Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Bársonyos, semleges színű púder, mely felszívja a felesleges faggyút, mattít, finomítja a bőrképet és fixálja a sminket. Vegán termék.

Villango

2019. december 5.

Nagyon nagyon jó. Egész nap tartja ha nem is a rommá száradt matt :) de a szatén finisht. Na de ez utóbbi is több óra múlva alakul csak ki.
Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

Ár-érték arányban verhetetlen.

Zafina

2019. október 27.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, mert nem lesz tőle fehér az arcom és árban is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

francais

2019. október 4.

Nagyon szépen fixál, bársonyos érzetet hagy a bőrön, a csomagolás nagyon szép, biztosan megtartom, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

lenochka

2019. április 24.

Ez egy színtelen púder és ahogy a neve is utal rá, arra való, hogy a csillogást eltüntesse a kritikus helyekről. Fedése tehát nincs, viszont nagyon szépen mattítja az arc fényesedésre hajlamos területeit.
A fedelében van egy tükör és adnak hozzá egy szivacsot is, tehát tökéletes arra, hogy az ember mindenhová magával vigye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

manitia

2019. április 16.

Ezt vettem meg végül, mert a sima színes verzióban nincs olyan szín, ami passzolna. Ez a legjobb púder, amit eddig próbáltam. Apró csillámok vannak benne (de nem látszik csak ha picit ráesik a fény az arcunkra akkor marad némi 'mozgása'. Engem nem zavar, nem lesz lisztes hatása ha sokat rakok akkor se. Nagyon örülök, hogy megtaláltam, mert a rimmel stay matte-től borzasztó állapodba került a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Amadea

2019. április 5.

2019. április 5.: Meg kell követnem ezt a púdert; a noname kabuki ecsettel volt a probléma, olyan mereven tömött, ezért óriási pusztítást végez a púderekben, de keveset vesz fel. Azóta lecseréltem az Ebelin márka ecsetére, ami selymesen pihe-puha, és így már a púder is képes ellátni a feladatát, feljebb is pontozom. Sajnos napi kétszeri használatra van szükség, hogy ne legyek késő délutánra diszkógömb, de nem csinál ráncokat, nem emeli ki a pórusokat, szóval jó kis darab. Bocsi, púder.:D

2018. augusztus 13: A sok pozitív vélemény hatására szereztem be, de nem vagyok maradéktalanul elégedett.
A kis puffnitól egy használat után elbúcsúztam, irtózatosan applikálta fel a púdert, nemhogy kiemelte a bőrhibákat, hanem látszatra megduplázta őket. Bevittem a munkahelyre - jellemzően hazaindulás előtt szoktam lepúderezni az arcom, miután befújtam fényvédős permettel, hogy ne csillogjon a bőröm - egy noname kis kabuki ecsetet, azzal klasszisokkal jobb lett a helyzet. Sajnos mostanra megkeményedett a púder, vagy nem tudom, mi történt vele, mert nagyon keveset (inkább semmit) nem vesz fel belőle az ecsetke.
Maga a csomagolás masszív, van benne anyag, főleg egy ilyen árú termékhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

akirarn

2019. január 28.

Nem használtam egy ideig, mert van másik púder, amit el akarok előtte használni. Mikor újra elōvettem, törött volt az egész púder :D de persze emiatt nem vonok le, a lényeg, hogy egy finom, puha púder. Egyébként blottinghoz tökéletes, teszi amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

SimonO

2018. december 5.

Elsősorban a tükör miatt vásároltam meg. Púder szivacsra szinte alig kerül termék, így ecsettel viszem fel a terméket az arcra. Van jobb kőpúderem ennél, de táskába dobálós púdernek megteszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Drazsi

2018. november 7.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon jó döntés volt. Szépen mattít, tartós. Nagyon jó ez a kompakt kiszerelés. A kistükör szuper benne. BB krém fölé használom. Ennyi pènzt bőven megér, lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

fairynorah

2018. július 25.

kellemes kis kompakt. Teljesen normál bőröm van, nincsenek nagy igényeim púderek terén, napközben szoktam mattításra használni, mert a fényvédő azért valamelyest átfénylik egy idő után az arcomon, főleg nagy melegben- szóval erre tökéletes. Jó nagy tükör van benne, a szivacsa is teljesen használható, nem papírvékony fajta.
Ami nem a termék hibája,hogy kifogtam egy már belenyúlt darabot, pedig gyorsan bele is kukkantottama boltban, látszólag le volt fóliázva a púder felett...alányúltak,persze, a ž©ŪÕ*&Ů anyját az ilyennek am. Agybaj! Dm, Rossmann...mindig mindenbe bele van nyúlva, lassan már inkább rendelek webshopból ,mert szörnyen felháborít, hogy nem képesek semmit leragasztani. Én meg fizetek egy teszter minőségért. :(
Up: elhasználtam, de végül annyira nem tetszett,hogy újravegyem, kissé poros hatású (főleg most hogy egy másikat használok tűnik fel a különbség) -1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.