Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2018. szeptember 5.

Kiszerelés:   1,8 g

Vízálló szemöldökceruza. A lágy textúra pontosan felvihető, természetes vagy intenzív színt kölcsönöz a szemöldöknek. Tartós, nem kenődik. Vegán.

Ár: 600 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy készpénz, igény szerint postázom, de személyes átvétel is lehetséges

lenochka

2020. augusztus 27.

Nekem önmagában használhatatlan. Túl vastag a hegye, lehetetlen vele precíz vonalat húzni. Ez inkább azok számára ideális, akik elégedettek a szemöldökformájukkal és inkább csak a színét szeretnék kiemelni vagy ki szeretnék tölteni a hiányosabb részeket.
Még egy negatívum, hogy a hegy, nagyon mozog. Tekerős verzió, de annyira instabil, hogy nem is tudom hogyan lehetne vele dolgozni. A textúra waxos, krémes, a pigmentáltsága közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Black Fairy

2019. május 27.

Kaptam egyet, totál rossz a szín. Én a mélyítővonalba használom "krémes alapnak" (mint egy jumbo szemceruzát használnék), dob a sminken, egész tartós is, de nem különösebben hiánypótló.

Szemöldökön nem próbáltam.

Arcon kontúrnak túl hideg árnyalata van, így olyan, mintha kék zúzódás lenne az arcomon, mikor próbálkozom vele - és bronzosítóval se tudom megmenteni a helyzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Szemöldökön nem próbáltam.

szaboreka0529

2019. április 12.

Majdnem egy éve meg van. Nem mondanám, hogy kihagyhatatlan volt a megvétele. Nem egy rossz termék de valahogy hozzám még mindig közelebb áll a por...na meg valahogy egy nagyon minimálisan csomos is, vagy nem is tudom, nem lehet vele annyira szépen eldolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

tonic

2019. március 1.

Nahát,én miért nem tudok ilyesmit akciósan kifogni,nem is értem.. ::)
Még korábban Németo-ban vettem, elégedett voltam vele, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 1.

Nahát,én miért nem tudok ilyesmit akciósan kifogni,nem is értem.. ::)
Még korábban Németo-ban vettem, elégedett voltam vele, szerettem.

kakaska

2019. március 1.

Nekem is 190 forintomba volt,szép színe van a 01-esnek, a halvány szőröknek ez kell. Ritkás a szemöldököm, de ezzel szépen ki tudom emelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

KKittii

2018. november 19.

Szintén egy akció keretein belül jutottam hozzá 200 forintért. Nekem nagyon bevált, nagyon szépen tudok vele dolgozni. Nekem alapból is sűrűbb szemöldököm van, ezzel csak egy vékony vonalat húzok benne amit egy szemöldök kefével szépen elegyengetek. Nagyon meglepődtem mikor láttam, hogy az eredmény tényleg jó, és nagyon sokan dicsérik is a szemöldökömet. Ha épp nincs kifestve (amúgy festeni szoktam általában festékkel), vagy megkopott a szemöldökömön a festék,akkor ehhez bármikor nyúlhatok, mindig csodát tesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

random

2018. október 30.

én is a kosárból turkáltam ki, mind a három színt sikerült megszereznem fillérekért. nekem a 030 nem igazán jött be, túl sötét ahhoz, hogy ebben a formában használni tudjam, főleg hogy ez a legmorzsásabb állagú a három közül, de egy ferde ecsettel ha pepecselős is, használható. sőt, az egész koncepció nem vagyon jött be szemöldökre, ecset nékül egyszerűen nem elég precíz. max vészhelyzetmen, óvatosan szaggatott vonalakat húzkodva és ujjal elsatírozva-körbetörölgetve. amúgy tartósnak tartós. tusolás-hajmosás után (elfelejtettem hogy kipróbáltam) még fent volt, külön szemfestéklemosóval kell leszedni utána.
viszont! a 010 és a 020 nagyon bejött nemcsak szemöldökre, de kontúrozásra is! elég ritkán van alkalmam, időm ÉS kedvem krém kontúrt használni, de az én világos bőrömre megfelelőek a színek, a 010-es egy nagyon természetes hatású az orron és akár a száj sarkában is (egész szépen neutralizálja az én resting sad face arckifejezésemet), a sötétebb pedig markáns arccsont kialakítására és a mosolygödröcskék kihangsúlyozására nagyon bevált. (ezt alapozó nélküli arcra értem, csak úgy kézzel eldolgozva, a la nature napokra.) nem csodaszer, de elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

tamara428

2018. szeptember 11.

200 Ft-ért vettem kiárusításban. A 030-as barnát vettem meg, és jól illik a szemöldökömhöz. Ez végre egy olyan szemöldökceruza, ami hideg barna árnyalatú, de nem túlságosan sötét. A hideg tónusaimhoz sokkal jobb, mint azok a meleg barnák, amikkel eddig próbálkoztam. Szerintem a ceruza hegye túl vastag, hogy közvetlenül onnan vigyem fel a színt, másrészt meg túl intenzív is lenne, ezért ferde ecsettel viszem fel a szemöldökömre, és sokkal szebb formát tudok így rajzolni, és a szín is természetesebb lesz. Egész nap fent marad és tényleg nem kenődik. A vízállóságáról nem tudok nyilatkozni, mert vizes körülmények között még nem teszteltem.
Ennyi pénzért jó vásár volt nekem, mert 10-szer ennyit költöttem volna szemöldökporra, ha nem találom ezt meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopherol