Trend It Up

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

A lágy, tökéletes tónusú alapozó bázis elfedi a bőr egyenetlenségeit.

fuleskuvik

2020. szeptember 8.

Első ilyen típusú terméknek vettem... de minek. SEMMIT nem csinál, csak csillog, büdös, ragad és még csípte is a bőröm eléggé. Fogalmam sincs mit fogok kezdeni vele, mert még kreatív célokra sem lehet felhasználni, mint mondjuk a körömlakkot :D talán bélyeget fel lehet ragsztani vele...talán. Pénzkidobás volt abszolút.
Ja, és ez az "elfedi a bőr egyenetlenségeit" szöveg egy HATTTALMAS KAMU. Semmi nem változik.
Messzire el fogom kerülni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Messzire el fogom kerülni :D

KissLoretta

2019. május 27.

Sziasztok. Szemeztem már ezzel a termékkel, elmentem a dm be hogy megvásárolom. Hát csajok :'( volt teszter belőle. Majdnem felfordult a gyomrom. Hogy lehet ennyire bűdös. Rá kenem az arcomra messziről bűzlenek tőle annyira bűdös. Nem vettem meg. A 183days smink bázisa se nyerte el a tetszésem annak is van egy kellemetlen illata. Így nem vettem egyiket se meg. Maradtam a bevalt Garnier bb krémnel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

nemethbe

2019. május 13.

Borzalmas! Ragacsos érzetet hagy maga után és csípi is a bőrömet. Csak egy felesleges réteg az arcon, semmi különöset nem veszek észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

Stefania80

2019. február 15.

Megvettem és persze azután néztem csak meg itt a KM véleményeket, ezért sokat nem vártam tőle. Én inkább a mattitó primerek híve vagyok, ez meg ugye nem az. DE azt veszem észre, hogy ha sminkelek reggelente akkor 10-ből 8-szor biztos ehhez nyúlok. Valahogy szép bőrképet ad. Van hogy csak ez megy fel, rá egy kis színezett púder és tök jól néz ki. Szóval örülök hogy megvettem, szerintem újravevős ha elfogy. Ajánlom kombinált bőrüek is próbálják ki.
JA és igen, majd elfeljetettem: Fel kell rázni használat előtt!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

JA és igen, majd elfeljetettem: Fel kell rázni használat előtt!!

Zsanoka

2018. november 17.

Felvitel után nagyon ragad! Nem csillog és nem mattít... csak egy plusz réteg és ennyi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

katalinmester13

2018. november 4.

Nekem ő az első. Nagy kiszerelés, kedvező ár. Szép csomagolás: irizáló fehér tubus, minimál stílus. A pumpás megoldás is nagyszerű, bár az átlátszó műanyag kupak gyorsan megadta magát. Két helyen is függőlegesen berepedt, így alig maradt meg a helyén. Pedig nem dobáltam, és nem is ejtettem el. Maga a bázis (ahogy magát nevezi) egy barack színű híg folyadék. Felkenve nem éreztem semmi különöset. Egy + hidratáló réteg, ami a tubusához hasonlóan bizonyos szögből nézve "ragyog". Ici-pici és nagyon kevés csillámot tartalmaz. Keresve is alig láthatóak. Vége felé, kb. az utolsó 1/5-énél, kicsit testesebb lett. Felvitelnél éreztem a simaságát. Lehet, minden használat előtt fel kellett volna rázni? Ennél a tubusos kiszerelésnél, szerintem kevesen gondolnak a rázogatásra. Az illatát nem tudom beazonosítani. Talán olyan semleges, savanykás. Önmagában nem használtam. Mattítani biztos nem mattít. Csodát nem tett, de semmi bajságot sem okozott. Heti 2-3 használat mellett 1 évig kitartott. És én is mellette. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 4.

TimeaZsofia

2018. október 8.

Sajnos én is megvettem ezt a primert, de minek? Nekem is csak ragad, semmi különöset nem tesz, nem fedett el egyenetlenségeket sem, büdös is. Sokkal jobb primereket lehet kapni, nem sokkal többért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

Lauramakeup

2018. július 18.

Ez volt az elso primerem, amit csak alkalmakra hasznalok.
Tartossaga a sminkemnek hosszabb tavu ezzel a primerrel. Teszi a dolgat, es kulonosebb dolgot nem is vartam tole.
Igyekszem kiserletezni majd dragabb tarsaival is, hogy legyen osszehasonlitasi alapom, es jovok updatelni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Ez volt az elso primerem, amit csak alkalmakra hasznalok.

Lampatartokezfej

Korcsoport: < 18
2018. július 16.

Nagyon ragad, alapozó alatt semmi értelme, csak kellemetlen érzés a bőrön

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 16.

Nagyon ragad, alapozó alatt semmi értelme, csak kellemetlen érzés a bőrön

Nussh

2018. július 8.

Csak alkalmakra használok primert az alapozóm alá, így nem akartam nagy összeggel beeuházni, mivel jó ha ennek is az ötödét elfogyasztom a szavatossági idő lejárta előtt. Szépen egységesíti a bőröm, bár a pórusokat összehúzhatná picit jobban... Nagyon szépen tudom eldolgozni rajta az alapozót, viszont sokkal jobban érzem, hogy van valami az arcomon, mintha csak alapoznám. Részemről a mattító hatása elbukott, bár az én extra-zsíros bőrömön ez nem is csoda. Ár-érték arányban azt kell, hogy mondjam, nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.