Trend It Up

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: dmmagyarorszag, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2022. január 24.

2021-ben megújult összetétel!

A lágy, tökéletes tónusú alapozó bázis elfedi a bőr egyenetlenségeit.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Mia0602

2022. június 23.

Sajnos nem voltam elég figyelmes a vásárlásnál. Alkoholt és parfümöt is tartalmaz, amitől az erre egyáltalán nem hajlamos bőröm borzasztó pattanásokat produkál. Cserébe viszont nem fedi el az egyenetlenségeket és az alapozó sem tartósabb rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 23.

cshrs

2021. november 3.

Rettentően fényes a fejemen, pedig nincs is durván zsíros bőröm. A sminkem nem lett tartós, ráadásul még el is mozdítja valamiért. A pumpája tetszik, meg a kiszerelés is jó, de nekem mégis sajnos pénzkidobás volt. A trend it up expert termékei valahogy nekem nagyon nem akarnak beválni, szóval inkább elengedem ezt a vonalat:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

dodoos

2021. július 30.

Big NO. Büdös, az állaga nagyon fura mert túlságosan mászik és szerintem semmivel nem nyújt több segítséget az alapozáshoz. Azért kap két csillagot, mert az ára egész jó és ennyi pénzért nem vár az ember csodát. (De azért egy minimális teljesítményt nyújthatna.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

rosaliestactics

2021. február 23.

Nekem az volt a furcsa, hogy ilyen barna lötty jött ki a tubusból amikor pumpáltam, de aztán eloszlatva az arcon az egész egyből átlátszóvá válik. Szerintem a Maybelline Master Prime ennél jobb, de nem tapasztaltam olyan drasztikus hatásokat, mint a többi kommentelő. Persze azt nem érzem, hogy úgy hidratálná és úgy kezelné, táplálná és előkészítené a bőrömet, mint a Master Prime, de nem vettem észre azt, hogy a sminkem kevésbé tartott volna tovább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

fuleskuvik

2020. szeptember 8.

Első ilyen típusú terméknek vettem... de minek. SEMMIT nem csinál, csak csillog, büdös, ragad és még csípte is a bőröm eléggé. Fogalmam sincs mit fogok kezdeni vele, mert még kreatív célokra sem lehet felhasználni, mint mondjuk a körömlakkot :D talán bélyeget fel lehet ragsztani vele...talán. Pénzkidobás volt abszolút.
Ja, és ez az "elfedi a bőr egyenetlenségeit" szöveg egy HATTTALMAS KAMU. Semmi nem változik.
Messzire el fogom kerülni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Messzire el fogom kerülni :D

KissLoretta

2019. május 27.

Sziasztok. Szemeztem már ezzel a termékkel, elmentem a dm be hogy megvásárolom. Hát csajok :'( volt teszter belőle. Majdnem felfordult a gyomrom. Hogy lehet ennyire bűdös. Rá kenem az arcomra messziről bűzlenek tőle annyira bűdös. Nem vettem meg. A 183days smink bázisa se nyerte el a tetszésem annak is van egy kellemetlen illata. Így nem vettem egyiket se meg. Maradtam a bevalt Garnier bb krémnel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

nemethbe

2019. május 13.

Borzalmas! Ragacsos érzetet hagy maga után és csípi is a bőrömet. Csak egy felesleges réteg az arcon, semmi különöset nem veszek észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

Stefania80

2019. február 15.

Megvettem és persze azután néztem csak meg itt a KM véleményeket, ezért sokat nem vártam tőle. Én inkább a mattitó primerek híve vagyok, ez meg ugye nem az. DE azt veszem észre, hogy ha sminkelek reggelente akkor 10-ből 8-szor biztos ehhez nyúlok. Valahogy szép bőrképet ad. Van hogy csak ez megy fel, rá egy kis színezett púder és tök jól néz ki. Szóval örülök hogy megvettem, szerintem újravevős ha elfogy. Ajánlom kombinált bőrüek is próbálják ki.
JA és igen, majd elfeljetettem: Fel kell rázni használat előtt!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

JA és igen, majd elfeljetettem: Fel kell rázni használat előtt!!

Zsanoka

2018. november 17.

Felvitel után nagyon ragad! Nem csillog és nem mattít... csak egy plusz réteg és ennyi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

katalinmester13

2018. november 4.

Nekem ő az első. Nagy kiszerelés, kedvező ár. Szép csomagolás: irizáló fehér tubus, minimál stílus. A pumpás megoldás is nagyszerű, bár az átlátszó műanyag kupak gyorsan megadta magát. Két helyen is függőlegesen berepedt, így alig maradt meg a helyén. Pedig nem dobáltam, és nem is ejtettem el. Maga a bázis (ahogy magát nevezi) egy barack színű híg folyadék. Felkenve nem éreztem semmi különöset. Egy + hidratáló réteg, ami a tubusához hasonlóan bizonyos szögből nézve "ragyog". Ici-pici és nagyon kevés csillámot tartalmaz. Keresve is alig láthatóak. Vége felé, kb. az utolsó 1/5-énél, kicsit testesebb lett. Felvitelnél éreztem a simaságát. Lehet, minden használat előtt fel kellett volna rázni? Ennél a tubusos kiszerelésnél, szerintem kevesen gondolnak a rázogatásra. Az illatát nem tudom beazonosítani. Talán olyan semleges, savanykás. Önmagában nem használtam. Mattítani biztos nem mattít. Csodát nem tett, de semmi bajságot sem okozott. Heti 2-3 használat mellett 1 évig kitartott. És én is mellette. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 4.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Aluminum Hydroxide

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló, nagy molekulatömegű szilikon elasztomer, mely selymesen sima tapintást biztosít más szilikonokkal (például dimethicone-val) keverve.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.