél a terméknél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 28.

Vanesszaeszter

2021. április 16.

Lehet velem van a gikszer, de nekem zsíros réteg keletkezik a tetején így használhatatlan!!!!! Csomagolás nagyon király, de értitek... se ecsettel, se a pamaccsal, se blenderrel semmi nem jön belőle, még, ha lekapargatom azokat a részeket, akkor sem.... Életem első olyan kozmetikuma, amit kiteszek a szelektív kukák tetejére, hátha elviszi valaki:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

SziNo

2021. március 12.

Nem rossz, nem rossz, de a tökéletes púder nálam még várat magára. A kiszerelése mindenképp nagyon kompakt, szuper a tükör és a kis pamacs is benne, mert így bárhol elő tudom kapni és, ha kell újrapúderezni az arcom. Leginkább a szem alá és a T-vonalba használom, megfelelően mattít. Viszon nekem a por állagú púderek jobban bejövősek, azokkal szerintem természetesebb végeredményt tudok elérni. Mivel keveset használok belőle, így sokáig elég, de ha elfogy kipróbálok még más terméket is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

bongi

2021. február 3.

Nekem nagyon zsíros a bőröm, és el kellett fogadnom, hogy 2-3 óra után fényes lesz az arcom, mindegy milyen mattító krémet, alapozót, vagy púdert használok. A legjobbakkal sem marad 3 óránál tovább matt a bőröm, így naponta többször használok mattító papírt és párszor újra púderezem az arcom. Ha otthon vagyok, akkor csak a papírt használom. Számomra ez a púder tökéletes, a tízszer drágábbak sem teljesítettek jobban az én bőrömön. Púderecsettel viszem fel otthon, napközben szivaccsal frissítem fel. Úgy mattít és fixálja a sminket (vagy fényvédőt), hogy nem látszik a púderes réteg az arcomon. A csomagolása szerintem meglepően jó ehhez az árkategóriához képest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 3.

misshkitty701

2020. november 10.

Egy táskában hordozós púdert kerestem, amiben van tükör és belefér egy púderpamacs. Rá esett a választásom, az én száraz bőrömmel jól működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.